МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

чьорная мєтка Морозу з Соцінтерну?

07/11/2006 | Englishman
www.ПРАВДА.com.ua, 11.07.2006, 10:22
Європейські соціалісти висловлюють співчуття в зв'язку з діями їхніх українських партнерів у світлі створення альтернативної "помаранчевої" коаліції і вважають, що такий розвиток подій не є "позитивним".Таку думка в інтерв'ю українським журналістам в Брюсселі висловив заступник голови Партії європейський соціалістів, депутат Європейського парламенту Як Марінус Вірсма.

"Ситуація в Україні викликає жаль. Ми спостерігали за тим, як "помаранчева коаліція" майже загинула в минулу п'ятницю, і зараз здійснюються кроки по формуванню нової коаліції за участю партії пана Януковича (Партія Регіонів) і соціалістів", - сказав він.

"Я можу сказати, що дуже шкодую в зв'язку з тим, що "помаранчеву коаліцію" не вдалося відновити", - підкреслив Вірсма.

Він також повідомив, що протягом останніх місяців просили український соціалістів "бути готовими до співробітництва".

"Я дуже стурбований тим, що зненацька цей курс змінився, і пан Мороз був обраний спікером Ради. Це був рух за межами блоку, що призвело до обрання зовсім іншої коаліції, що буде включати Януковича, який , імовірно, стане прем'єром", - сказав він.

"Під час "помаранчевої революції" саме його обвинувачували у фальсифікації виборів. Таким чином, це не дуже позитивний розвиток, якщо говорити м'яко", - підкреслив Вірсма.

"Що стосується мене, я б хотів бачити іншу коаліцію. Я б хотів, щоб така коаліція була більш проєвропейською, ніж сам Європейський Союз. Але це - ситуація, у яку я не можу втрутитися. Я можу тільки сказати, що я дуже розчарований", - сказав євросоціаліст.

Вірсма висловив сподівання, що новий уряд буде продовжувати співробітництво з Європейським Союзом. "Ми відкриті для цього. Але, з іншого погляду, боюся, що нова коаліція буде налаштована прислухатися до Москви, а не до Брюсселя", - додав він.

"Інтерфакс-Україна"

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua