МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дежавю - Мороз і антикучмівська коаліція 1999 року

07/07/2006 | Мартинюк
Не знаю, як кому, але дії та риторика Мороза мені до болю нагадуть його ж "викрутаси та реверанси" під час розвалу так званої Канівської четвірки, який стався після того, як Мороз зненацька відмовився від погодженого ним же рішення підтримати Марчука в якості єдиного кандидата від "четвірки" у другому турі президенських виборів 1999 року.

Тоді прихильникам Мороза, які за вірою у непогрішимість свого вождя разюче нагадували теперішніх прихильників Тимошенко, вдалося перекричати опонентів і змусити їх змиритися з тим що нібито у Мороза для цього були якість поважні конспірологічні причини.

Не думаю що таке вдастся зараз - всі полумяні балакуни зараз у Юлі Тимошенко.

Мороз залишився голим. І тепер добре видно що те що реально робив Мороз ( не те що він говорив або говорили за нього) , тобто саме реальні дії були завжди спрямовані на захінтересів номенклатури і консервування совківсько- бандитського насліддя СРСР в Україні.

Це він робив і нарешті зробив і зараз - виконав політичне замовлення кучмізму на консервування створеного ним ладу під ярликом "політрехворми", встановлення кастово-станового правління під виглятом недолугої "української" моделі пропорціних виборів.

Гадаю Мороз повинен раз і назавжди посісти роль ганебного і зловіщого клоуна української історії. Правильно колись писали на плакатах - "Де Мороз, там і зрада!".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua