МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наше гасло: "Не зрадь паркан!" і "Ні, Черновецький!" (/)

06/26/2006 | киянка
http://main.kiyany.com.ua/news_comments/2006/6/26/18560.htm
26.06.2006 | 11:45
Наше гасло: "Не зрадь паркан!" і "Ні, Черновецький!"
Наталія МУСІЄНКО, киянка, спеціально для "КИЯН"
Фотографії автора

Спекотною була субота 24 червня на перетині Пушкінської та Богдана Хмельницького. Зранку знову загула техніка, і вантажівки почали вивозити землю Театрального скверу. Тих мешканців, що просто полягали перед парканом – просто відтягла багаточисельна охорона НЕЗАКОННОГО будівництва. Події, що сталися напередодні читайте тут, а як Черновецький обіцяв розібратися - тут.

Об 11-й ранку мешканці вийшли з оркестром. Духовий оркестр Шевченківського району не новачок у цьому протистоянні – він активно підтримує сквер і боротьбу за збереження міста. Підтримує мешканців і Форум спасіння Києва. Саме в його наметі перед парканом вже назбирано 2,500 киян, саме його транспаранти непокори прикрашають весь будинок.

Ситуація напружувалася все більше і більше. Оскільки мешканці не випускали вантажівки з землею і не впускали пусті вантажівки, то відбулася провокація – було вибито частину паркану, щоб люди побігли туди, а натомість землю було вивезено.

О 13-00 приїхав Кухаренко Руслан Іванович, начальник Головного управління охорони культурної спадщини КМДА. Він довго намагався зайти за паркан – натомість його не пускала численна охорона у чорному. Нарешті Кухаренко Руслан Іванович тільки за допомоги міліції пробився через чорний заслон, констатував НЕЗАКОННІСТЬ БУДІВНИЦТВА  і написав ПРИПИС про НЕГАЙНЕ припинення НЕЗАКОННОГО БУДІВНИЦВТА, НА ЯКЕ НЕ ДАВАЛО ПОГОДЖЕННЯ ЙОГО УПРАВЛІННЯ.

Але після його від’їзду роботу було поновлено, а отже, мешканці викликали міліцію для зупинення протиправних дій, і знову своїми тілами закривали виїзд та виїзд вантажівкам.

Нагадаємо, що Шевченківська районна у місті Києва рада категорично проти цього безпрєделу. Але чому її не чують? Чому не чують киян? Чому не бережуть наше УНІКАЛЬНЕ місто для нащадків? Знищують сквер, де проходять вернісажі та музичні оркестри, де мають стояти пам’ятники видатним акторам і видатному меценату Григорію Галагану, який дбав про майбутнє і побудував саме тут Колегіум, а не офісно-торговий центр!

Звертаємося до всіх КИЯН – підтримайте нас: залиште свій підпис-протест у наметі Форуму порятунку Києва, що стоїть під парканом  на станції Метро Театральна. Беріть участь у наших протестних акціях

ВРЯТУЙМО РАЗОМ КИЇВ – СЕРЦЕ НАШОЇ УКРАЇНИ, НАШЕ СЕРЦЕ.

Відповіді

 • 2006.06.26 | Sire

  Re: Наше гасло: "Не зрадь паркан!" і "Ні, Черновецький!" (/)

  Ех, шановна киянка,
  Недовго протримався міф про принциповість Чоновецького. З початку забудовники були приголомшені. Але зараз, як сказав приватно один з них, "Выходы есть. Вопросы решаются".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.27 | ОРИШКА

   Re: Наше гасло: \"Не зрадь паркан!\" і \"Ні, Черновецький!\" (/)

   Никуда кучмизм не делся. Майдан в Киеве умирает с этими парканами. Пусть наверху трындят, что все меняется, мурло осталось прежним.

   Омеля и Бабущкин, которые заслужили повешения в центре города, даже не отданы под суд, вместе с продажной командой ссучившихся киевлян из местных рад, разоряющих родную земля за бабло. Не названы поименно враги города. Вы видели, на каких машинах падлюки из Киеврады подъезжали на работу? Где налоговая, кот.доходы с расходами сравнивать будет?

   А горожане сейчас - почти все киевляне в первом-втором поколении, город своим еще не чувствуют, и на какой-то сквер им наплевать.

   Где журналистские расследования?
 • 2006.06.27 | Читач

  Re: Наше гасло: "Не зрадь паркан!" і "Ні, Черновецький!" (/)

  Якщо таке в центрі, то що робити мешканцям з забудовою на на проспекті Петра Григоренка, 23

  http://www.pk.kiev.ua/forum/read.php?3,813

  Планують будувати практично впритул до вікон вже існуючого будинку. Це що. А що буде, якщо будинок сповзе в котлован ? Будує «Мегаполіс ДКС», структура «ТАС ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ». Хто власник ? Тигіпко ?
 • 2006.06.27 | alx_1904

  Черновецкий же вчера сказал - нужно делать ВСЁ ПО ЗАКОНУ

  т.е. подавать в суд, а НЕЗаконными методами действовать отказался.
  Так чем неправ Черновецкий, тем что отказывается нарушать ЗАКОН?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.27 | ОРИШКА

   Re: Черновецкий же вчера сказал - нужно делать ВСЁ ПО ЗАКОНУ

   Не надо ля-ля. Без разрешения структуры Кухаренко - незаконно. Кухаренко не разрешал. Следовательно...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua