МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юля переграла на виборах НСНУ, бо зустрічалась із виборцями

07/03/2006 | keymaster
«Кожен третій виборець (27,9% згідно із соціологічним дослідженням), який голосував за БЮТ, особисто бачив Юлію Тимошенко, і лише кожен десятий з тих, хто голосував за блок «Наша Україна», бачив лідерів цього блоку – Романа Безсмертного та Юрія Єханурова. Це було нашою помилкою, бо після Помаранчевої революції люди голосували серцем. Про це сьогодні, 4 липня, під час IV конференції ЛОО НСНУ заявив голова обласної організації партії Петро Олійник.

За словами Олійника, «Наша Україна» сподівалася на значно кращий результат парламентських виборів, зважаючи на проведені соціологічні дослідження та інформацію зі штабів опонентів.

Голова також запевнив делегатів конференції у демократичності цьогорічних виборів. «Загальнонаціональні і обласні аутсайдери намагалися поставити під сумнів демократичність парламентських виборів. Я можу запевнити, що вибори на Львівщині пройшли демократично і без застосування адмінресурсу», – зазначив під час виступу П.Олійник. Для більшої наочності навів приклад президентських виборів у Білорусі та виборів губернаторів у Росії.

Голова ЛОО НСНУ заявив , що в області не було помічено жодного випадку викидання агітпродукції блоку «Наша Україна», і принагідно подякував спонсорам місцевого рівня за фінансову допомогу. На завершення свого виступу Олійник нагородив подяками усіх керівників районних виборчих штабів.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.07.05 | Юрій

    Re: Юлія Тимошенко - послідовний політик    Юлія Тимошенко - послідовний,принциповий політик.Чого вартий Єхануров,котрий спить і бачить Україну в союзі з Януковичем.Будемо надіятися,що на наступних виборах єханурови отримають належний їм відсоток голосів.Це заслуга нашоєхануровців,що не може створитися демократична коаліція.Це завдяки їм,нашоєханурівцям,блокується робота ВРУ.Молодець,Тимошенко, - ніяких союзів з Януковичами!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua