МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ІРПЕНІАДА: Екс-мер забрав з собою печатку та не здає справи

06/20/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Екс-мер Ірпеня Володимир Скаржинський вирішив піти шляхом голови територіальної виборчої комісії, а тому за її прикладом забрав печатку і не збирається здавати справи, вважаючи себе і досі діючим. Також він користується службовим автомобілем, за кермом якого знаходиться особисто, і не здає його навіть на ніч до гаражу виконкому. А ще спонукає до саботажу чиновників, більшість з яких поки що виконують саме його накази, а, точніше, не виконують наказів нового міського голови та просто не ходять на роботу або пішли у відпустку (документи на відпустки виявились підписані “давніми” числами).

Тим часом в місті нагромаджуються проблеми, на ім’я мера надходять приписи, розпорядженні, виклики до суду, де стороною є міськвиконком, однак новообраний міський голова Мирослава Свистович не має можливості на це реагувати. Правоохоронні органи бездіяльні. Більше того – екс-мера регулярно бачать у прокуратурі міста Ірпеня, яку він відвідує (іноді в кампанії суддів Ірпінського суду) аж ніяк не через прокурорські претензії до нього.

Відповіді

 • 2006.06.21 | Viskoza

  Курви радо користуються імпотенцією влади і мають її зусібіч

  В будь-якій країні, де влада поважає себе, такий екс давно би сидів в ексі.
 • 2006.06.21 | catko

  тьак намалюйте собі нову печатку

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.21 | Михайло Свистович

   намалювати не вийде, треба робити офіційно

   А для цього потрібно вчинити купу формальностей, окрім того, щоб добитися визнання легітиності від усіх, хто, якщо не стає в позу відверто, просто морозиться.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.06.21 | Кравчук

    Re: намалювати не вийде, треба робити офіційно

    Ну й бардак.Треба було в нього забрати печатку і машину - а він хай би звертався до суду.Був би звичайно елемент деякої незручності - але як бути з нахабною харею, що користується правовим ваакумом і продажністю діячів Феміди?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua