МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко передумав розпускати парламент

07/12/2006 | Забойщик
11.07.2006 | 22:32

Ющенко передумав розпускати парламент"ОБОЗРЕВАТЕЛЬ"Можливість формування широкої коаліції за участю Нашої України, Партії Регіонів, Соціалістичної та Комуністичної партій – це питання переговорного процесу між представниками фракцій цих політичних сил. Про це сьогодні після зустрічі з Головою Верховної Ради Олександром Морозом заявив журналістам Президент Віктор Ющенко.


Глава держави наголосив, що «тільки у рамках переговорного процесу можна дати відповідь на те, що може консолідувати український парламент».


При цьому Віктор Ющенко відзначив, що політичні сили, представлені сьогодні в парламенті, повинні припинити взаємну ворожнечу і знайти достатній рівень порозуміння для проведення конструктивної роботи.

Президент закликає Верховну Раду якомога швидше повернутися в легітимне, цивілізоване русло. Про це Ющенко повідомив журналістам після зустрічі з Морозом. «Я виходжу з того, що будь-який процес, який ведеться у Верховній Раді, повинен відповідати регламенту, Закону, Конституції України. Будь-яке відхилення веде до поляризації політичних сил у парламенті», – сказав Ющенко.

Президент звернув увагу на те, що обрання Голови ВР відбулося за рамками коаліційної угоди. «Я не кажу, що це неможливо, але це ускладнює всі інші процеси, які будуть виникати в рамках попередньої коаліції і в рамках майбутньої коаліції. Тому нам треба якомога швидше повернутися в ситуацію, коли Верховна Рада діє виключно за Конституцією і законодавством», – наголосив Президент.

Президент назвав «великою політичною помилкою» сьогоднішню спробу ініціювати розподіл керівних парламентських посад. Це, за його словами, веде до звуження переговорного процесу і несе загрозу формальної фіксації розшарування парламенту. «Це питання жахливого політичного вибору, яке буде приносити Україні тільки протистояння», – сказав Президент.

Віктор Ющенко наголосив, що народні депутати повинні знайти такий варіант співпраці, щоб демонструвати взаємну повагу до різних політичних сил та їхніх виборців.

Президент також негативно оцінив можливість розпуску парламенту та проведення нових виборів. «Хоча я готовий і на такий крок, як формат вирішення питань, якщо вони не будуть вирішені своєчасно. Але ми не будемо чесні одні перед одними, тому що це буде форма пролонгації проблеми, а не її вирішення», – відзначив Ющенко.http://www.obozrevatel.com/news/2006/7/11/123875.htm

Відповіді

 • 2006.07.12 | alx_1904

  Янукович и "Наша Украина" начали работу по созданию ... (/)

  Янукович и "Наша Украина" начали работу по созданию широкой коалиции
  www.ПРАВДА.com.ua, 12.07.2006, 10:33

  Во время встречи президента с лидерами фракций Верховной Рады обсуждался вопрос о создании широкой коалиции вместе с блоком "Наша Украина".

  Во встрече с Виктором Ющенко принимали участие премьер-министр Юрий Ехануров, лидер блока "Наша Украина" Роман Бессмертный, координатор большинства Виктор Янукович и глава секретариата президента Олег Рыбачук, сообщил спикер Александр Мороз.

  "Мы выходили из необходимости объединения политических сил в парламенте и тем самым продемонстрировать возможность нахождения компромиссов", - отметил Мороз.

  По его словам, "сегодня рабочая группа приступила к работе представителей коалиции, которая создана в парламенте, и фракции "Нашей Украины", чтобы подготовить общий документ, исходя из необходимости реагирования на ситуацию, которая сложилась и которая требует, чтобы мы имели широкую коалицию, куда обязательно будет входить "Наша Украина".

  Мороз сообщил, что в среду должны состояться заседания политических советов партий, которые входят в блок "Наша Украина", для определения их позиции относительно участия в широкой коалиции и заседание политсовета Партии регионов.

  В 15 часов должна пройти встреча с президентом по итогам заседаний политических советов.

  Мороз считает, что в основе широкой коалиции может быть тот документ, который "был парафирован" Партией регионов и "Нашей Украиной" и взяты за основу 90% документа, который называется соглашением о создании коалиции.

  На вопрос, почему на встрече не присутствовала лидер БЮТ Юлия Тимошенко, он сказал: "Я не в курсе, так как инициатива была за президентом. Янукович был как координатор антикризисной коалиции, а я как спикер".

  По его словам, тема роспуска парламента во время встречи не обсуждалась.

  Под секретариатом президента была замечена баба Параска, которой, по ее словам, "здесь назначил встречу президент Ющенко".

  Также старушка хотела увидеть Мороза и спросить, почему он "предал помаранчевую коалицию", однако Мороз с ней не пообщался.

  http://pravda.com.ua/ru/news/2006/7/12/43211.htm
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.12 | Shooter

   У "Нашій Україні" кажуть, що широку коаліцію призначає Мороз

   У "Нашій Україні" кажуть, що широку коаліцію призначає Мороз
   www.ПРАВДА.com.ua, 12.07.2006, 11:02

   У графіку заходів "Нашої Україні" поки не заплановано проведення засідання політради для вирішення питання про створення широкої коаліції.

   Про це "Українській правді" повідомила керівник інформаційного департаменту "Нашої України" Тетяна Мокріді.

   "На цю годину поки що засідання політради призначає Мороз через інформаційний простір", - сказала вона.

   "В графіку офісу "Нашої України" жодних засідань не призначено. Як тільки вони будуть, ми повідомимо журналістів, оскільки ми ніколи не ховали від них жодних рішень", - додала Мокріді.

   Як відомо, спікер Олександр Мороз після зустрічі з президентом Віктором Ющенком повідомив, що у середу відбудеться політрада "Нашої Україна", на якій буде вирішено питання щодо участі Блоку у широкій коаліції.
  • 2006.07.12 | Vyacheslav

   Вже ніхто нікуди не йде (\)

   http://obkom.net.ua/news/2006-07-12/1108.shtml
   «Наша Украина» ничего не знает о том, что она ведет переговоры о коалиции с КРС

   В графике мероприятий «Нашей Украине» пока не запланировано проведение заседания политсовета для решения вопроса о создании широкой коалиции.

   Об этом сообщила руководитель информационного департамента «Нашей Украины» Татьяна Мокриди.

   «На это время пока что заседание политсовета назначает Мороз через информационное пространство», – сказала она.

   «В графике офиса «Нашей Украины» никаких заседаний не назначено. Как только они будут, мы сообщим журналистам, поскольку мы никогда не прятали от них никаких решений», – добавила Мокриди.

   Как известно, спикер Александр Мороз после встречи с президентом Виктором Ющенко сообщил, что в среду состоится политсовет «Нашей Украины», на котором будет решен вопрос относительно участия Блока в широкой коалиции.

   Украинская правда

   12 июля 2006. 11:08

   http://obkom.net.ua/news/2006-07-12/1200.shtml
   Мороз сегодня оболгал не только «Нашу Украину», но и Партию регионов

   Партия регионов не планировала сегодня проведение Политического совета партии.

   Об этом сообщил пресс-секретарь лидера Партии регионов Родион Мирошник.

   «Откуда появилась эта информация о заседании Политсовета? У нас ничего не планировалось на сегодня», – сказал Р. Мирошник.

   По его словам, сейчас проходит заседание Совета фракции Партии регионов в Верховной Раде. «Совет фракции собирается на заседание практически каждый день, и в этом нет ничего чрезвычайного», – подчеркнул пресс-секретарь Виктора Януковича.

   Как сообщалось, сегодня лидер СПУ, председатель ВР А. Мороз заявил о том, что начинает работу рабочая группа из представителей Антикризисной коалиции и «Нашей Украины» по возможному созданию «широкой» коалиции. При этом А. Мороз отметил, что сейчас должны состояться заседания политсоветов «Нашей Украины» и Партии регионов, по итогам которых состоится встреча в 15.00 у Президента Украины Виктора Ющенко.

   УНИАН

   12 июля 2006. 12:00
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | Englishman

    Мороз своєю брехнею дістав навіть Регіони?

   • 2006.07.12 | Shooter

    Виглядає, йуда прекрасно розуміє, що бути йому Пірром

 • 2006.07.12 | Мінор

  Надежды юношей питают, отраду слабым придают...

  Висновок винесений у заголовк не відповідає суті повідомлення. Забойщік, будете так багато сидіти на сайті - ваш ресторанний бізнес завалиться :-) (жарт)

  Мені здається Ющенко вичікує і робить ритуальні жести та говорить ритуальні фрази потрібні на його думку у такому випадку.
  Ви ж уже мали б звикнути, що українські політики в принципі ніколи нічого не говорять відверто і прямо :-(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.12 | Предсказамус

   Похоже, все немного серьезнее

   С учетом утренней встречи Ющенко-Мороз-Янукович-Ехануров-Бессмертный и второй встречи с ними же, назначенной на 15 часов.
   Это даже если не обращать внимания на комментарии Мороза о том, что переговоры были о широкой коалиции.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | Shooter

    Згоден з Предсказамусом

    Проте з іншого боку - патова ситуація: НУ приєднється до ширки лише на умовах "пропорційности", себто, їнього або нейтрального ПМа.

    Думаєте, яники і йуда на таке пристануть?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.12 | Предсказамус

     С учетом их сговорчивости...

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.12 | Shooter

      данєцкіх та йуди?

      сииильно сумніваюсь

      а на інших умовах НУ приєднуватися сенсу не бачу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.12 | Предсказамус

       Да кто их разберет...

       НУ меняет точки зрения с такой скоростью, что не удивлюсь, если они согласятся на вакансии уборщиц и дворников в ВР и КМ.
      • 2006.07.12 | Englishman

       трошки конспірології

       погодження регіоналів на перераховані Вами умови ІМХО можливе, якщо ми спотерігаємо зрежисований спекталь, хоча я вже не вважаю, що за ним стоїть Ющенко. Скоріш за все, ЯКЩО дісно відбувається спетакль, то за ним стоїть Єхануров і Ко (а може й глибше треба копати.... Кучма-3). Ющенко ж просто виконує, що йому підказують.
    • 2006.07.12 | Мінор

     Re: Згоден з Предсказамусом

     Відсутність Юлі на переговорах вранці могла мати і цілком природні причини :-) Подивимось на другу половину дня
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.12 | TrollSeeker

      Зробити б плакат:..

      ...Янукович, Симоненко, Мороз, а далі - вільне місце і жирний знак питання.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.12 | Мартинюк

      Дійсно - вчора Ющенко називав це все нарадою з лідерами ВСІХ сил

      Не треба випускати з уваги що НУ хочуть підштовхнути до згубної для них коаліції всіма можливими способами, в тому числі і видаванням засобами Мас медія того що "можливо може бути" таким що "вже нібито сталося".
      Ну а ззаду штрикають провокатори типу відсидента Овсієнка - "ату бий їх гадів". Себто перенаправляють агресію електорату всередину поки що існуючої помаранчевої коаліці.Звісно коли нібито свої штрикають тебе штиком у задницю, то набагато легше пербігти до ворога, аніж тоді коли ці штики спрямовані на ворога.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.12 | TrollSeeker

       Так, будь ласка, покажіть ті штики НУ, що спрямовані на ворога

       Скажіть, будь ласка, як багато людей вийшло от зараз під прапорами НУ?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.12 | Мартинюк

        Якщо так свербить повоювати з НУ то тимчасово запишися в Регіони

        Буде багато користі від того - тоді вже НУ точно не вступить в "антифризову кааліцію"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.12 | Мінор

    Насправді я не маю точної інформації

    Але я точно знаю, що сьогодні "голубі" розмістили подібні повідомлення кругом, де тільки могли: газети, сайти, ТБ, радіоновини
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.12 | AxeHarry

     Re: Насправді я не маю точної інформації

     Мінор пише:
     > Але я точно знаю, що сьогодні "голубі" розмістили подібні повідомлення кругом, де тільки могли: газети, сайти, ТБ, радіоновини

     Ce skorishe za vse oznachae sho ce purga.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua