МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міркування лінивого або гра ще тільки починається

07/10/2006 | Shooter
Почнем спочатку - чому лінивого. :) Тому що мені ліньки лазити по законах - залишу цю роботу всяким різноманітним правникам :). Натомість викладу свої міркування.

Хто має право створювати коаліцію? Правильно - фракції. Не окремі депутати, а фракції. Поки-що КПРС має 3 фракції і мінімум паперової переваги в голосах і ще менше - реальної.

Чи мають право окремі депутати з некоаліційних фракцій ставити підписи під коаліційною угодою? "Мають" аж до моменту...поки з'явиться КС. Пояснюю свою думку. Згідного імперативного мандату (дурнуватого, але діючого) депутат, який добровільно виходить з фракції, втрачає мандат народного депутата. І якщо фракція йде в опозицію, а депутат пробує "залізти" в коаліцію, то, згідно банальної логіки, він якраз і виходить добровільно з "рідної" фракції. Звісно, до появи КС цю логіку пояснити не буде кому, проте після його появи потрібно буде, мабуть, втричі більше забашляти КС, ніж Морозу, щоб прийняти протилежне рішення.

Звісно, перекінчики з НУ та БЮТ можуть ніяких угод не підписувати і бути "офіційно" у своїй фракції, голосуючи в унісон з КРС...проте в такому випадку КРС не позаздриш - хто його знає коли в голові того ж Кінаха вчергове задують протилежні вітри (вірніше, це відомо - до першого серйозного конфлікту в такій корявій конструкції як КРС - а вони в ній неминучі). Себто, якщо ПРУсаки не хочуть бути "каліфом на годину", їм потрібне офіційне входження або БЮТ, або НУ в "ширку". Саме тому вони й такі порівняно ціхуткі та добрі...і поступливі - спочатку вся президія мала бути їхня, зараз вже готові одного чоловічка віддати (кажуть, опозиції, але розумій - тому, хто приєднається). І на силових міністрів не претендують, що дефакто означає збереження курсу зближення з НАТО та інше.

Хто ж банкує в ситуації? Як не парадоксально - таки НУ+Ющ. Хто найбільше програє? - як не парадоксально, хітросдєланий Мороз. Логіка знову проста.

НУ+Ющ зараз, фактично, вирішують (або вирішували) - приєднуватися до ширки чи розпускати парламент. В Юлі це однозначно - бо вона знає, що втрачати зараз їй нічого, проте в разі розпуску парламенту їй відійде більшість голосів Мороза. НУ, звісно, приєднуватися до "ширки" офіційно сенс є ЛИШЕ в одному випадку (якщо вони не є зовсім слабі на голову) - якщо ПМ-ом стає Єхануров. Інакше вони нічого вагомого не отримують зараз і втрачають абсолютно все в майбутньому. ПРУ, звісно, хочецца мати свого ПМа, проте і перевибори їм не дуже страшні - будуть мати 35-37% замість 32% і не буде потреби у всяких отморожених та пєдріньйоподібних екскрементах маститися. З другого боку, варіант Єхануров - ПМ, ПРУшник - Голова ВР (+ частина виконавчої влади) для них також є приємливий (доречі, хоч і банкує НУ, ПРУшники мають найбільше варіантів :) ). І, доречі, такий пост для Прушників був би далеко ненайгіршим стартом для 2009 - рік-два би сумирно щось бурмотів за мікрохвоном, а у разі будь-якої суттєвої проблеми би йшов на ПМа (з будь-ким).

Хто ж в положенні відомої мавпи з анекдоту? Вірно - іудушка Саша. Бо в разі ширки з НУ йому, швидше всього, Голови ВР не бачити (хіба би ПРушніки були настільки "великодушні"...але дуже я вже в цьому сумніваюсь). У випадку ж розпуску ВР СПУ пролітає мимо ВР.

Тепер про Януковича. ПРУшники роблять саму можливу грубу помилку, що пхають його саме в ПМи. По-перше, тому що (с) він в жодному випадку не є компромісною фігурою для помаранчевих, навіть для "поміркованих". По-друге, тому що (с) будучи "головним злодієм" помаранчевої перемоги і не перестаючи бути рецидивістом та проФФсосром, він і в 1999 буде визивати абсолютну аверзію у більшости населення України. В принципі, якщо взяти до уваги варіант, що якщо Янукович ПМ-ом не стане, то не виключеною є і гіпотеза, що його просто намагаються пошвидше спалити.

Підсумовуючи: всьо від НУ та Юща залежить :) Будемо надіятися, що таки приймуть вірне рішення.

Отака казочка, малята :)

Відповіді

 • 2006.07.10 | Ukrod

  Re: Міркування лінивого або гра ще тільки починається

  Все це заскладно для Юща. Не шахматіст він.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | Shooter

   дик дофіга в них народу

   мали би всі разом в одні шахи зіграти :)
  • 2006.07.10 | Сергій Кабуд

   не складно, але не вигідно: тріо путін-ющ-янук дасть міліарди $

   в кишеню ющенку

   а шутерівський ананізм- створює загрозу ці міліарди розконвоірувати і віддати народу

   Ющенко не лох.
 • 2006.07.10 | casesensitive

  тема НСНУ не раскрыта

  зачем это им? особенно умеренной части?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | Shooter

   намагався як міг

   casesensitive пише:
   > зачем это им? особенно умеренной части?

   що саме?

   в моїх питаннях, так би мовити, "головний момент" - це чи є підпис депутатом офіційно опозиційної фракції коаліційної угоди момент добровільного виходу з фракції. як на мене - є.

   тому "поміркованій меншості" доведеться змиритися з долею - краще надіятися попасти у ВР на перевиборах, чим взагалі вилетіти з неї.

   Ну і далі - в результаті перевиборів, швидше всього, в них буде цілком реальний шанс мати кусочок влади, а не бути на побігеньках у яників.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.10 | casesensitive

    это я уловил, но

    не стоит забывать что у КРС уже есть полностью сформированная коалиция, без необходимости брать доп балласт. Потенциальным перебежчикам просто будут предлагать договориться перед важными (требующими КБ) голосованиями. Те это именно вариант - нынешнее ядро КРС + левые депутаты голосующие "как надо" без выхода из своих фракций (чтобы лишний раз не будить императивный мандат).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.10 | Shooter

     Re: это я уловил, но

     casesensitive пише:
     > не стоит забывать что у КРС уже есть полностью сформированная коалиция, без необходимости брать доп балласт.

     233 мінус Ющ (а останнє означає, наприклад, що по-мінімум доведеться захавати Тарасюка і праклятава НАТОвца Гриценка)- ну очєнь хілєнькая коаліція виходить. І вони це прекрасно розуміють і тому несильно рипаються.

     > Потенциальным перебежчикам просто будут предлагать договориться перед важными (требующими КБ) голосованиями. Те это именно вариант - нынешнее ядро КРС + левые депутаты голосующие "как надо" без выхода из своих фракций (чтобы лишний раз не будить императивный мандат).

     Не думаю, що би така система була ефективна.

     Хоча й не це зараз головне. Головне - Ющ банкує, і в нього цілком достатньо процесуальних зачіпок для того, щоб розпустити ВР (або посадити Єханурова на ПМа). А народ обох кольорів цю "розпусту" сприйме нормально, якщо волокіта продовжуватиметься ще зо 2 тиждні - бардак у ВР всіх вже дістав.

     Там, звісно, є ще кілька аспектів - наприклад, "нормальна ширка" с удалим бурятом (чи хто він там) впєрєді угла, з одного боку, таки би примирила країну, але з другого "вбила" електорально НУ...але зараз не про це :)
 • 2006.07.10 | Pavlo

  Незнаю, замітили Ви чи ні,

  >>>У випадку ж розпуску ВР СПУ пролітає мимо ВР.У випадку ж розпуску ВР СПУ пролітає мимо ВР.У випадку ж розпуску ВР СПУ пролітає мимо ВР.


  ...але пару місяців тому на якихось зборах СПУ дійшло до висновку, що в наслідок підтримки помаранча СПУ частково втратила свій електорат. Тобто, зраджуючи Юща, падлюка Мороз сподівається отримати більше голосів на наступних виборах. Це свідомий цинічний розрахунок. А Ви оцінюєте його перспективи з точки зору помаранчевої країни.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.10 | Ukrod

   Re: Незнаю, замітили Ви чи ні,

   А як він візьме більше голосів ? Хіба шо займе наташину нішу (вибачте), або в ригіонів відкусить.
  • 2006.07.10 | Shooter

   Re: Незнаю, замітили Ви чи ні,

   Pavlo пише:
   > >>>У випадку ж розпуску ВР СПУ пролітає мимо ВР.У випадку ж розпуску ВР СПУ пролітає мимо ВР.У випадку ж розпуску ВР СПУ пролітає мимо ВР.
   >
   >
   > ...але пару місяців тому на якихось зборах СПУ дійшло до висновку, що в наслідок підтримки помаранча СПУ частково втратила свій електорат.

   Так. Бо частина його перетекла до...помаранчу.

   > Тобто, зраджуючи Юща, падлюка Мороз сподівається отримати більше голосів на наступних виборах. Це свідомий цинічний розрахунок.

   Згоден з останнім. Проте якщо перевибори відбуватимуться цього року - сумний мудак Мороз буде спостерігати картину, як більшість його електорату перетече до помаранчу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.10 | Pavlo

    Re: Незнаю, замітили Ви чи ні,

    Shooter пише:

    > Згоден з останнім. Проте якщо перевибори відбуватимуться цього року - сумний мудак Мороз буде спостерігати картину, як більшість його електорату перетече до помаранчу.

    Давайте будем думати не про те, я опустити окремого взятого мудака, на то є кара Божа.

    Треба порахувати, що станется внаслідок перевиборів зі сходом.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.10 | Shooter

     Re: Незнаю, замітили Ви чи ні,

     Pavlo пише:
     > Shooter пише:
     >
     > > Згоден з останнім. Проте якщо перевибори відбуватимуться цього року - сумний мудак Мороз буде спостерігати картину, як більшість його електорату перетече до помаранчу.
     >
     > Давайте будем думати не про те, я опустити окремого взятого мудака, на то є кара Божа.

     Я не зловтішаюсь - я констатую. Мороз би мав хоч якість електоральні перспективи, якби КРС втримався при владі 5 років (що є нереально, як на мене).
  • 2006.07.10 | Сергій Кабуд

   усвідомлено прогнозую: перевибори зфальсіфікують так шо

   мало не покажеться

   Будь які усвідомлені вибори в малоросійській колонії кремля -

   НЕЛЕГИТИМНІ доки:

   -нема суверенітету,

   -ЗМІ контролюються гебнею і бандитами

   -нема конституції

   -нема жодної партії

   -Ви там що всі від жари оскаженіли? :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.10 | Pavlo

    Відставити паніку !

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.10 | Сергій Кабуд

     це не паніка- це реальність

     паніка почнеться після усвідомлених перевиєборів

     вони - нелегитимні

     а щодо потенціала фальшування-

     МС найкращій в Україні спеціаліст, він сотні разів описував як це робиться в дрібних деталях.

     Доречі подібна практика зустрічається в усіх країнах світу без виключення,
     але уркаїна- то просто в тисячі разів страшніше шо тут можливо в плані 'підрахуя'
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.10 | Сергій Кабуд

      щойно збагнув- перевибори це найкраще для олігархів- тягнути ще

      6 місяців і красти як це робилося в Ірпіні, при відсутності місцевої влади, і як робиться зараз в уркаїні, за тих же обставин


      Це для совятні найкраще- тягнути час і народ не знає хто є ху і шо там відбувається.

      Отак і буде.

      Як не ставай- а виграють.

      Вихід- діяти самім.
 • 2006.07.11 | Shooter

  А тепер дивіться, що каже "яструб Шкіря"

  http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/10/44244.htm

  З одного боку - жахає переходами депутатів БЮТ та НУ (треба йому мене зацитувати - щоб менше дурниць балакав ;) ), з іншого боку майже благає цілу НУ ввійти в коаліцію, ще з іншого шугає НУ - дєскать, приймемо поріг 10% - НУ пролетить на перевиборах.

  Поріг потрібно піднімати. До 5%. Подібний Закон має шанс отримати більше 300 голосів - БЮТ, НУ та ПРУ. А Юля повинна пообіцяти Ющу унд Ко, що не буде робити дурниць і задирати поріг вище.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | НТВ

   Re: А тепер дивіться, що каже "яструб Шкіря"

   Предыдущие депутаты,не избрав судей Конституционного Суда сами вырыли себе могилу.Сейчас Ющ может заниматься полным беспределом и никто не может его поставить на место-это прерогатива КС.Так,что у Юща все карты в руках.Сможет ли он ними распорядиться-вот вопрос.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua