МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Морозу подяка і земля пухом...

07/07/2006 | Любов
СПУ мала не лише "золоту акцію", але була і найслабшою ланкою. Я постійно це повторювала, коли мова йшла про перспективи коаліції. Хоча виключно з романтично-наївних міркувань вважала, що міна заповільненої дії криється в ідеологічних розходженнях. Тому на зраду коаліції відводила час до осені, коли мали б розпочатись голосування по принциповим законопроектам. Також лакмусовим папірцем вбачала обрання КС.

Коли Президент нехтує Конституцією - це дуже погано та шкідливо (м"яко кажучи). Коли "моральний" політик відкрито демонструє своє зацікавлення у затягуванні процесу приведення до присяги судів КС - не просто підозріло, а зрадницькі підозріло. І знову наївне виправдання - не хоче людина зашкодити своїй "дитині" політреформі.

Тимошенко - ПМ, Порошенко - спікер, за словами Мороза, загроза розвалу коаліції через 2-3 місяці. Турбота про Україну? Так-так. Право на розвал має тільки "послідовний" прихильник нової редакції Конституції. Навіщо відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні?

Про що і як будуть домовлятись нові коаліціанти, час покаже. Але вже сьогодні зрозуміло і прушникам в першу чергу, що СПУ має не лише "золоту акцію", але буде і найслабшою ланкою. Мороз кине їх також. Коли? Ми про це дізнаємось із траурних повідомлень. Бо демократія...

Відповіді

  • 2006.07.07 | Социст

    Простіше: консолідація олігаргічної влади...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua