МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Победив НАТО, Крым остался без российских туристов. Одна надежда

06/14/2006 | Moro
Победив НАТО, Крым остался без российских туристов. Одна надежда – на донецких

Массовый отказ от путевок российских туроператоров накануне курортного сезона поставил евпаторийские здравницы в затруднительное положение. Власти города решили привлечь курортников из индустриальных районов Украины.

Развернуть рекламную кампанию в России евпаторийцы не могут – нет денег. Выход из непростой ситуации городские власти видят в активизации работы в промышленных центрах Украины.

В пресс-службе евпаторийского горисполкома пояснили, что принято решение о проведении презентации курорта в промышленных центрах Украины. Не исключено, что такие выездные рекламные акции будут проводить уже и в этом году.

Расчет делается на профсоюзные организации, которые оплачивают часть стоимости путевки. Еще один резерв, который не используется в настоящее время – это продажа курсовок для местных жителей в межсезонье. Несмотря на то, что среди учителей и других бюджетников эта форма оздоровления пользуется особой популярностью, приобрести льготные путевки на лечение удается не всегда.

http://ru.obkom.net.ua/news/2006-06-14/1215.shtml

Во как!

Відповіді

 • 2006.06.14 | afterstep

  треба було боротьбу з нато розтягнути

  і торгувати путівками для борців зі світовим імперіалізмом ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.14 | Moro

   Смєх смєхом, але...

   в якомусь американському бойовику пригадую сюжет : перестірлка двох кланів бандюків(їх навмисно стравив один "харошій парєнь"). І раптом до одного з бандюків доходить : каково чьорта? У нас же с німі общій бізнес!"(вони сиділи на одному наркотрафіку).

   Це є до того, що в резлуьтаті пабєди над НАТО при Феодосії Крим ще більше лишається рос. туристів і ще більше залежить від українських. Тобто стає ще сильніше прив'заний до України. Ну а там і туристи з країн НАТО підтягнуться :-)....
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.14 | Чучхе

    Краще більше туристів звідусіль

    Я за те, щоб в Криму жили багаті люди

    Коли в регіоні люди живуть в достатку, їм влом виступати за якісь соціально-адміністративно-територіальні зміни. Вони думають, а раптом пєдєрація поламає мій бізнес? І ставляться прохолодно до сепаратистських ідей, голосуючи за умовно-консервативні партії, тобто ті, які не ставлять перед собою питання здійснення глобальних змін.

    Приклад: Сєвєродонецька республіка не могла піти шляхом Придністров"я, бо це потягнуло б збитки для донецьких олігархів. В злиденному Криму народ може мітингувати скільки хоче, бо йому переважно нічого втрачати (не всі ж живуть на Пд. березі)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.06.14 | ziggy_freud

     таки краще (+)

     Чучхе пише:
     > Я за те, щоб в Криму жили багаті люди

     Еге-ж. Взагалі в Україні має трохи побільшати мільйонерів. Навіть якщо це станеться за рахунок мільярдерів ;-)

     Знаю одного кримського вуйка (росіянина), що десять років судиться з місцевими _органами_ за неправильно стягнені податки. Зараз живе в Канаді, але продовжує судитись. Може, краще було пацанофф з тих органофф відправити на історичну батьківщину, ніж таких як він випхати?

     > Приклад: Сєвєродонецька республіка не могла піти шляхом Придністров"я, бо це потягнуло б збитки для донецьких олігархів. В злиденному Криму народ може мітингувати скільки хоче, бо йому переважно нічого втрачати (не всі ж живуть на Пд. березі)

     А також тому, що "донецькі олігархи" - це множина. В Придністров*ї хазяїн один, ото воно так організовано і вийшло. Колективний правонаступник тов. Берії...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua