МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Наша Україна йде в опозицію

07/07/2006 | Shooter
http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/7/44058.htm

Фракція "Наша Україна" переходить в опозицію.

Про це повідомив лідер фракції Роман Безсмертний, повідомляє УНІАН.

"Є нова більшість, хай працює, ми будемо в опозиції", - сказав він.

У свою чергу Роман Зварич додав, що Олександр Мороз, звичайно, буде спікером більшості, але "Нашої України" в цій більшості не буде.

"Наша Україна не буде підтримувати будь-яку коаліцію, в якій будуть позакоаліційні призначення", - заявив Зварич.

************

Чекаємо на БЮТ. І згадуєм вересень-2005...

Відповіді

 • 2006.07.07 | Предсказамус

  Наша Україна йде в коаліцію

  Жвания называет Мороза "профессиональным предателем"


  Представитель "Нашей Украины" Давид Жвания считает спикерство лидера Соцпартии Александра Мороза временным.
  "Мороз похоронил Соцпартию, как такую, обменяв это на три дня пребывания в кресле спикера", - сказал Жвания журналистам.
  Он объяснил, что Партия регионов попробует вовлечь в коалицию Нашу Украину, которая после "измены Мороза" не будет с ним принимать участие в одной коалиции, передает ПРАВДА.
  "Мы не пойдем в одну коалицию с социалистами и коммунистами - это однозначно", заявил Жвания, прибавив, что возможность объединения с Партией регионов в новых условиях еще не обсуждалась с "регионалами". Жвания сказал, что в случае согласия Нашей Украиной на коалицию с Партией регионов они будут требовать смещения Мороза с должности спикера.
  "Он - профессиональный изменник, жадный, циничный, корыстный человек", - прибавил Жвания.
  В свою очередь представитель Соцпартии Ярослав Мендусь сообщил Украинской правде, что избрание Мороза спикером дает шанс на создание широкой коалиции при участии Партии регионов и "Нашей Украины".
  "Сегодняшнее голосование открывает путь для создания коалиции в широком формате, о чем неоднократно говорил президент - нам нужно сшивати Украину", - прибавил Мендусь.
  http://rep-ua.com/ru/40552.html
  Если еще помнить, что Бессмертный и Зварич теряют только лицо (им не привыкать), а Жвания бабки, ему я верю больше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.07 | Shooter

   Re: Наша Україна йде в коаліцію

   Предсказамус пише:
   > Жвания называет Мороза "профессиональным предателем"
   >
   >
   > Представитель "Нашей Украины" Давид Жвания считает спикерство лидера Соцпартии Александра Мороза временным.
   > "Мороз похоронил Соцпартию, как такую, обменяв это на три дня пребывания в кресле спикера", - сказал Жвания журналистам.
   > Он объяснил, что Партия регионов попробует вовлечь в коалицию Нашу Украину, которая после "измены Мороза" не будет с ним принимать участие в одной коалиции, передает ПРАВДА.
   > "Мы не пойдем в одну коалицию с социалистами и коммунистами - это однозначно", заявил Жвания, прибавив, что возможность объединения с Партией регионов в новых условиях еще не обсуждалась с "регионалами". Жвания сказал, что в случае согласия Нашей Украиной на коалицию с Партией регионов они будут требовать смещения Мороза с должности спикера.
   > "Он - профессиональный изменник, жадный, циничный, корыстный человек", - прибавил Жвания.
   > В свою очередь представитель Соцпартии Ярослав Мендусь сообщил Украинской правде, что избрание Мороза спикером дает шанс на создание широкой коалиции при участии Партии регионов и "Нашей Украины".
   > "Сегодняшнее голосование открывает путь для создания коалиции в широком формате, о чем неоднократно говорил президент - нам нужно сшивати Украину", - прибавил Мендусь.
   > http://rep-ua.com/ru/40552.html
   > Если еще помнить, что Бессмертный и Зварич теряют только лицо (им не привыкать), а Жвания бабки, ему я верю больше.

   По-перше, Жванія ізначально був проти коаліції з ПР.
   По-друге, статус Жванії в партії все-таки нижчий, ніж Безсмертного та Зварича.

   Побачим що сьогодні скаже Ющенко.
 • 2006.07.07 | Englishman

  Тимошенко пропонує розпустити парламент. (\)

  ТИМОШЕНКО ПРОПОНУЄ РОЗПУСТИТИ ПАРЛАМЕНТ
  www.ПРАВДА.com.ua, 07.07.2006, 10:28

  Лідерка БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що в ситуації, яка склалася в парламенті, доцільно було б його розпустити.  "Ми розцінюємо коаліцію, яка була задекларована між БЮТ, "Нашою Україною" та СПУ як таку, яка не відбулася. Як таку, яка з правової точки зору не народилася, а це значить, що з моменту початку роботи парламенту минуло значно більше 30 днів, а коаліція не зруйнована, а просто не створена", - сказала вона.

  За словами Тимошенко, передчасно говорити про новий формат коаліції.

  "Будь-які дії до того, поки президент Віктор Ющенко не визначиться, чи буде він застосовувати конституційне право щодо розпуску такого парламенту, чи прийме рішення, що парламент буде працювати, можна вважати, що цей парламент працює напівлегально", - сказала Тимошенко.

  Тимошенко переконана, що "напівлегальний" статус парламенту зумовлений і вимогами конституції, і "тим, що Мороз, коли йшов на вибори не декларував, що він буде створювати коаліцію з Партією регіонів".

  "І я переконана, що сьогодні такої підтримки (яка була на парламентських виборах) у Соцпартії немає. Комуністи йшли на ці вибори, боролися з олігархами, у тому числі з "регіонами". Але сьогодні вони також порушили свої слова перед виборцями. Тому і з політичної точки зору вчорашнє ситуативне утворення не є легітимним в очах суспільства", - додала Тимошенко.

  На думку лідерки БЮТ, останні події жодним чином не свідчать про єднання України, а натомість "зроблена спроба повернення старої банди, з якою боролася вся країна".

  Відповідаючи на питання, чи піде БЮТ в опозицію, Тимошенко відповіла: "Наша політична сила збере партійний осередок, збере спеціальне засідання політради, і після того ми повідомимо офіційну позицію нашого блоку".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua