МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Відморозок

07/08/2006 | Бегемот Замбезький
Чи ви чули коли-небудь, любі мої друзі, як пищить порося піднесене до запашного капустяного відвару? Чи знаєте ви, як важко його втримати і не дати зануритися туди головою? Про свиню вже й не кажу – не втримаєте. Немає у світі такої сили, яка б втримала хряка у пів-метрі від наповненого корита.

П'ятнадцять років стояв Сан Санич – колишній секретар райкому – у пів-метрі від корита наповненого вашингтонською капустою. Було й таке, що і на самому кориті стояв, але кришка не піддавалася. І не тільки він один, а і вся фракція соціалістів стояла. Мушу віддати належне їх витримці. За стільки років можна було, якщо не з голоду здохти, то з глузду з’їхати від такої напруги.

Та не з’їхали і не здохли. Примазавшись до народного повстання, протягнули політреформу, пропхнулися до влади і ось учора продали свої політичні акції. Не продешевили. За найскромнішими оцінками за 350 мільйонів зелених капустяних листочків.

Ото нажерлися – ще й онукам вистачить. Не знаю як вони там між собою поділили, але враховуючи, що їх у фракції рівно тридцять двоє і лише один Йосип Вінський відмовився, то маю таку гадку, що тридцять борців за щастя робітників та селян накосили пo 10 мільйонів, а сам Відморозок забрав решту п’ятдесят. Партер аплодує, гальорка скандує: «Віват!»

Блідо-зелені обличчя Сан Санича, Бокого та Рудьковського свідчать про серйозні проблеми з травленням. Оченятя мертві. Саме очі, а не колір обличчя, єднає їх іще з одним мерцем – Тарасиком Чорновілом. Тільки цей продався дешевше – молодий іще, у нього все попереду.

На п’ять наступніх років, а, можливо і назавжди, Україну продали Ахметову і К. Двічі судимий рецидивіст «проффесор» із зфальсифікованим папірцем про зняття цих судимостей, що не має права нікуди обиратися чи призначатися, знову посість крісло «прємєр-міністра», недовго побувши «апозиціонером». Дерибан країни продовжиться, так звані «вільні економічні зони» відновлять свою звільнену від оподаткування діяльність. Може сам Ахметов, а скоріше хтось із його шістьорок буде обраним «смотрящім» за комітетом по боротьбі з організованою злочинністю.

За 350 мільйонів, отримані відморозками, народ України заплатить 350 мільярдів і, можливо, своїм майбутнім. Так за це ми боролися? За це голосували прихильники соцпартії? Хто дав право відморозкам знову приводити до влади, скинутих нами бандитів?

Я, як громадянин України, вимагаю від президента розпуску парламента і призначення перевиборів. Всі на Майдан!

7.07.2006
Бегемот Замбезький
http://krainachudes.com

Відповіді

 • 2006.07.08 | Дядя Вова

  «Так давайте успокоимся, разойдемся по домам» Б.Окуджава.

  И даже не потому, что нервные клетки не восстанавливаются, а потому, что нынче сложилась практически идеальная ситуация для Украины.

  К руководству пришли те, которые умеют рулить экономикой, у которых свербит в одном месте, когда они сидят без дела. Наконец те, у которых для этого достаточно материальных рычагов.

  Но повтора кучмизма не будет, не те времена теперь – во многом благодаря Майдану. Плюс легитимность на грани и оппоненты следят за каждым неверным шагом власти.

  А оранжевые теперь, наконец, займутся тем, к чему у них просто природный дар: оппозиционировать, контролировать, набирать очки для будущих выборов.

  Окончательно успокоил меня мой отец, который всегда был против ПРУ. Послушав новости, где Янук призывает все силы в Украине объединиться, отец произнес: «Нарешті хоть хтось взяв ініциативу. Я довго чекав цього від Президента, не дочекався». Старики, как и дети, иногда тонко всё подмечают, а главное, что ему нет смысла лукавить. Это я «ради дела», ради семьи и вверенных мне людей готов терпеть и бандитов, и не менее отвратительных для меня националистов, «Лишь бы не было войны», как говорится.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.08 | Забойщик

   Пусть опять меня назовут циником,но реально произошло следующее:

   Реальным хозяевам Украины надоело отсутствие менеджеров (правительства) с которыми нужно решать насущные проблемы. А проблем хватает. К тому же оранжевые показали, что они не способны договориться,что совершенно не приемлемо для бизнеса.

   Посидели хозяева Украины,помозговали,повздыхали и расстегнули гаманцы.И зеленый цвет зажег перед ними зеленый свет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.08 | Shooter

    Фантазії

    Забойщик пише:
    > Реальным хозяевам Украины надоело отсутствие менеджеров (правительства) с которыми нужно решать насущные проблемы. А проблем хватает.

    Які саме "реальні проблеми" не вирішував попередній уряд?

    Нагадаю - "рєальниє хазяєва" (це, доречі, менталітет такий - донецький? бандюків так величати?) вступали до ВТО з 1994 по 2004. Крайньо "успішно" вирішували.

    Прої*али в пух і прах газове постачання, погодившись на Еурал, а потім на РосУкрЕнерго взамін на зарабативаніє бабок на газі.

    Не змогли на йоту просунутися у стосунках найбільш переспективного напрямку для України - ЄС.

    Етс.

    Просто бандюкам влом податки платит (читай Пинзеник) - что оні, лохі, что-лі? Привикли до кучмістської системи тотальної купівлі всього - суддів, прокурорів, міліції, СБУ, цілих фракцій в парламенті. Положення тотальної недоторканости "вищої касти".

    От тепер все це собі у владі і будуть забезпечувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.08 | Забойщик

     Ясное дело,что"Фантазії".Никакой романтики!

  • 2006.07.08 | Адвокат ...

   Ги-ги.

   Дядя Вова пише:
   > И даже не потому, что нервные клетки не восстанавливаются, а потому, что нынче сложилась практически идеальная ситуация для Украины.

   Мо',-- для Мацьковії?


   > К руководству пришли те, которые умеют рулить экономикой, у которых свербит в одном месте, когда они сидят без дела. Наконец те, у которых для этого достаточно материальных рычагов.

   Слухайте, і у Вас буде достатньо матеріяльних важелів, коли Ви матимите змогу "тупо і ґлупо" дєрібаніть б'юджет. Інших вмінь за ними попічено не було.


   > Но повтора кучмизма не будет, не те времена теперь – во многом благодаря Майдану. Плюс легитимность на грани и оппоненты следят за каждым неверным шагом власти.

   Брешіть, та не забріхуйтесь! СРАКА-КПРС -- це двоєкучміє. Знов же тому, що нічого іншого вони не вміють, окрім "атнімать і дєліть".


   > А оранжевые теперь, наконец, займутся тем, к чему у них просто природный дар: оппозиционировать, контролировать, набирать очки для будущих выборов.

   І блаґость сошла на Украіну...


   > Окончательно успокоил меня мой отец, который всегда был против ПРУ. Послушав новости, где Янук призывает все силы в Украине объединиться, отец произнес: «Нарешті хоть хтось взяв ініциативу. Я довго чекав цього від Президента, не дочекався». Старики, как и дети, иногда тонко всё подмечают, а главное, что ему нет смысла лукавить. Это я «ради дела», ради семьи и вверенных мне людей готов терпеть и бандитов, и не менее отвратительных для меня националистов, «Лишь бы не было войны», как говорится.

   Как ґоворріться,-- дайтє срок. Будєт Вам і бєлка, будєт і свісток. І "вайнуху" Вам Ваші прусаки зроблять, а Пуцін їм допоможе. Згадайте совок, скіко крови людської пролили кремлівські комуно-бандити під гаслом, що так гріє Вашу лагідну душу!?
 • 2006.07.08 | KK

  Re: Відморозок

  Повністю підтримую.
 • 2006.07.09 | Іван

  Єдиний порятунок - усім на Майдан!

  Єдиний порятунок - терміновий заклик на новий Майдан!
  І заснулого недо-президента на пательню!
  Аби розбудити його
  державу рятувати!
  А якщо не розбудемо,
  і якщо заманкуртовані морозенки
  (ті хто або не має тями урозуміти зраду Майдану
  або за взятку повернув злодіїв до влади)
  також і проффесору Януковичу повернуть крісло Прем'єра,
  то ідемо на Майдан!
  Ідемо котити Прем"єра Януковича услід за прем"єром Масолом!
  Веди нас, Юля!
  Ти наш Гетьман!
  Ми знову чекаємо тебе на помаранчевім Майдані!
  Знову чекаємо тебе під стінами Кабміну!
  На Банківську вже йти не треба - там сплять усі, не просипаються!
  Ми йдемо за тобою спасати Україну!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua