МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Наша Україна” проти шоу в Київській облраді – Юрій Рубан (/)

06/18/2006 | Роман ShaRP
http://www.razom.org.ua/ua/news/11214/

ДЖЕРЕЛО: Прес-служба "Нашої України"
17.06.2006 - 14:20

“Наша Україна” проти шоу в Київській облраді – Юрій Рубан

Фракція “Нашої України” у Київській обласній раді в повному складі залишила сесійний зал під час проведення позачергової сесії Київської обласної ради V скликання. “Я вважаю, що сьогодні відбулася спроба створити тиск на Президента України, – заявив журналістам керівник фракції “Наша Україна” в облраді Юрій Рубан. – Адже на розгляд Київської обласної ради було винесено питання, яке абсолютно не стосується її повноважень. Розглядався проект постанови, який покладає на Президента відповідальність за створення Помаранчевої коаліції”.

“Ініційоване прийняття цієї постанови фракціями БЮТ та СПУ, – повідомив Юрій Рубан. – Таким чином ті люди, що претендують на лідерство в Помаранчевій коаліції, на вищі посади, на посаду прем'єра, хочуть за допомогою механізмів обласних рад створити тиск на Президента”.

“Однак представники нашої політичної сили не збираються брати участь у шоу відносно розгляду питання створення Помаранчевої коаліції в обласній раді”, – наголосив керівник фракції “Наша Україна” в Київській облраді.

Відповіді

 • 2006.06.18 | Михайло Свистович

  Цe “Наша Україна” в Київській облраді – суцільне шоу

  >
  > Фракція “Нашої України” у Київській обласній раді в повному складі залишила сесійний зал під час проведення позачергової сесії Київської обласної ради V скликання.

  Цей повний склад складав не більше 5 осіб, хоча фракція налічує 16. Інші взагалі на сесію не з"явилися.

  >
  > “Я вважаю, що сьогодні відбулася спроба створити тиск на Президента України, – заявив журналістам керівник фракції “Наша Україна” в облраді Юрій Рубан. – Адже на розгляд Київської обласної ради було винесено питання, яке абсолютно не стосується її повноважень. Розглядався проект постанови, який покладає на Президента відповідальність за створення Помаранчевої коаліції”.

  Нормальне звернення було, виважене, без умов і наїздів, без прогонів на НУ. І чого це обласна рада не має права звернутися до президента і лідерів партій з приводу ситуації в країні?

  >
  > “Ініційоване прийняття цієї постанови фракціями БЮТ та СПУ, – повідомив Юрій Рубан. – Таким чином ті люди, що претендують на лідерство в Помаранчевій коаліції, на вищі посади, на посаду прем'єра, хочуть за допомогою механізмів обласних рад створити тиск на Президента”.

  Заклик до створення саме Помаранчевої коаліції є тиск? Ну то хай буде тиск.

  >
  > “Однак представники нашої політичної сили не збираються брати участь у шоу відносно розгляду питання створення Помаранчевої коаліції в обласній раді”, – наголосив керівник фракції “Наша Україна” в Київській облраді.

  В якій облраді? В облраді така коаліція давно створена. Спочатку між БЮТ та СПУ, а потім і НУ туди прийняли, хоча там помаранчевих нема і третини. Всі інші скоріше регіонали. Вони з регіоналами і коаліціонувались під час першої сесії.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua