МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тимошенко і Мороз "зняли категоричність"

06/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Блок «Наша Україна» певний прогрес у переговорах в форматі «трійки» - з Блоком Юлії Тимошенко та Соціалістичної партії України.

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомила керівник інформаційного департаменту блоку «Наша Україна» Тетяна МОКРІДІ.

Вона нагадала, що сьогодні представники “Нашої України” проводили консультації з Партією регіонів і переговори з СПУ і БЮТ щодо створення коаліції.

««Наша Україна» повідомляє про те, що сьогодні в рамках «трійки» спостерігається певний прогрес. Він пов’язаний з тим, що сьогодні наші союзники зняли свою категоричність щодо тих посад, які належать до компетенції Президента», - сказала Т.МОКРІДІ.

Водночас, за її словами, є певні розбіжності, які в першу чергу стосуються вступу України до НАТО, питання власності на землю, законопроекту про внесення змін до Конституції щодо місцевого самоврядування, питання створення урядових комітетів.

«Сьогодні-завтра переговори в рамках «трійки» продовжаться», - запевнила Т.МОКРІДІ.

Говорячи про консультації “Нашої України” з Партією регіонів, вона повідомила, що представникам цієї політичної сили була передана коаліційна угода, напрацьована «трійкою». Сьогодні робоча група від Партії регіонів надала свої пропозиції до цього проекту. Т.МОКРІДІ підкреслила, що “Наша Україна” розпочала консультації з Партією регіонів виключно з тих питань, які розколюють Україну. А саме – “НАТО, мова і федералізм”. Вона наголосила, що на зустрічах з Партією регіонів не обговорюються будь-які посади.

За словами Т.МОКРІДІ, важкість переговорного процесу по створенню коаліції пов’язана із недосконалістю змін до Конституції. «Те, що стосується формату коаліції, ми сподіваємося, формат коаліції буде намальований найближчими днями, і ми сподіваємось на те, що цей формат буде диктуватись не істерикою, а конструктивною роботою», - сказала вона.

У свою чергу, представник «Нашої України» Петро ПОРОШЕНКО повідомив журналістам, що зараз відбувається другий раунд переговорів у форматі «трійки». «Ведеться робота над документами. Жодних ультиматумів, як я казав, ні наша сторона, ніхто не прийме», - сказав він.

Джерело: УНІАН

Відповіді

 • 2006.06.17 | Юрій

  Re:А що,після виборів до ВРУ -Наша Україна має більші права


  А що,після виборів до ВРУ - Наша Україна має більші права у трійці переговорників?Президент мав би зрозуміти,що призначення і на "його" посади потрібно перенести принципи поділу посад.Говорити про нейтральність людей призначуваних Президентом,можна вважати лицемірством.Якби Президент при призначенні на "свої" посади консультувався і керувався задекларованими ним принципами і призначав на посади осіб з усіх трьох(БЮТ,НУ,СП),то це б відповідало дійсному стану речей,а так виходить,що Наша Україна ,маючи 13% голосів виборців має перше слово.Президент,по справедливості,мав би не забувати і ті партії,що не набрали достатньої кількості голосів у виборах у парламент,але віддали йому голоси для його обрання Президентом України.Про це Президент мав би говорити у своїх консультаціях.А інакше виходить узурпація влади однією партією Нашою Україною,що дуже подібна на СДПУ(о).
  Консультуватися з ПРУ без Кучми якось неприродньо.Давати задній хід і признавати свою неспроможність успішно управляти країною означає,що потрібно би попросити пробачення у Данілича перед підписанням широкої коаліції з участю ПРУ.
 • 2006.06.17 | Мих.

  Просветите, пожалуйста:

  а что, должности, назначения на которые делаются гарантом по представлению Кабмина, теперь тоже относятся ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО к компетенции Президента?
  Например, Ющенко назначил в Киевскую область Вериванну, но только ПОСЛЕ представления Еханурова. По мнению НУ, без Еханурова-премьера мнение Кабмина (а значит, будущей коалиции)не имеет значения?
 • 2006.06.18 | Shooter

  як і дещо істеричність

  диви - і до четврга домовляться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua