МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А що це Донецька УНП розсилає??? Чи тому, що донецька?

07/10/2006 | Skapirus
Мене особливо зацікавив оцей пасаж: "Замість послідовної та рішучої боротьби за коаліцію і владу, БЮТ та НСНУ демонструють політичну слабкість та недалекоглядність, коли одні вимагають розпуску парламенту, а інші – намагаються дошкульніше образити соціалістів."

Повністю - нижче. Надійшло на мило Майдану від "Донецька обласна організація УНП" (unp_donetsk@ukr.net).

ПОЗИЦІЯ Донецької обласної організації
E-mail: unp_donetsk@ukr.net, unp@email.ua
засобам масової інформації,
інформаційним агенціям,
інтернет-ЗМІ,
незалежним журналістам

щодо шляхів розвитку політичної ситуації в Україні

Донецька обласна організація Української Народної Партії висловлює свою глибоку стурбованість щодо наслідків політичних подій, що відбулися в українському парламенті навколо процесу обрання голови Верховної Ради.

Вважаємо, що з усіх можливих варіантів, які могли статися під час обрання голови Верховної Ради, обрання на цю посаду Олександра Мороза є об’єктивно найбільш раціональним та виваженим рішенням тільки в умовах довіри та підтримки партнерів по демократичній коаліції. Але, на жаль, як ми неодноразово попереджали наших помаранчевих побратимів, власна уявна велич та непомірна політична пиха позбавили їх відчуття здорового глузду та, як наслідок, призвели до втрати відчуття політичної реальності.

Переконані, що висування кандидатури Мороза на посаду голови Верховної Ради було єдиним правильним шляхом щодо збереження Коаліції демократичних сил, яке повинно було з розумінням та політичною мудрістю бути сприйняте партнерами по коаліції.

Тільки сліпий та глухий партнер по коаліції міг не помітити відчайдушних сигналів Олександра Мороза щодо проблем з голосуванням по кандидатурі Петра Порошенка, і тільки немудрі та недалекоглядні люди не зуміли зрозуміти та підтримати те, що відбулося, піддалися елементарним провокаціям та інформаційним оборудкам.

Жодного разу під час обрання голови Верховної Ради, протягом наступної доби, Олександр Мороз не зголошувався про будь-які дії щодо виходу з коаліції, чекаючи на розуміння та підтримку від партнерів по Коаліції. Адже ж і не сталося нічого кримінального, гідний член Коаліції посів посаду голови Верховної Ради.

Коаліція повинна була, попри емоції, зібратися та скорегувати свої подальші дії з урахуванням ситуації, що склалася. Це позиція сильних. Це дії мудрих. Адже, в основі коаліції – вимога виборців щодо саме такого формату парламентської більшості.

Але так буває, коли політики бояться порушувати волю виборців, на жаль, сталося все навпаки і особисті чвари взяли гору над розумом. Замість послідовної та рішучої боротьби за коаліцію і владу, БЮТ та НСНУ демонструють політичну слабкість та недалекоглядність, коли одні вимагають розпуску парламенту, а інші – намагаються дошкульніше образити соціалістів.

Заявляємо, що саме цими діями БЮТ та НСНУ роблять все для реального втілення в життя проекту антикризової лівацької коаліції.
Висловлюємо своє глибоке обурення таким легковажним та безвідповідальним ставленням цих політичних сил до хоч найменшої можливості збереження Коаліції демократичних сил, навіть за рахунок ущемлення власних політичних амбіцій.

Як партія, що послідовно та невідступно підтримує Президента України та його внутрішньо- та зовнішньо- політичний курс, ми не можемо, в черговий раз, не констатувати, з жалем, що НСНУ знову не виконує місії „президентської партії”. Адже, замість того, щоби пожертвувати будь-якими кадровими апетитами для збереження коаліції заради швидкого та ефективного впровадження в країні довгоочікуваних змін, ця політична сила сьогодні пропонує Президенту на вибір дві прикрості: роль невпливової парламентської опозиції лівому урядові та роль стороннього спостерігача в рамках так званої „широкої коаліції”.

Щиро вважаємо, що час і можливості для відновлення діалогу та діяльності коаліції демократичних сил ще є. Кожна секунда є дорогоцінною, а кожне слово , кожен політичний жест в такому діалозі має безмірну вагу. І саме НСНУ має знайти в собі внутрішні резерви для заспокоєння, примирення та об’єднання.

Закликаємо наших політичних побратимів згадати про те, що вони самі по собі, без підтримки виборців – ніхто і ніщо. Людська підтримка ґрунтується виключно на довірі до особистостей та вірі у можливість цих особистостей творити зміни на краще.

Тож зробіть же все від Вас залежне, щоби не втратити підтримки людей та не позбавити людей віри у Президента України та щасливу українську долю.

Донецька обласна організація Української Народної Партії


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua