МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Томенко має план у випадку коаліції НУ-ПРУ

06/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Виступаючи сьогодні перед студентами та викладачами Хмельницького гуманітарно-педагогічного інституту, заступник керівника фракції БЮТ Микола Томенко звернув увагу на те, що доля майбутньої коаліції хвилює не лише політиків, а й прихильників політичних сил. «Всі політики повинні нести відповідальність за передвиборчі обіцянки перед народом і розуміти, що нестворення коаліції демократичних сил – це зрада очікувань не лише прихильників БЮТу, а і виборців «Нашої України». Адже під час виборчої кампанії всі ці партії говорили про необхідність єдності, підтримку цінностей Майдану та реалізацію програми Президента Віктора Ющенка», - зауважив Томенко.

За його словами, у разі, якщо буде створена коаліція між «Нашою Україною» та Партією регіонів, Блок Юлії Тимошенко готовий через громадські приймальні якнайшвидше прийняти до своїх лав обманутих керівництвом «Нашої України» прихильників цієї політичної сили. «Рішення про коаліцію між НУ та ПР буде зрадою багатьох виборців, оскільки, згідно з опитуваннями, не менше 80% прихильників «Нашої України» виступають за коаліцію з БЮТ та СПУ. Наші політичні сили повинні нести солідарну відповідальність за свої дії. Тому у разі розчарування прихильників «Нашої України», БЮТ готовий швидко прийняти їх у нашу партію», - зазначив Микола Томенко.

Водночас він зауважив, що вірогідність створення коаліції демократичних сил між «НУ», БЮТ та СПУ все ще залишається. «Будь-яке ідеологічно несумісне об’єднання є не лише неприроднім, а і швидко минучим, - вважає Томенко. – Не можна так сильно любити гроші і посади, щоб в межах однієї коаліції одночасно йти до НАТО, як того хоче «Наша Україна», і до ЄЄП, як це пропонує Партія регіонів», - зазначив Микола Томенко.

Прес-служба М.В. Томенка
From: "Yuliya Tsarenko" tsarenko@beauty.net.ua
Date: Fri, June 16, 2006 8:56 am

Відповіді

  • 2006.06.17 | Хвізик

    томенко - то є порожня балаболка, його слів дослухатися не варто

  • 2006.06.17 | SpokusXalepniy

    Последняя фраза... Лучше не скажешь! (ну, может, только Хвізик )

    Томенко:
    Не можна так сильно любити гроші і посади, щоб в межах однієї коаліції одночасно йти до НАТО, як того хоче «Наша Україна», і до ЄЄП, як це пропонує Партія регіонів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua