МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: на підтримку Бондаря приїхав ще один депутат з ПР

06/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Бондарь (підтриманий "Нашою Україною") привіз з Києва ще одного депутата від Партії Регіонів. Нові підходи Ірпінського міського суду та лузерів на виборах міського голови для того, щоб зачепитися за владу.


Як ми повідомляли, в свій час місцевий КУН "знайшов спалені бюлетені", які скоріш за все сам і спалив. Тоді ж з"ясувалося, що бюлетнів було всього три, інший спалений папір - газети.

Принаймні двічі невдаха Бондар ( програвши тепер вже і всуді війну по 1-й та 2-й дільницях), бажає хоч чудом зачепитися за свій шанс не допустити Мирославу Свистович до влади.

Бондар домовився з своїм обробленим та прикормленим Ірпінським судом, який швиденько виніс рішення "зобов"язати прокуратуру огледіти бюлетні по 3-й дільниці", в рамках тієї старої історії з начебто спаленими бюлетенями. На огляд кандидат від голови київської обласної НСНУ Литвина Бондар привіз 147 номера списку Партії Регіонів, депутата Цапюка Степана Кириловича, для солідності.


Отже, сьогодні ми вкотре спостерігаємо зворушливу картину - Партія Регіонів підставляє братське плече Ірпінський НСНУ. А Бондар продовжує мріяти про мерське крісло - в чому ому допомагає (і буде допомагати) Ірпінський міський суд.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua