МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Попередні підсумки штурму

07/09/2006 | Олександр Демченко
Були всловлені такі варіанти (перепрошую, якщо я когось неправильно зрозумів, або неправильно звів два варіанти в один):

- мочити Мороза
- не втручатися, а працювати над розбудовою громадянського суспільства
- дати сформувати уряд КПРС, щоби він показав себе у всій красі, а помаранчеві очиститись
- дати сформувати уряд КПРС, щоби він показав себе у всій красі, і допомогти помаранчевим згуртуватися
- домогтися перевиборів і згуртування помаранчевих
- перетягувати соціалістів назад
- давити поліреформу як завгодно


Тепер моя думка про напрямки дії:
1. Використати мобілізацію задля посилення впливу суспільства на владу і політиків
2. Продемонструвати помаранчевим політикам, що невміння домовлятися призводить до згубних наслідків. Що їх чесність є запорукою їхнього подальшого успіху. Що вони мають хоч щось віддавати і тим, хто отримав 30% на виборах - інакше ті радикалізуються, і переходять до ще більш нечесних методів боротьби. І в нечесних методах бандитів навряд чи переграєш.

Тобто показати, що їх успіх прямо пропорціональний їх політичній культурі.


Схоже, що наразі ситуація є такою, що вона може розвернутися у будь-який бік. Не можна передбачити, який в результаті буде уряд, скільки він буде існувати, скільки буде існувати рада... Результат прямого втручання ("робіть саме так!") також непередбачуваний. Тому пропоную сконцентруватися на засадничих принципах, які виклав вище.

Які думки?

Відповіді

 • 2006.07.09 | Олександр Демченко

  А також - допомогти соціалістам скинути Мороза

 • 2006.07.09 | fahid

  Re: Попередні підсумки штурму

  Олександр Демченко пише:
  > Були всловлені такі варіанти (перепрошую, якщо я когось неправильно зрозумів, або неправильно звів два варіанти в один):

  > - мочити Мороза

  Да!

  > - не втручатися, а працювати над розбудовою громадянського суспільства

  Нет!
  Именно потому что бифуркация, *ля. Малые действия могут иметь большие последствия. Лучше жалеть о сделаном чем о не сделаном.


  > - дати сформувати уряд КПРС, щоби він показав себе у всій красі, а помаранчеві очиститись

  Нет не дать. Мешать сформировать, Чем тяжелее будут формировать - тем хуже будет потом оно будет работать.

  > - дати сформувати уряд КПРС, щоби він показав себе у всій красі, і допомогти помаранчевим згуртуватися

  Лучше объединятся здесь и сейчас, независимо от КПРС. Шок уже есть, на его фоне и надо объединятся.

  > - домогтися перевиборів і згуртування помаранчевих

  Как один из тактических вариантов в рамках общей стратегии.

  > - перетягувати соціалістів назад

  Но без Мороза, Рудьковского и К., разваливать фракцию СПУ, поддерживать бунт в низах партии.

  > - давити поліреформу як завгодно

  Да.


  > Тепер моя думка про напрямки дії:
  > 1. Використати мобілізацію задля посилення впливу суспільства на владу і політиків

  Как конкретно?

  > 2. Продемонструвати помаранчевим політикам, що невміння домовлятися призводить до згубних наслідків. Що їх чесність є запорукою їхнього подальшого успіху. Що вони мають хоч щось віддавати і тим, хто отримав 30% на виборах - інакше ті радикалізуються, і переходять до ще більш нечесних методів боротьби. І в нечесних методах бандитів навряд чи переграєш.

  После такого удара граблями я не знаю что еще им демонстрировать. Кто не понял - уже никогда не поймет.
 • 2006.07.09 | Социст

  Re: Попередні підсумки штурму

  Пан Олександр Демченко пише:

  > Були всловлені такі варіанти (перепрошую, якщо я когось неправильно зрозумів, або неправильно звів два варіанти в один):
  > ...
  > - не втручатися, а працювати над розбудовою громадянського суспільства
  І втручатися, і працювати над розбудовою громадянського суспільства! Інакше олігархію не подолати. За рік чи два не впоратись...

  > ...
  > Тепер моя думка про напрямки дії:
  > 1. Використати мобілізацію задля посилення впливу суспільства на владу і політиків
  Не тільки мобілізація, а повсякденне відстоювання та поширення незалежности громадян від влади. Інституціалізація спільноти як альтернативи владі.

  > 2. Продемонструвати помаранчевим політикам, що невміння домовлятися призводить до згубних наслідків. Що їх чесність є запорукою їхнього подальшого успіху. Що вони мають хоч щось віддавати і тим, хто отримав 30% на виборах - інакше ті радикалізуються, і переходять до ще більш нечесних методів боротьби. І в нечесних методах бандитів навряд чи переграєш.
  Продемонструвати всім, що людині можна бути незалежною від влади.

  > Тобто показати, що їх успіх прямо пропорціональний їх політичній культурі.
  І нашій незалежності від влади...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.09 | AxeHarry

   Re: Попередні підсумки штурму


   > Не тільки мобілізація, а повсякденне відстоювання та поширення незалежности громадян від влади. Інституціалізація спільноти як альтернативи владі.
   >
   > Продемонструвати всім, що людині можна бути незалежною від влади.
   >
   > І нашій незалежності від влади...

   Troxy ne tak : treba shoby vlada zalezhala vid ludej - tobto ne mogla vzagali isnuvaty bez vplyvu narodu. Tobto "obrizaty" kluchovi funkcii vlady jaki vona kolys chomus sobi pryvlasnyla, i peredaty ci funkcii gromadi. Bo zaraz jakraz vlada absolutno nezalezhna vid narodu.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.09 | Социст

    Ну, це вже – програма-maximum!

 • 2006.07.09 | Олександр Демченко

  Пропозиції до дії

  1. Зрадників - на палю. Звісно, в нашій країні - не місце для самосуду. Але політики мають знати, що порушення домовленностей, і, у першу чергу, зрада обіцянок виборцям не має залишатися безкарними, і вони можуть надалі так поводитись. Тому оголошується гакмареба депутатам від Соціалістичної партії України. Дзвоніть, пишіть смси та листи, і не забудьте сказати "тьху", якщо побачите депутата-соціаліста особисто. Сприяйте зниженню їх рейтингів.
  Що потрібно:
  - зібрати телефонні, електронні та поштові адреси
  - опублікувати їх із відповідним закликом

  2. Час політичної культури. З боку "Нашої України" і БЮТ таке розв'язання кризи спровокувало:
  - невміння домовлятись між собою і взаємна непоступливість;
  - "консультації" НУ з ПРУ;
  - небажання віддавати ПРУ будь-які посади у парламенті, що призвело до їх радикалізації.
  Ці усі три речі можна назвати одним терміном - низький рівень політичної культури. Маючи низький рівень політичної культури, вони програли. Наше завдання - продемонструвати їм зв'язок між цима двома речами, і допомогти їм згуртуватися надалі.
  Для того - пікет і мітинг, для того - фетва "Майдану". (до фетви зараз напишу пропозиції)

  3. Жовто-блакитна стрічка. Повісте її собі на одяг, наплічник чи сумочку. Стрічка - символ того, що Вам не байдужа доля України. Символ того, що Ви готові вживати дії заради неї. Символ того, що який би не був уряд, Ви не дасте йому нанести Україні шкоди. Стрічкою Ви кажете, що Ви - не байдужий.
  Що потрібно:
  - наробити стрічок для мітингу у вівторок під Радою
  - знайти, де їх можна придбати самому і повідомити про це


  Чекаю на зауваження
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.09 | Убітий Єнот

   Мої пропозиції

   Я перепрошую адмінів що вдруге пишу свій пост в іншу гілку, але ця на ту ж тему та не так розбухла.
   1. Не посипати попелом голову, поразка у одній битві не є поразка у війні.
   2. Депутатам БЮТу та НСНУ заблокувати роботу парламенту з метою недопущення голосування по прем'єру, чим вони гірші за Регіони, що зробили так само?
   3. Підтягувати в Київ своїх прихильників, організувати масові маніфестації з вимогами недопущення червоно-синьої коаліції, вимаганням розпуску парламенту та організації нових виборів.
   4. Обласним радам, що контролюються помервнчевими, заявити про неприйнятність комуністично-бандитської коаліції, та невизнання ймовірного голосування як коррупційного і злочинного (юридичне формулювання не так важливе, це повинно бути політичне рішення, можуть же регіонали об`явити якісь райони территоріями вільними від НАТО) та вимагати негайного розпуску цього парламенту. Дати зрозуміти київським політикам, що загрались у шахи, що такий уряд не матиме влади на значної території країни, просто не буде її контролювати. Прийняти рішення про неможливість перерахування податків з регіонів у розпорядження уряду кримінальників та комуністів.
   5. Умовити Президента розпустити парламент як тільки з`являться формальні підстави, а у випадку загострення ситуації, зробити це навіть без таких підстав, прийняти політичне рішення. Загроза приходу до влади бандитів і комуністів достатня підстава. Західні партнери зрозуміють такий крок, як зрозуміли вони Єльцина у 1993 році.
   6. Політичним партіям, громадським організаціям забуши свої протиріччя, сформувати єдиний орган - Фронт національного порятунку, для координації дій. Формувати організовані загони прихільників цих партій, що здатні виконувати накази керіництва в умовах безвладдя і тим самим проводити політику даного органу на місцях.
   7. Свідомим громодянам огранізовувати групи спротиву комуно-бандитського реваншу серед своїх знайомих, родичів, друзів, серед людей якім вони довіряють, після чого вступати в контакт з керівництвом політичних партій, або Фронту, у випадку його створення, для отримання вказівок щодо подальших дій.
   8. Через ЗМІ, що контролюються партіотичними силами довести до відома українського народу всю небезпеку перемоги реваншистських сил.
   ___________________________
   Мої, досить сирі пропозиції, можна розширити, доповнити, змінити. Головне керівництву БЮТ, НСНУ слід пам`ятати, що прийшли вони до влади в результаті революції, і діяти вони повинні як революційні сили, це єдина можливість для перемоги.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.09 | Социст

    9.Не розпускати парламент, поки нема союзу НУ+БЮТ=БЮТ+НУ!Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua