МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

СБУ керує "контрабандою" нелегалів до Європи.

06/30/2006 | Вiра ЧОРНА
Під «дахом» СБУ кілька років діє канал переправлення нелегалів до Європи

Згідно з офіційними повідомленнями, 21-22 червня з візитом у Словацьку Республіку виїжджала делегація СБУ на чолі з її головою генерал-полковником І. Дріжчаним. Формальним приводом для візиту було підписання міжвідомчої угоди про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом. Здавалося б, потрібна і своєчасна подія в рамках міжнародної кооперації спецслужб, однак деякі обставини привертають особливу увагу.

Як тільки сходив останній сніг на закарпатських полонинах, прикордонниками сусідньої Словаччини було перехоплено і затримано кілька груп нелегальних мігрантів (більше 600 осіб), що переходили кордон із території України. Після допиту затриманих було з'ясовано, що йдеться про викриття організованого каналу переправлення мігрантів у Європу, який, судячи з усього, діє вже декілька років. Деякі ознаки вказували на його «кришування» представниками українських правоохоронних органів. Відповідно до процедури, затриманих було передано українській стороні, і тут розпочалося найцікавіше...

Органами дізнання Держприкордонслужби за фактами незаконного перетину державного кордону було порушено аж чотири кримінальні справи. При цьому їх фігурантами виявилися співробітники... ні, не МВС (як ви могли б ймовірно, але безпідставно подумати), а СБУ. Саме вони «кришували» групи нелегалів, супроводжували «біженців» до кордону, а у випадку необхідності могли втрутитися, якщо б «караваном» поцікавилися міліціонери і т. ін. (Варто додати, що кримінальні справи були передані для подальшого розслідування до Служби безпеки, де й були успішно «втоплені». Крайньою, як годиться, виявилася «невістка» - прикордонники, які нiби непрофесійно задокументували злочин).

На даний час обставини справи ще не набули широкого розголосу в Україні, лише серед співробітників задіяних і «зачеплених» відомств. Саме це вже свідчить, хоча й опосередковано, про створення штучної атмосфери інформаційного вакууму (в чому, природна річ, найбільше зацікавлене керівництво СБУ, честь мундиру все-таки). Треба віддати належне, прикордонники не піддалися на тиск і продовжують розплутувати злочинний клубок, який, за деякими відомостями, привів до столиці, на Володимирську, 33, до одного із заступників голови спецслужби.

Крім того, слідчими встановлено, що разом з есбеушниками причетні до «обслуговування» каналу нелегальної міграції і члени найвідомішого місцевого кримінального угруповання під керівництвом В. Паульо (Чалого), М. Ланя (Блюка), О. Іщенка (Кіфля), А. Каменця, які відзначилися активною участю в мукачівських подіях 2003 року і яких пов'язували з керівництвом однієї партії-аутсайдера парламентських виборів, що на той час господарювала в краї. Ось і виїхав терміново до Словаччини керівник СБУ І. Дріжчаний, щоб поряд із «важливими державними справами» спробувати «погасити» полум'я нового, вже звичного корупційного скандалу (на цей раз міжнародного), у якому вкотре заплямувала себе Служба.

Відповіді

 • 2006.07.01 | Сергій Кабуд

  А СБУ чи МВС керує "контрабандою" героїну та кокаїну до Маскви?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2006.07.01 | Pavlo

  Транзит нелегалів нам ще хекнеться через десяток років

  На Закарпатті в таборах постійно мешкає 30-50 тис. нелегалів із країн Азії, це коло 5% населення краю. Їхня мета - західна Європа, але за певних обставин вони можуть залишитись в Україні. В цьому зацікавлений ЕС, благодійні організації фінансують будівництво стаціонарних центрів для нелегалів і т.д. З часом можемо зіштовхнутися з тими самими проблемами, що й французи.

  Чомусь ніхто не згадує про нелегальну міграцію, коли стає питання про облаштування східного кордону України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.01 | Сергій Кабуд

   так, особливо - східний кордон, бо діверсанти теж звідти попруть

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.02 | Pavlo

    Тре бути реалістом. Діверсантів у нас своїх вистачить з головою.

  • 2006.07.01 | Ґастон

   Re: Транзит нелегалів нам ще хекнеться через десяток років

   > На Закарпатті в таборах постійно мешкає 30-50 тис. нелегалів із країн Азії, це коло 5% населення краю.

   Ого! Яка страшна цифра! А яке джерело?

   > Їхня мета - західна Європа, але за певних обставин вони можуть залишитись в Україні. В цьому зацікавлений ЕС, благодійні організації фінансують будівництво стаціонарних центрів для нелегалів і т.д. З часом можемо зіштовхнутися з тими самими проблемами, що й французи.

   Яким чином, цікаво? Якщо селитимемо їх у спальних районах та триматимемо у "нових ґетто"? Так про це якраз мови немає. У нас поки справи набагато сумніші - з точки зору банальних прав і свобод. І імігрантів у тому числі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.02 | Pavlo

    Re: Транзит нелегалів нам ще хекнеться через десяток років

    Ґастон пише:
    > > На Закарпатті в таборах постійно мешкає 30-50 тис. нелегалів із країн Азії, це коло 5% населення краю.
    > Ого! Яка страшна цифра! А яке джерело?

    Минулого року українськи прикордоники затримали щось коло 18 тис нелегалів.

    http://www.pvu.gov.ua/osd.htm

    Депортовано з них мізер.

    Такими темпами через вже через 20 років нелегали складуть половину населення нашого краю. Ви вважаєте цю цифру малою ???

    > Яким чином, цікаво? Якщо селитимемо їх у спальних районах та триматимемо у "нових ґетто"? Так про це якраз мови немає. У нас поки справи набагато сумніші - з точки зору банальних прав і свобод. І імігрантів у тому числі.

    Покищо вони живуть в концентраційних таборах, але я бачу все більше та більше арабів на вулицях Ужгорода. Раніше попадалися переважно індуси та малазійці, ті були тихі, а араби дуже зухвалі.
    Офіційно їм робити у нас нема чого, неважко собі уявити, чим вони будуть заробляти на хліб...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.03 | Anneken

     не пойняв

     Pavlo пише:
     > Покищо вони живуть в концентраційних таборах, але я бачу все більше та більше арабів на вулицях Ужгорода. Раніше попадалися переважно індуси та малазійці, ті були тихі, а араби дуже зухвалі.

     не знаю як в Ужгороді, а в Києві ще жодного зухвалого араба, китайця, індуса не бачила. на відміну від представників нашої з Вами національності :)

     > Офіційно їм робити у нас нема чого, неважко собі уявити, чим вони будуть заробляти на хліб...

     ...після того, як вийдуть з таборів...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | Михайло Свистович

      Re: не пойняв

      Anneken пише:
      >
      > не знаю як в Ужгороді, а в Києві ще жодного зухвалого араба, китайця, індуса не бачила. на відміну від представників нашої з Вами національності

      Просто за теорією ймовірності Ви на них не потрапляли. Але вони є і в Києві. У всякому разі араби. Серед індусів зухвалих значно менше. Китайців не знаю. А от зухвалого в"єтнамця дійсно зустріти важко, як би багато їх не було.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Чучхе

       Re: не пойняв

       Михайло Свистович пише:
       >
       > Просто за теорією ймовірності Ви на них не потрапляли. Але вони є і в Києві. У всякому разі араби. Серед індусів зухвалих значно менше. Китайців не знаю. А от зухвалого в"єтнамця дійсно зустріти важко, як би багато їх не було.

       Без сумніву, а агресивні араби й дуже агресивні вірмени. Очевидно, тре робити якусь селекцію в цьому плані. Народи південно-східної Азії теж агресивні, але по-своєму. Вони рекетирують своїх співвітчизників, але не зачіпаються з титульною нацією, тому ці розборки нам не помітні. Взагалі такий "внутрішній рекет" чимось нашгадує українців, що рекетують своїх співвітчизників у Чехії та Польщі
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.03 | Михайло Свистович

        Re: не пойняв

        Чучхе пише:
        >
        > Без сумніву, а агресивні араби й дуже агресивні вірмени. Очевидно, тре робити якусь селекцію в цьому плані.

        Якщо буде час, я опишу як це відбувається в Ірпені. В нас є і азербайджанці, і індуси, і вірмени. Але немає ні з ким жодної проблеми, хоча ліниві та схильні до чарки бізнесмени титульної нації, які не хочуть працювати і програють їм у конкуренції, постійно розповсюджують плітки про азербайджанців, а інші на них ведуться і далі поширюють.

        В нас азербайджанці самі проводять селекцію своїх, а також українізуються, ставлять пам"ятники українським діячам і т.д. Всі інші в нас живуть розпорошено, а тому також українізуються. Наприклад, мій син сидить в школі за одною партою з дівчинкою по імені Гаяне. Вона говорить українською.
    • 2006.07.03 | Майдан

     Чи не могли б Ви написати статтю про ці табори нелегалів?

     Або принаймні повідомляти якісь новини про них.Це тема залишається поза увагою української громадськості, а це дуже погано.
  • 2006.07.02 | Раціо

   Це точно. Але укр. держава як вона є сьогодні нездатна

   розв'язати цю проблему.

   Pavlo пише:
   > В цьому зацікавлений ЕС, благодійні організації фінансують будівництво стаціонарних центрів для нелегалів і т.д.

   ЕС не просто в цьому зацікавлений, ЕС уже має на це централізовану профінансовану стратегію, і благодійні організації - лише виконавці на взаємовигідних умовах. Єдине, що реально може зробити в цій ситуації Україна - це побудувати нормальний кордон із Малокитаєм. Але до того ще як до неба рачки. Таваріщі нє панімають.
 • 2006.07.02 | Чучхе

  Давайте цих мігрантів українізуємо

  я без приколу. Поселимо їх у закинуті хутори. Жінок віддамо в дружини до закарпатців, чиї українські жінки повтікали на заробітки до Італії і там завели вже нові сім"ї. Юнакам з Афганістану - українське громадянство і довічний контракт із Збройними силами України, все рівно вони воюють найкраще в світі, а 600 контрактних гривень це для них офігєть зарплата.

  Висилати тільки тих, хто не поважає закони цієї держави і не знає державної мови і історії. Перевірка знань - тільки через стандартне тестування, щоб відкинути можливість корупції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.02 | stefan

   Чучхе - діло говорить!

   Чучхе пише:
   > я без приколу. Поселимо їх у закинуті хутори. Жінок віддамо в дружини до закарпатців, чиї українські жінки повтікали на заробітки до Італії і там завели вже нові сім"ї.
   >Юнакам з Афганістану - українське громадянство і довічний контракт із Збройними силами України, все рівно вони воюють найкраще в світі, а 600 контрактних гривень це для них офігєть зарплата.

   >
   > Висилати тільки тих, хто не поважає закони цієї держави і не знає державної мови і історії. Перевірка знань - тільки через стандартне тестування, щоб відкинути можливість корупції.


   І паралельно - будувати "справжній" кордон з Малокитаєм.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.02 | Чучхе

    Re: Чучхе - діло говорить!

    stefan пише:

    > І паралельно - будувати "справжній" кордон з Малокитаєм.

    А чому "справжній" в лапках? Натуралізація мігрантів і будівництво кордону не заважають одне одному. Врешті-решт, можна було б мобілізувати пару тисяч мігрантів на копання рову вздовж українсько-російського кордону. Якби синьо-біло-червоні не заважали, ато вже запудрили мозки про "ров прямо черєз наше живоє тєло"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.02 | stefan

     Re: Чучхе - діло говорить!

     Чучхе пише:
     > stefan пише:
     >
     > > І паралельно - будувати "справжній" кордон з Малокитаєм.
     >
     > А чому "справжній" в лапках? Натуралізація мігрантів і будівництво кордону не заважають одне одному. Врешті-решт, можна було б мобілізувати пару тисяч мігрантів на копання рову вздовж українсько-російського кордону. Якби синьо-біло-червоні не заважали, ато вже запудрили мозки про "ров прямо черєз наше живоє тєло"


     виправленому вірити:
     замість
     І паралельно - будувати "справжній" кордон з Малокитаєм.
     слід читати:
     І паралельно - будувати справжній кордон з Малокитаєм.
  • 2006.07.02 | Мартинюк

   Радикальні пропозиції

   Свіжа думка по проблемі.

   Але спочатку слід запровадити українську мову в армії. Бо жінки на Західній Україні таки дійсно українізуються, а от бідні афганці в українській армії русифікуються зі всіма бебехами...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.02 | Чучхе

    Помиляєшся. Армія - неоціненний інструмент українізації

    Згадай, як швидко військові перейшли на державну мову! Їм скомандували "українізуватись!" вони відповіли "єсть!, тобто - слухаю!"

    І зараз там з укр. мовою нормально, це з усим іншим погано.

    Згадай до речі радянську армію, як інструмент примусовіої русифікації, де обламували навіть чеченців з азербайджанцями. Ну не має ж пропадати такий досвід!

    До речі, скоро тре буде копати буряки, а в країні дихвіцит робочих рук. Сєкёш? Тим більше, що мігрантам не тре відраховувати в пенсійний фонд та соцстрах.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.02 | Englishman

     а ви їх спитали, чи воно ї треба?

     Чучхе пише:
     > Згадай, як швидко військові перейшли на державну мову! Їм скомандували "українізуватись!" вони відповіли "єсть!, тобто - слухаю!"
     >
     > І зараз там з укр. мовою нормально, це з усим іншим погано.
     >
     > Згадай до речі радянську армію, як інструмент примусовіої русифікації, де обламували навіть чеченців з азербайджанцями. Ну не має ж пропадати такий досвід!
     >
     > До речі, скоро тре буде копати буряки, а в країні дихвіцит робочих рук. Сєкёш? Тим більше, що мігрантам не тре відраховувати в пенсійний фонд та соцстрах.

     Підозрюю, що більшість з них буде благати, щоб їх депортували назад, ніж працювати тут на таих умовах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | Мартинюк

      А вони нас питають коли збираються в нас поселитися?

      Я рішуче проти аби цей процес ішов безконтрольно, а вірніше під контролем мафії та мафіозоподібних "державних органів".Результати неважко проспостерігати у багатьох інших країнах, де до цього віднеслися легковажно.

      Я проти аби нові поселенці змушували мене своєю кількістю і незнанням мови спілкуватися на мові жестів чи ламаною російською .

      Я проти того аби населяти Україну дурнями, які не здатні вивчити пару десятків фраз українською мовою. Те саме стосується і самовпевнених ідіотів, які не бажають цього робити принципово.

      Я проти аби в Україні створювався прошарок хронічних соціальних утриманців ( навіть якщо це буде робитися за гроші ООН чи Європи).

      Єдиний виняток - тобто послаблення вимог натуралізації в Україні - для тих хто дійсно потребує політичного притулку. Врешті така публіка як правило вище середнього інтелекту та економічно активна і проблем не створюватиме - в тому числі і у вивченні української мови.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.03 | Чучхе

       Re: А вони нас питають коли збираються в нас поселитися?

       От тот бо й воно. Якщо від якогось процесу не можна втекти (а від нелегалів ти не течеш, вони йдуть зі сходу на захід тими ж маршрутами, якими прокладені й газопроводи), то його потрібно очолити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.03 | Мартинюк

        А були якісь толкові статті на цю тему?

        Не лубочно-політкоретні, а реальні, із фактами , статистичними даними та аналітикою?

        Мені здається зараз профінасовується якась піар-кампанія на тему любові до мігрантів, що очевидно не прояснить суті справи і не допоможе в її вирішенні.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.03 | Горицвіт

         а чи є факти?

         Мартинюк пише:
         > Не лубочно-політкоретні, а реальні, із фактами , статистичними даними та аналітикою?
         >
         > Мені здається зараз профінасовується якась піар-кампанія на тему любові до мігрантів, що очевидно не прояснить суті справи і не допоможе в її вирішенні.         Хотілось би в тих статтях побачити не боротьбу проти (чи за) "політкоректності", а якісь факти (скільки легальних мігрантів, скільки нелегальних, з яких країн, скільки з них куди їдуть, скільки залишаються, де живуть, що роблять, чи існують табори, і т.п.).
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.03 | Faargenwelsh

          угу, це першочергове питання

         • 2006.07.04 | Мартинюк

          Саме це я мав на увазі.

       • 2006.07.03 | Михайло Свистович

        Re: А вони нас питають коли збираються в нас поселитися?

        Чучхе пише:
        > От тот бо й воно. Якщо від якогось процесу не можна втекти (а від нелегалів ти не течеш, вони йдуть зі сходу на захід тими ж маршрутами, якими прокладені й газопроводи), то його потрібно очолити.

        Дуже і дуже правильно. Можу рекомендувати досвід Ірпеня як пілотний :)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.03 | Чучхе

         Уточни, що то є "ірпінський досвід", б.л.

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.03 | Михайло Свистович

          Співжиття з мігрантами. Це дуже довго писати.

          Але в нас немає з мігрантами жодних проблем, а наші азербайджанці будують пам"ятник Шевченку, бо ніхто з українців чомусь не спромігся.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.03 | Раціо

           Ну чому всі будують пам'ятники Шевченку?

           Невже на Ірпінщині не народився жоден видатний українець?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.03 | Михайло Свистович

            Це вже інше питання, що не стосується обговорюваного у цій гілці

           • 2006.07.03 | Чучхе

            Бо пам"ятник дружині Алієва вже побудували

            хоча без сумніву, в Ірпені жило багато видатних людей, в будинку творчости письменників жив весь без виключення радянський літературний бомонд, і ще ірпынь є батьківщиною Миколи Носова - автора оповідань про Незнайку, й деякі дослідники вважають, що в оповіданнях є натяки на ірпінське життя і побут носовських сучасників
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2006.07.04 | Михайло Свистович

             Пам"ятник Шевченку збудували раніше за пам"ятник Алієвої

             Набагато раніше. До того ж пам"ятник Алієвої збудувало посольство, це його ініціатива була, до якої наші азербайджанці ставляться без ентузіазму. Натомість пам"ятник Шевченку - виключно ініціатива ірпінських азербайджанців.

             До речі, саме завдяки винятковості міжнаціональних стосунків в Ірпені та некримінальності азербайджанської громади, ми і завдячуємо тому, що в нас є пам"ятник Алієвої. Бо Ірпінь слугує прикладом дружніх і мирних стосунків, а це дає й отакі побічні явища.

             П.С. Не встигла моя дружина стати мсером, як до неї завітав в гості азербайджанський посол. Познайомитись.
      • 2006.07.03 | Englishman

       вони люди, а не раби

       І підхід до дих має бути людський, з точки зору закону. Якщо він каже, що незаконних мігрантів має бути депортовано (але тільки після з"ясування обставин їхнього перебування і за умови, якщо не буде порушено підписаних Україною конвенцій про права біженців і т.п.), то їх має бути депортовано. А взагалі більшість з них зовсім не бажає тут селитися, і вам це прекрасно відомо.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.04 | Михайло Свистович

        Re: вони люди, а не раби

        Englishman пише:
        > незаконних мігрантів має бути депортовано

        Куди, якщо Росія їх тупо не приймає або ловлять їх в Україні, а паспортів в них немає? І фіг доведеш чиї вони громадяни. До того ж на депортацію коштів нема.

        > А взагалі більшість з них зовсім не бажає тут селитися, і вам це прекрасно відомо

        Але селяться і живуть саме тут, і Вам це також має бути прекрасно відомо. Бо на Захід поїхати не можуть, а додому - не хочуть.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.04 | Englishman

         Re: вони люди, а не раби

         Михайло Свистович пише:
         > Englishman пише:
         > > незаконних мігрантів має бути депортовано
         >
         > Куди, якщо Росія їх тупо не приймає або ловлять їх в Україні, а паспортів в них немає? І фіг доведеш чиї вони громадяни. До того ж на депортацію коштів нема.

         Vy ne v kursi. Tot zhe Kytaj za ce platyt' i jih deportujut. Z inshymy krajinamy skladnishe, ale u bud'-jakomu razi rabs'kyj trud je nezakonnym, i problemy naplyvu migrantiv ne vyrishyt'. Treba buduvaty normalnyj kordon z Rosijeju.


         > > А взагалі більшість з них зовсім не бажає тут селитися, і вам це прекрасно відомо
         >
         > Але селяться і живуть саме тут, і Вам це також має бути прекрасно відомо. Бо на Захід поїхати не можуть, а додому - не хочуть.

         Po-pershe, nelegaliv v Ukrajini ne tak vzhe bagato. Seljat'sja tut v osnovnomu na cilkom zakonnyh pidstavah, napr. cherez odrujennja chy pislja podannja na otrymannja statusa bizhencja. Jih vy tezh na prymusovi roboty proponujete vidpravljaty? Scho stosuetjsa nelegaliv, to vse maje vidbuvatysja na zakonnyh pidstavah. bez informaciji pro gromadjanstva vony ne mozhut podavaty dokumentiv na status bizhencja, a otzhe do nyh mozhut' zastosovuvatys vidpovidni sankciji, ale U VIDPOVIDNOSTI DO ZAKONU.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.04 | Михайло Свистович

          Re: вони люди, а не раби

          Englishman пише:
          >
          > Vy ne v kursi.

          В курсі

          >
          > Tot zhe Kytaj za ce platyt' i jih deportujut.

          Я знаю. Але китайців в нас мало. Інші ж не платять.

          >
          > Po-pershe, nelegaliv v Ukrajini ne tak vzhe bagato.

          Поки що.

          >
          > Seljat'sja tut v osnovnomu na cilkom zakonnyh pidstavah, napr. cherez odrujennja chy pislja podannja na otrymannja statusa bizhencja.

          Спочатку нелегально проникають, а потім шукають законні підстави. З нашою корупцією це неважко.

          >
          > Jih vy tezh na prymusovi roboty proponujete vidpravljaty?

          А де я кого пропонував на них відправляти?

          >
          > Scho stosuetjsa nelegaliv, to vse maje vidbuvatysja na zakonnyh pidstavah. bez informaciji pro gromadjanstva vony ne mozhut podavaty dokumentiv na status bizhencja, a otzhe do nyh mozhut' zastosovuvatys vidpovidni sankciji, ale U VIDPOVIDNOSTI DO ZAKONU.

          І які це санкції?
  • 2006.07.02 | Pavlo

   Re: Давайте цих мігрантів українізуємо

   Чучхе пише:
   > я без приколу. Поселимо їх у закинуті хутори. Жінок віддамо в дружини до закарпатців, чиї українські жінки повтікали на заробітки до Італії і там завели вже нові сім"ї.

   Ви бачили колись ті "закинуті хутори" ? :)
   Такі хатинки не в кожній Європі зустрінешь.


   > Висилати тільки тих, хто не поважає закони цієї держави і не знає державної мови і історії. Перевірка знань - тільки через стандартне тестування, щоб відкинути можливість корупції.

   З яких радощів їм поважати наші закони та традиції ?
   Нам достатньо своїх циган, які хочь і живуть у нас споконвіку, але АБСОЛЮТНО не асимілюються до української громади. Вони навіть по українськи не говорять, переважно по угорські або по російськи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.03 | Чучхе

    Re: Давайте цих мігрантів українізуємо

    Pavlo пише:
    >
    > Ви бачили колись ті "закинуті хутори" ? :)
    > Такі хатинки не в кожній Європі зустрінешь.

    Щоб не бути голослівним - села Левківка, Сербинівка Старокостянтинівського району Хмельницької області, де я нещодавно був в гостях у тестя. В селах (і то не маленьких) декількадесят порожніх хат, деякі з них господарі, ті що виїхали в міста, не можуть продати і за 300 доларів - нема покупців, а деякі фактично нічийні, однак забрати їх до власності територіальної громади є дуже великою проблемою, хоча зараз ми про це не говоримо.

    До речі, в Луганській області, в Міловському районі є цілі кинуті села, що стихійно заповнються мігрантами переважно з Північного Кавказу, однак замість того, щоб спрямовувати ці міграційні рухи в потрібне річище, влада вдає, що нічого не помічає.

    >
    >
    >
    > З яких радощів їм поважати наші закони та традиції ?

    Тут щось на ктшталт договору міни: ми вам даємо можливість працювати, а ви за це поважаєте традиції

    > Нам достатньо своїх циган, які хочь і живуть у нас споконвіку, але АБСОЛЮТНО не асимілюються до української громади. Вони навіть по українськи не говорять, переважно по угорські або по російськи.

    В метро говорять й українською, але це не важливо

    Корейці, наприклад, дуже чудово асимілюються і на збіговиськах своєї діаспори з приводу нового року за місячним календарем горланять "разом нас багато". Те саме стосується і афганців.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.03 | Pavlo

     Re: Давайте цих мігрантів українізуємо

     Чучхе пише:
     > > Ви бачили колись ті "закинуті хутори" ? :)
     > Щоб не бути голослівним - села Левківка, Сербинівка Старокостянтинівського району Хмельницької області, де я нещодавно був в гостях у тестя. В селах (і то не маленьких) декількадесят порожніх хат, деякі з них господарі, ті що виїхали в міста, не можуть продати і за 300 доларів - нема покупців, а деякі фактично нічийні, однак забрати їх до власності територіальної громади є дуже великою проблемою, хоча зараз ми про це не говоримо.


     Табір нелегалів розташований у Мукачівському районі, який є й перенаселеним. Фактично це є сплошний конгломерат сіл. Хатинку дешевше 15000 тис. доларів не знайдете. Ані клаптика вільної землі.

     P.S. Попри таку різницю (?), все одне не бачу сенсу в заселені сіл мігрантами зі сходу. Навіщо ?

     > До речі, в Луганській області, в Міловському районі є цілі кинуті села, що стихійно заповнються мігрантами переважно з Північного Кавказу, однак замість того, щоб спрямовувати ці міграційні рухи в потрібне річище, влада вдає, що нічого не помічає.     > З яких радощів їм поважати наші закони та традиції ?
     > Тут щось на ктшталт договору міни: ми вам даємо можливість працювати, а ви за це поважаєте традиції.

     Тут така справа, поки що не всі громадяни України, навіть не всі етнічні українці поважають українські традиції...

     > Корейці, наприклад, дуже чудово асимілюються і на збіговиськах своєї діаспори з приводу нового року за місячним календарем горланять "разом нас багато". Те саме стосується і афганців.

     Краще за всіх асимілюються як раз українці...
  • 2006.07.03 | S.D.

   Добра ідея

   Можна згадати гурків, які були позбавлені батьківщини. Вони чемно служать британській короні вже сто років, та показали себе найкращіми вояками.

   Можна зробити щось на кшталт "Іноземного легіону" - найбоєздатного підрозділу французької армії.

   А можна зробити таке собі "закарпатське козацтво".
   Одне питання: афганці - мусульмані. Чи будуть вони шляхетно служити немусульманській державі?
  • 2006.07.03 | Сергій Кабуд

   це неможливо за умов політикидержавної русификациї малоросії яка

   яка здійснюється де-факто кланом ющенко

   українців не можуть повернути в українство, а нелегалів значить як?
 • 2006.07.03 | Faargenwelsh

  свобода слова - чудова річ :)

  свобода слова - чудова річ, бо 1/ дає змогу показати суспільству пальцем чергову виразку на його шкірі і 2/ дає суспільству можливість цю виразку всебічно роздивитися.

  а ще чудовіше те, що виразка там, де була, й лишається :)

  це як епізод з івченковим автопарком, який підпадає під закон про корупцію, був виконаний за попередньою змовою групи осіб та завдав державі шкоди в особливо великих розмірах - повжахалися, і далі поїхало :)

  хоча тягне років на вісім для п`яти-шести громадян, частина з яких є безпосереднім оточенням Віктора Андрійовича, який про ці події чув, причому не лише в загальних рисах.

  хоча, в принципі, особливої провини за ним немає...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.03 | ОРИШКА

   Re: свобода слова - чудова річ :)

   Чи не є відсутність реакції на звинувачення преси (хай клевещуть...) провиною свідомого суспільства? Тобто - чи має право пересічний громадянин вимагати to take the legal way на основі публікацій? Якщо не чухаються ті, кому по роду діяльності необхідно робити такі кроки, як ми можемо вплинути? ( ми - це, звичайно, юридично грамотні читачі \"Майдану\", я, наприклад, можу лише приєднати свій підпис до вже правильно складеного позову).

   Чи маємо ми пред\'явити претензії до Луценка? Взагалі, чия провина - звинувачення, залишені в пустоті?

   Все ж таки, є ще в Україні порядні юристи, чи не так?

   Не хочу чути відповіді Кравчука та Шуфрича.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.03 | Faargenwelsh

    Re: свобода слова - чудова річ :)

    > Не хочу чути відповіді Кравчука та Шуфрича.

    нe хочeтe - нe трeба. жити романтичними фантазіями, дійсно, набагато лeгшe.

    > Все ж таки, є ще в Україні порядні юристи, чи не так?

    ну то й що? монополія на порушeння кримінальних справ в україні зафіксована за прокуратурою. чого самe ви чeкаєтe від порядних юристів? щоб вони тиснули на нeї голодовками та маніфeстаціями? про цe є нєпрілічний анєгдот, об "іспугать бабу толстим х...". харакірі їм, юристам, будe зробити швидшe і eфeктивнішe.
  • 2006.07.03 | Мартинюк

   І цо ма пернік до вятрака?

   Корпрація такого рівня як "Нафтогаз України" повинна дбати за свій зовнішній шик та імідж. Це потрібно наприклад для нормальних розмов та переговорів з фінансистами, міжнародними контрагентами і особливо публікою типу тукменбашів , узбекпашів, московських ханів та удільних газпромівськиї бояр.

   Наочний приклад - на недавніх переговорах в Ашгабаді туркменські "візирі" навіть не дали слова учасникам переговорів від "Нафтогазу України".

   Подібні речі не є особливості Сходу - те саме є й на Заході
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.03 | Faargenwelsh

    хм. прокомeнтуйтe, будь-ласка, ось цe: (/)

    http://pravda.com.ua/news/2006/5/11/41639.htm

    а самe пункт номeр п`ять та пункт номeр шість. рeчту комeнтувати нe трeба, мeнe цікавлять лишe ці два. алe ознайомитится можна - з тим, щоб знати, на чию ж самe користь всe цe робилося.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.03 | Мартинюк

     Суто бізнесові розклади

     Правомірність чи не правомірність таких дій повинен визначати незалежний аудитор.

     На жаль це не є прерогативновою Іщенка - цим в українських держструктурах займаються всі.

     Але ще раз нагадаю - власнику (акціонерам) , який наймає менджера компанії не залежить на тому скільки і як той менеджер потратить на свої потреби та куди він влаштує свого племінника - для нього важливий загальний фінансовий результат. А тут Івченко ( як би це комусь не було би неприємно) перевищив всіх своїх попередників - приньому "Нафтогаз України" перечислив до бюджету стільки,скільки всі попередники за всі попередні роки.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.03 | Faargenwelsh

      ну що ж, саме це я й мав на увазі. виразка була всебічно оглянут

      Мартинюк пише:
      > Правомірність чи не правомірність таких дій повинен визначати незалежний аудитор.
      аудитори не мають права визначати правомірність чи неправомірність будь-чиїх дій. це прерогатива прокуратури і суду.

      > На жаль це не є прерогативновою Іщенка
      це взагалі не може бути будь-чиєю прерогативою, бо це є незаконна схема виведення грошей з бюджету державного підприємства до бюджетів приватних підприємств, в собачьєм нарєчіі імєнуємая тєрміном "откат".

      > цим в українських держструктурах займаються всі.
      я не бачу виправдання пісяючої в під`їзді людини в тому, що в під`їзді пісяють всі.

      > Але ще раз нагадаю - власнику (акціонерам) , який наймає менджера компанії не залежить на тому скільки і як той менеджер потратить на свої потреби та куди він влаштує свого племінника - для нього важливий загальний фінансовий результат.
      я зрозумів. питання законності і верховенства права відходять на другий план перед доцільністю - не важливо, революційною, чи реакційною...

      ну що ж, саме це я й мав на увазі. виразка була всебічно оглянута, і лишилася там же, де й була :) бо так звичніше і - якщо я правильно зрозумів - доцільніше :)
 • 2006.07.04 | Майдан-Інформ

  Шеф СБУ Дріжчаний – „металіст”!

  Шеф СБУ Дріжчаний – „металіст”!
  Дружина полковника СБУ Валентина Крижанівського Вікторія Крижанівська звинувачує голову СБУ Ігоря Дріжчаного в політичному переслідуванні її чоловіка.
  ,
  Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила сьогодні на прес-конференції в УНІАН.
  За словами В.Крижанівської, 15 червня 2005 року група озброєних співробітників підрозділу МВС «Сокіл» вчинила напад на неї прямо біля її будинку. «Під час нападу мені приставили пістолет до голови і силоміць витягнули з машини», – заявила В.Крижанівська. Також, за її словами, керівник групи захоплення заявив, що діє за вказівкою Генеральної прокуратури.
  Окрім цього, В.Крижанівська стверджує, що 2 вересня 2005 року співробітники міліції незаконно затримали на декілька годин її старшого сина Олексія.
  «На всі мої скарги реакції – жодної! У такій країні я жити не хочу!», – говорить вона.
  В.Крижанівська розповіла, що її чоловік раніше виїхав з України до Росії, до міста Твер, де жив і лікувався. Вона заявила, що в квітні 2006 року в цьому місті на нього було вчинено напад працівниками української міліції, при цьому один з них загубив своє службове посвідчення.
  Після цього, як відзначає В.Крижанівська, її чоловік у зв`язку з небезпекою його життю вирішив звернутися до правоохоронних органів Росії і просити надати йому політичний притулок. В.Крижанівська додала, що також звернулася до Президента Росії Володимира Путіна з проханням надати її сім`ї політичний притулок.
  В.Крижанівська заявила, що у зв`язку з опублікованими в газеті «Україна молода» новими фактами «злочинів Дріжчаного» вона офіційно звернулася до Президента України Віктора Ющенка і в.о. секретаря Ради національної безпеки і оборони України Володимира Горбуліна з проханням об`єктивно розібратися в ситуації, що склалася.
  Як повідомляв УНІАН, полковник СБУ у відставці В.Крижанівський 11 листопаду 2005 року звинуватив голову СБУ Ігоря Дріжчаного в причетності до незаконної поставки до Китаю гафнію, спроби заволодіти 435 млн. дол. з рахунків екс-прем`єра Павла Лазаренка і спробі ліквідації генерала СБУ Валерія Кравченка, який працював при Посольстві України в Німеччині.
  І.Дріжчаний спростував всі ці звинувачення.
  Того ж дня, 11 листопада, близько 20.00 в Києві на В.Крижанівського було вчинено збройний напад. Після замаху В.Крижанівський самостійно прийшов до Київського військового госпіталю, звідки зник увечері 12 листопада.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua