МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП вимагає від Президента розпустити Верховну Раду

07/11/2006 | Майдан-ІНФОРМ
З вимогою розпустити Верховну Раду нинішнього скликання звернулася Заявою до Президента Віктора ЮЩЕНКА Українська народна партія.

Серед причин, які в нинішній ситуації роблять розпуск парламенту необхідним, УНП називає процес "узурпації влади в країні антиукраїнськими лівацько-олігархічними силами в парламенті (Партія регіонів, СПУ, КПУ)", розпочатий в порушення Конституції України та Регламенту ВР.

УНП вважає, що "влада, побудована на зраді, політичному шахрайстві, ігноруванні українського законодавства, не має перспективи". Тому УНП звернулася до Президента В.Ющенка "виконати свої обов’язки гаранта Конституції і на підставі Конституції та законів України розпустити Верховну Раду нинішнього скликання", а також до громадян України – "взяти найактивнішу участь в акціях протесту на захист демократії в Україні і недопущення до влади сепаратистів, фальсифікаторів виборів та політичних зрадників".

Далі – повний текст заяви.
"Українська народна партія вважає «новоутворену» т. зв. антикризову коаліцію спробою реваншу вчорашнього комуно-олігархічного режиму. Антиукраїнські лівацько-олігархічні сили в парламенті (Партія регіонів, СПУ, КПУ), порушуючи Конституцію України і Регламент Верховної Ради, розпочали узурпацію влади в країні.

Перший крок до цього зроблено депутатською фракцією соціалістів та її лідером О.Морозом, які, всупереч взятим на себе в коаліційній угоді демократичних сил зобов’язань, змовились з комуністами і регіоналами та солідарним голосуванням обрали О.Мороза головою Верховної Ради.

УНП вважає, що влада, побудована на зраді, політичному шахрайстві, ігноруванні українського законодавства, не має перспективи. Справжня ціль О.Мороза та його політичних подільників – вкрасти перемогу у помаранчевого, демократичного виборця, здобуту ним на березневих парламентських виборах, та привести до влади комуно-олігархічні сили з метою ревізувати європейській вибір українського народу, послабити українську національну складову в українській державі, відновити процес втягнення України в сферу інтересів Росії, продовжити пограбунок нації.

УНП вважає, що призначення В.Януковича на посаду Прем’єр-міністром України стало б великою національною ганьбою для українського народу, оскільки на лідерах Партії регіонів важким тягарем лежить політична відповідальність за фальсифікацію Президентських виборів 2004 року, факт якої підтвердив Верховний Суд України. Партія регіонів повинна була б домогтися від контрольованих її членами партії місцевих рад негайного скасування всіх антизаконних та антиконституційних рішень, які стосуються проголошення регіонального статусу російської мови та територій без НАТО.

Українська Народна Партія звертається до Президента України Віктора Ющенка виконати свої обов’язки гаранта Конституції і на підставі Конституції та законів України розпустити Верховну Раду нинішнього скликання.

УНП звертається до громадян України взяти найактивнішу участь в акціях протесту на захист демократії в Україні і недопущення до влади сепаратистів, фальсифікаторів виборів та політичних зрадників".

Відповіді

  • 2006.07.12 | Віталій

    Re: УНП вимагає від Президента розпустити Верховну Раду

    В УНП кращі люди. Треба довкола них гуртуватися.
    Вони завжди були за Україну.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua