МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороз розповів про розподіл комітетів в Верховній Раді

06/23/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Лідер СПУ Олександр Мороз повідомив сьогодні журналістам, що “у вівторок на засіданні Верховної Ради планується вирішити питання про кількість комітетів у ВР і їх функціональний профіль”, відмітивши, що “цього буде досить, щоб фракції напружено попрацювали”. Про це він сказав підчас прес-конференції після перших установчих зборів коаліції у парламенті.

При цьому лідер СПУ зазначив, що голосування по кандидатурі спікера ВРУ та прем’єр-міністра, на його думку, “відбудеться або в середу, якщо це буде робочий день, або в четвер. Можливо, за умови хорошої підготовки фракцій і додаткових домовленостей, це відбудеться у вівторок, після обіду”.

Відповідаючи на запитання про те, які комітети ВРУ віддані опозиції, Олександр Мороз відзначив, що “той підхід, який сьогодні сформований: виділити опозиції заступника спікера, перших заступників усіх комітетів ВР і голів кількох комітетів, які функціонально повинні належати опозиції, достатній для того, щоб забезпечити баланс інтересів у парламенті”.

Відповідаючи на питання: наскільки продуктивно працюватимуть прем’єр і спікер, лідер СПУ зауважив, що “суб’єктивний фактор у відносинах між людьми може бути відрегульований, а за об’єктивними обставинами потрібно діяти розумно, щоб це не проявлялося на роботі парламенту і уряду”, - зазначивши, що “досі нема офіційного представлення на посаду спікера парламенту від “НУ”.

Джерело: Прес-служба О.Мороза

Відповіді

  • 2006.06.25 | Хтось

    Re: Мороз розповів про розподіл комітетів в Верховній Раді

    Насчет обмена министра транспорта на министра МВД.
    Интересно, как с точки зрения морали смотрится обмен пана Урбанского на пана Луценко?
    Менялы от СПУ? Высокоморальные?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua