МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ну ось все стало зрозуміло на даний момент

07/11/2006 | Shooter
Як я і прогнозував (що, в принципі, не було важко :) ) СРаКа отримала ультиматум: або розширяєтеся "з наданням префернцій НУ", або нафіг з пляжа. При цьом було публічно чітко проартикульовано НЕЗАКОННІСТЬ (великими буквами - спеціально для певних дятлів) утворення СРаКи.

З УП

Президент Віктор Ющенко вимагає, щоб ситуація навколо помаранчевої коаліції була вирішена згідно з регламентом і вона отримала 10 днів для вирішення її долі.

Про це заявив президент під час підходу до преси у вівторок увечері.

"Будь-який процес, який ведеться у Верховній Раді, повинен відповідати регламенту, закону, Конституції. Будь-яке відхилення веде до поляризації політичних сил парламенту", - сказав Ющенко.

Президент відзначив, що обрання спікера парламенту відбулося поза межами регламенту.

"Розмова, яка в мене була сьогодні з головою ВР , зводилась до того, що голова ВР обраний поза угодою коаліції", - сказав Ющенко.

"Я не кажу, що це неможливо, це просто ускладнює всі процеси, які будуть виникати як в рамках минулої, так і майбутньої коаліції. Тому якомога швидше повернутися у процес, коли б Верховна Рада жила виключно за Конституцією і регламентом", - зазначив президент.

"Будь-який процес прискорення рішень без завершення де-юре першої коаліції і без правового забезпечення після витікання терміну 10 днів іншої коаліції у будь-якому форматі накладає першу юридичну вимогу на поведінку Верховної Ради", - наголосив він.

Президент Віктор Ющенко пропонує провести у середу зранку переговори між учасниками помаранчевої і антикризової коаліції.

Про це він заявив в коментарі журналістам.

"Я є прибічником того, що між тим, що сталося і тим, що хоче хтось збудувати, потрібен переговорний процес. Тільки в рамках переговорного процесу можна дати відповідь на питання, що може бути консолідуючим для українського парламенту", - сказав Ющенко.

"Ми домовилися, про те, що завтра я з 8 годин проведу низку переговорів. Не треба гнати коней сьогодні. Не треба робити вигляд, що сьогодні все можна, ігноруючи регламент", - сказав президент.

Відповідаючи на питання журналістів, чи збирається він розпустити парламент, президент відповів, що "буде поступати в рамках чинної Конституції".

"Якщо перемовини будуть не результативні, якщо вони будуть проведені із порушенням Конституції і законів, я цю норму використаю", - наголосив Ющенко.

Як відомо, за конституцією президент має право достроково припинити повноваження
Верховної Ради України, якщо:

1) протягом одного місяця у Верховній Раді України не сформовано коаліцію депутатських фракцій відповідно до статті 83 цієї Конституції;

2) протягом шістдесяти днів після відставки Кабінету Міністрів України не сформовано персональний склад Кабінету Міністрів;

3) протягом тридцяти днів однієї чергової сесії пленарні засідання не можуть розпочатися.

Відповіді

 • 2006.07.11 | Сергій Кабуд

  він і бандитів обіцяв в тюрми , та ще багато чого

  як можна вірити цьому брехуну і безбожнику?
 • 2006.07.11 | ilia25

  Ну так хто сумнівався в принциповості Ющенка!

  Shooter пише:
  > Як я і прогнозував (що, в принципі, не було важко :) ) СРаКа отримала ультиматум: або розширяєтеся "з наданням префернцій НУ", або нафіг з пляжа. При цьом було публічно чітко проартикульовано НЕЗАКОННІСТЬ (великими буквами - спеціально для певних дятлів) утворення СРаКи.

  З НЕЗАКОННІСТЮ ми лише будемо боротись коли нас за боротом намагаються залишити. Але якщо ми в долі, то що тут може бути НЕЗАКОННОГО, чи навіть просто незаконного?

  Бідна Юля.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.11 | Englishman

   до речі, тут ви маєте рацію

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.11 | Shooter

    угу має-підтримує грубе порушення законності при створені СРаКи

  • 2006.07.11 | Shooter

   Чого репетуєте? Вам же подобається незаконність?

   ilia25 пише:
   > Shooter пише:
   > > Як я і прогнозував (що, в принципі, не було важко :) ) СРаКа отримала ультиматум: або розширяєтеся "з наданням префернцій НУ", або нафіг з пляжа. При цьом було публічно чітко проартикульовано НЕЗАКОННІСТЬ (великими буквами - спеціально для певних дятлів) утворення СРаКи.
   >
   > З НЕЗАКОННІСТЮ ми лише будемо боротись коли нас за боротом намагаються залишити. Але якщо ми в долі, то що тут може бути НЕЗАКОННОГО, чи навіть просто незаконного?
   >
   > Бідна Юля.

   І не потрібно істерики закатувати: якщо буде угода про ширку, то, на ЦІЛКОМ ЗАКОННИХ підставах, СРаКа буде визнана нелегітитмною, натомість ширка буде створена згідно законів та регламенту ВР - АБСОЛЮТНО ЗАКОННО. Після 10 днів, як Мороз написав офіційного листа БЮТ та НУ про вихід СПУ з демократичної коаліції.
  • 2006.07.11 | Нестор

   Тут головне розібратися "де наші"

   Ще недавно Кінах заявляв про виключення Волкова і Заплатинського, а тепер сам Президент туди ж.

   Тепер одне з двох або вибачатися перед Волковим і Заплатинським або клєйміть пазором Юща :)

   http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/11/44315.htm

   Депутат з "Нашої України" Олександр Волков заявляє, що приєднався до коаліції з Партією регіонів під враженням заяви Віктора Ющенка.

   "Коли я йшов на вибори, то президент сказав: "Майдан закінчився, всім треба об’єднатися в ім’я України", - сказав Волков журналістам.

   Він додав, що його запросили до цієї коаліції: "Люди протягнули руку – чому б так не зробити?".


   Так що Волков діяв виключно згідно завєтов Юща? :)
 • 2006.07.11 | Нестор

  Не розумію чому ви радієте?

  Тому, що Ющенко в СРАці?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua