МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Обращение (МАФи в Харкові)

06/30/2006 | Майдан-ІНФОРМ
31 мая 2006 года по решению второй сессии Харьковского городского совета пятого созыва была создана комиссия "О законности размещения малых архитектурных форм на территории г. Харькова", по протокольному поручению которой было выдано распоряжение о сносе киосков по улицам города.

Данные действия городских властей мы считаем неправомерными, идущими вразрез с действующим законодательством Украины, нарушающим конституционные права предпринимателей – граждан Украины.

Происходит снос киосков с использованием административного ресурса, без решения суда. Происходящее нарушает основополагающие положения Конституции Украины о праве собственности, и право на предпринимательскую деятельность.

Мы требуем:
1. Прекратить снос киосков.
2. Предоставить весь пакет документов, на основании которых происходит снос МАФ.
3. Отменить существующий "Порядок размещения МАФ для осуществления предпринимательской деятельности в г. Харькове" принятый на сессии Харьковского городского совета 24.09.03г. № 201/03.
4. Создать рабочую группу по разработке нового порядка размещения МАФ.

Відповіді

 • 2006.06.30 | Предприниматель

  Re: Обращение

  Долой беспредел ПР!
 • 2006.06.30 | Адвокат ...

  Доволі слушно, але де що за пізно.

  У мішьті ХрюкОві людзвичайний не дуже ся переймає "високімі матєріямі". Що сь десь з3,14здить,-- ото "доблєсть", ото "крутізна". Кому сь що сь зламать, зпаплюжить,-- "ето дєло!". До цих "чеснот" необхідно додати тваринну ненависть до "бєньдєровцев". Все це разом призвело до обрання пана Добкіна мером, а пана Кєрнєса,-- секретарем мішьради. Тепер, як казав був пан-товарищ Крав-чук, "маємо те, що маємо".

  Винищення кійоськів,--то "квіточки". "Ягідки" чатують на хрюківців трохом познєй. А саме тоді, коли низка забудовників виграє свої позови що до не законного ( як на їхню опінію ) скасування прусачою міськрадою дозволів на будівництво. Ясна річ, що за цих умов ні пан Добкін, що панові Кєрнєсу уДобкін, ні пан Кєрнєс свої "саціалілістічєскіє накаплєнія" не витрачатимуть "ва спасєніє казни радноґо ґорода".

  ... Кійоськи знімають, сміття не вивозять. Велкам, хрюківці, до прусачого раю!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.06.30 | Предсказамус

   Ваша искренняя поддержка очень поможет предпринимателям

   в будущем сделать правильный выбор.
   ТАК держать!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | Адвокат ...

    Тут таке. Що зможу,-- зроблю. Наскількі це допоможе,-- час

    покаже.

    Але річ не в моїй особі. Тутечки тя сама ситуація, що про неї казали у Совєцькій Армії: "Нє доходіт чєрєз ґолову, дойдьот черз ноґі".
  • 2006.07.01 | Дядя Вова

   Действительно, зачем оскорблять город? Сколько Вам лет?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | Адвокат ...

    Я не в стані образити Ваше мішьто більше, ніж воно образило

    себе самотужки.

    Там у Вас під 1,5 мільони міщан, а я,-- один. І хтів би,-- образити,-- не зміг би. Та й не хтів. Subj!, дядьо, Subj!
  • 2006.07.03 | Борис

   Re: Доволі слушно, але де що за пізно.

   Слушай ты янукович оранжевого окраса. Ты зачем город оскорбляеш?! Такие как ты и есть януковичи если в Харькове живут. Мозгов своих не ватает вот и живеш за счет чужого мнения. Ты бы пожил у нас под януковичами. В Харькове полно людей которые совсем даже против януковщины. А такие как ты провокаторы. Лучше извинись перед городом. И не коли Украину. Хватит. И без тебя идиотов достаточно!

   Кстати насчет языка (Здесь не в тему, но напишу.) тоже прикуси свой язык. Многие понимают значение украинского, но по русски говорят. Привыкли. Тоже на эту тему бредятину встречал.

   Просьба модератору пропустить мое письмо. А то за город и вправду обидно. И еще смотрите за политкоректностью.   Адвокат ... пише:
   > У мішьті ХрюкОві людзвичайний не дуже ся переймає "високімі матєріямі". Що сь десь з3,14здить,-- ото "доблєсть", ото "крутізна". Кому сь що сь зламать, зпаплюжить,-- "ето дєло!". До цих "чеснот" необхідно додати тваринну ненависть до "бєньдєровцев". Все це разом призвело до обрання пана Добкіна мером, а пана Кєрнєса,-- секретарем мішьради. Тепер, як казав був пан-товарищ Крав-чук, "маємо те, що маємо".
   >
   > Винищення кійоськів,--то "квіточки". "Ягідки" чатують на хрюківців трохом познєй. А саме тоді, коли низка забудовників виграє свої позови що до не законного ( як на їхню опінію ) скасування прусачою міськрадою дозволів на будівництво. Ясна річ, що за цих умов ні пан Добкін, що панові Кєрнєсу уДобкін, ні пан Кєрнєс свої "саціалілістічєскіє накаплєнія" не витрачатимуть "ва спасєніє казни радноґо ґорода".
   >
   > ... Кійоськи знімають, сміття не вивозять. Велкам, хрюківці, до прусачого раю!
 • 2006.06.30 | 123

  Підприємництво має бути цивілізованим

  А так звані малі архітектурні форми є побічною дитиною початкового шляху до "капіталізму" (чи, точніше сказати, "від совєтов"). Цей шлях вже скінчився, і це дикунство так чи інакше треба сгортати.

  Кіоски підуть туди ж, куди пішли лотки у метро.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.01 | Адвокат ...

   Влада має бути,-- не окупаційною, що най меньше!

   Це тіко в окупантів,-- "да аснавванья, а за тєм...".

   Нормальна влада, що дбає про громаду, мала була спочатку подумати, а вже потім ламати, чи по Вашому,-- "цивілізувати".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | 123

    У даному випадку одне з іншим не корелює

    Адвокат ... пише:
    > Це тіко в окупантів,-- "да аснавванья, а за тєм...".
    >
    > Нормальна влада, що дбає про громаду, мала була спочатку подумати, а вже потім ламати, чи по Вашому,-- "цивілізувати".

    Так, подумати варто завжди. Можливо, знести всі кіоски за одну ніч - то й не найкращий вихід. Але все ж кращий, ніж взагалі з ними нічого не робити.

    Хоча б тому, що недопустимим є продаж продуктів харчування, які зберігаються незрозуміло як.

    І ще - щоб пиво не бухали на вулиці, воно не повинно там продаватись.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.01 | Адвокат ...

     Всьо прекрасно корелює!

     123 пише:

     > Так, подумати варто завжди. Можливо, знести всі кіоски за одну ніч - то й не найкращий вихід. Але все ж кращий, ніж взагалі з ними нічого не робити.

     Бачете, шановний пане, прусаки не вчора у Вашім мішьті сі завели. Мєр Добкін Кєрнєсу уДобкін, такі хвайні флаєра друкував перед виборами та таким накладами, що їх вистачило на вих, хто праг чуда. А в тих флаєрах писав таке, що хвантазії Льоні Ґолубкова ( того, що був мордо-хвейсом МММ ) "нєрвно курят в сторонкє".
     Але, попри карколомні ґрахвіки зростання усих благ та вигод ваших міщан, як зара стало уже всим видко, "нова влада" не мала інших продуктивних ідей, окрім "дєржать і нє пущать", "запрєщать па мнаґачіслєнним просьбам трудящіхся", та прагнення встановити "новий парядок".


     > Хоча б тому, що недопустимим є продаж продуктів харчування, які зберігаються незрозуміло як.

     То всьо клясно. Але. Люди, що купляли їжу у тих кійоськах тепер витрачають більше часу і платять більші гроші. А продавальниці, що у тих кійоськах працювали мають "нєаплачіваємий отпуск". Хто виграв?
     Нормальна влада зробила б так, що би і покупець був радий, і продавець з прибутком. А влада окупаційна,-- спочатку руйнує, а потім чухає потилицю.


     > І ще - щоб пиво не бухали на вулиці, воно не повинно там продаватись.

     Про пиво я з Вами не згоден. Як що б Ви згадали "важкі алькогольні напопої",-- згодив би сь. Так і каву можна заборонити. І тютюн. І чай.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.01 | 123

      Якщо погана влада цивілізує ринок - подяка поганій владі

      Адвокат ... пише:
      > 123 пише:
      >
      > > Так, подумати варто завжди. Можливо, знести всі кіоски за одну ніч - то й не найкращий вихід. Але все ж кращий, ніж взагалі з ними нічого не робити.
      >
      > Бачете, шановний пане, прусаки не вчора у Вашім мішьті сі завели. Мєр Добкін Кєрнєсу уДобкін, такі хвайні флаєра друкував перед виборами та таким накладами, що їх вистачило на вих, хто праг чуда. А в тих флаєрах писав таке, що хвантазії Льоні Ґолубкова ( того, що був мордо-хвейсом МММ ) "нєрвно курят в сторонкє".

      Це я бачу, але не бачу - який це стосунок має до справи. Як Ви влучно відзначали - що обрали, те й мають.

      > Але, попри карколомні ґрахвіки зростання усих благ та вигод ваших міщан, як зара стало уже всим видко, "нова влада" не мала інших продуктивних ідей, окрім "дєржать і нє пущать", "запрєщать па мнаґачіслєнним просьбам трудящіхся", та прагнення встановити "новий парядок".

      Просте формулювання ідеї не характеризує рівня її якості.

      >
      > > Хоча б тому, що недопустимим є продаж продуктів харчування, які зберігаються незрозуміло як.
      >
      > То всьо клясно. Але. Люди, що купляли їжу у тих кійоськах тепер витрачають більше часу і платять більші гроші.

      1. В супермаркетах дешевше.
      2. Держава зобов*язана забезпечувати безпечність громадянам. Навіть тим, кому самим пофіг що їсти. Я не хочу платити податки для того, щоб лікувати людей, які не думають про власну безпеку і купляють їжу де завгодно.

      > А продавальниці, що у тих кійоськах працювали мають "нєаплачіваємий отпуск". Хто виграв?

      Вони програли - це дійсно в мінусі.

      > Нормальна влада зробила б так, що би і покупець був радий, і продавець з прибутком. А влада окупаційна,-- спочатку руйнує, а потім чухає потилицю.

      Це занадто ліберально навіть для мене :)

      Держава повинна не лише думати в термінах покупець-продавець, а повинна забезпечувати й стандарти якості - товарів, обслуговування тощо. В умовах кіосків це навіть теоретично неможливо. Вода у ПЕТ-тарі прямо в кіоску стоїть на сонці -- це небезпечно. А як вона зберігалась на шляху до кіоска?

      > > І ще - щоб пиво не бухали на вулиці, воно не повинно там продаватись.
      >
      > Про пиво я з Вами не згоден. Як що б Ви згадали "важкі алькогольні напопої",-- згодив би сь. Так і каву можна заборонити. І тютюн. І чай.

      Ну вулиці тютюн вже заборонили :)

      До речі, а як контролювати продаж тютюну неповнолітнім у цих кіосках, що стоять по дворах? Там проблем - вагон і ще одна кравчучка.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.01 | Адвокат ...

       Re: Якщо погана влада цивілізує ринок - подяка поганій владі

       123 пише:

       > Це я бачу, але не бачу - який це стосунок має до справи. Як Ви влучно відзначали - що обрали, те й мають.

       Не заколисуйте сі солоденькими пісеньками про цивілізованих прусаків, що заходили се цивілізувати ринок. Все, що вони зробили у Вашім місті,-- почали встановлювати "новий парядок". Уся новизна птого порядку є в тім, що мера тепер звати не Крутілкін, а уДобкін. Па мнаґачіслєнним просьбам трудящіхся.


       > Просте формулювання ідеї не характеризує рівня її якості.

       Яка там ідея, яка там якість. Все чьоко пояснив пан Святаш, партайґеноссе панів Кєрнєса та Добкіна. Пам`ятаєте?


       > 1. В супермаркетах дешевше.

       Мама мая дараґая! І що я маю за пакетом кехвіру 3,14-здячити до супермаркету? Це,-- по Вашому,-- цивілізація?


       > 2. Держава зобов*язана забезпечувати безпечність громадянам. Навіть тим, кому самим пофіг що їсти. Я не хочу платити податки для того, щоб лікувати людей, які не думають про власну безпеку і купляють їжу де завгодно.

       Не перебільшуйте гіґієнічну складову "цівілізаторства" а ля прюс. До речі, Вам особисто відомі випадки отруєнь, або захворювань Ваших міщан через вживанняїжі, що вони її придбали були у кійоську?


       > > А продавальниці, що у тих кійоськах працювали мають "нєаплачіваємий отпуск". Хто виграв?
       >
       > Вони програли - це дійсно в мінусі.

       А вони,-- не Ваші міщани? Мо` вони геть усі,-- "памєранчєвиє криси"?


       > > Нормальна влада зробила б так, що би і покупець був радий, і продавець з прибутком. А влада окупаційна,-- спочатку руйнує, а потім чухає потилицю.
       >
       > Це занадто ліберально навіть для мене :)

       А я думав був, що ми із Вами єдині в нашій свободі. ;) :(


       > Держава повинна не лише думати в термінах покупець-продавець, а повинна забезпечувати й стандарти якості - товарів, обслуговування тощо. В умовах кіосків це навіть теоретично неможливо. Вода у ПЕТ-тарі прямо в кіоску стоїть на сонці -- це небезпечно. А як вона зберігалась на шляху до кіоска?

       Та так і зберігала сь. Річ у тім, що власникові кійоську не вигідно Вам заподіювати шкоду.       > > > І ще - щоб пиво не бухали на вулиці, воно не повинно там продаватись.
       > >
       > > Про пиво я з Вами не згоден. Як що б Ви згадали "важкі алькогольні напопої",-- згодив би сь. Так і каву можна заборонити. І тютюн. І чай.

       > Ну вулиці тютюн вже заборонили :)


       Брехати не гарно! :) Тіко "в апщєствєнних мєтах".


       > До речі, а як контролювати продаж тютюну неповнолітнім у цих кіосках, що стоять по дворах? Там проблем - вагон і ще одна кравчучка.

       Дуже просто. Не видавати ліцензії на продаж тютюну тим кійоскерам. Та не брати від них хабарі, як що вони торгуватимуть тютюном без ліцензій.
  • 2006.07.01 | Дядя Вова

   Re: Підприємництво має бути цивілізованим

   123 пише:
   >
   > Кіоски підуть туди ж, куди пішли лотки у метро.
   Поддерживаю.

   И вообще, нашли харьковчане КУДА обратиться за помощью. На оранжевый сайт. Написали бы еще письмо в ООН или Турецкому Султану.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | Адвокат ...

    Ги-ги.

    Дядя Вова пише:

    > И вообще, нашли харьковчане КУДА обратиться за помощью. На оранжевый сайт. Написали бы еще письмо в ООН или Турецкому Султану.

    Ну не прасачі ж сайти писати. Прусак прусаку ока не виклює.
  • 2006.07.01 | Пані

   Я теж поділяю таку точку зору

   Так, погано, якщо це незаконно.
   І законність треба відновляти.

   Але кіоски, принаймні в центрі - маст дай!

   Я це давно казала, безвідносно до конкретних прізвищ та партій у владі.

   Нарешті за багато років на обидві площі та парк Шевченка можна дивитися без содрогания.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.01 | Адвокат ...

    Я радий за Вас, але одне питання.

    Замість отих клятих кійоськів хуч одну нову продуктову крамницю відкрили? "Па лічной ініціатівє" мера уДобкіна, чи секретаря міськаради Кєрнєса? Кійоскерош працевлаштували?

    Я чьо так допитую сь. Про "ударний снос" кійоськів я чув, а про нові крамниці та подальшу долю кійоскерш,-- ніц.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.01 | Пані

     Безумовно ні.

     І от саме цього від них і треба вимагати. Заохочення відкривання крамниць. А не повернення кіосків.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.01 | Адвокат ...

      Ото ж то!

      Пані пише:
      > І от саме цього від них і треба вимагати. Заохочення відкривання крамниць. А не повернення кіосків.

      Я так розумію, що нормальна влада мала б була спочатку подбати про зручність для покупців та робочі місця для бувших кійоскерш. А вже потім влаштовути дешевий ПіАР свої "витончених смаків та вподобань".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.01 | ОРИШКА

       Шановні харків'яни, зробіть , будь-ласка, гілочку

       "Харків" і розповідайте все, що відбувається. Як в Ірпені. До речі, що в Ірпені зараз? Які питання мер ви рішує,з чим зіткнулась?

       І одесити також. Цікаво крок за кроком спостерігати. Хто його зна, може відповідальність змінює, навіть, Добкіних?

       Всі дії влади - на гора. Не тільки окремі, давайте подивимось систему..
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.01 | Пані

        З часом все буде

        Просто "гілочка" мало допомагає. Бо кожна перетворюєтсья у флейм.

        В нас вже є окремі регіональні розділи - фактично Майдан-Захід (що виріс з Майдан-Львів) і новий Майдан-Крим. Буде і Південь, і Схід, і багато чого буде.

        Наприклад, в Західному та Кримському розділах новин та статей набагато більше, ніж потрапляє на першу Майдану.

        В принципі всі основні теми новин Харкова в нас в стрічці новин бувають, але... звичайно треба більше, і буде більше.

        ОРИШКА пише:
        > "Харків" і розповідайте все, що відбувається. Як в Ірпені. До речі, що в Ірпені зараз? Які питання мер ви рішує,з чим зіткнулась?

        Є все в новинах. Поступово наповнимо і розділ на Вікі (на нього веде герб Ірпеня в кожній новини - треба тільки клікнути)
     • 2006.07.01 | 123

      Якщо не діятимуть корупційні механізми,крамниці самі з*являться

      І саме там, де вони потрібні покупцям. Не государєво то дєло - планувати, де розміщувати крамниці.

      Пані пише:
      > І от саме цього від них і треба вимагати. Заохочення відкривання крамниць. А не повернення кіосків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua