МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"неНаша Україна" і "Бандюковичи" почали допомовлятися (/)

07/12/2006 | NI_ZRADI
В середу у приміщенні секретаріату президента на вулиці Банковій почався раунд переговорів про створення широкої коаліції між Партією регіонів і "Нашою Україною".


Як повідомляють джерела "Української правди" в Партії регіонів, їх силу на цих переговорах представляють Андрій Клюєв, Микола Азаров, Раїса Богатарьова, Олена Лукаш і Едуард Прутнік.

Водночас депутат Партії регіонів Ганна Герман повідомила, що в переговорну групу увійшли Раїса Богатирьова, Микола Азаров, Андрій Клюєв, Олена Лукаш та Володимир Рибак.

За словами Герман, результати будуть обговорені на засіданні політради у середу.


З боку "Нашої України", повідомляють джерела, в зустрічі беруть участь Роман Зварич, Микола Мартиненко, Борис Тарасюк і Анатолій Кінах. Також очікується приїзд Юрія Єханурова.

Зустріч проходить у секретному режимі, оскільки офіційно не анонсувалася ні "Нашою Україною", ні Партією регіонів.

Українська правда
http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/12/44359.htm

Власне кажучи нічого незвичайного в цьому немає. Ще кілька тижнів тому на "Оглядачі" пройшла інформація про те, що олігархи із "неНашої України" домовилися з олігархами з "Регіонів" про нейтралізацію Юлії Тимошенко. Причому комбінація мала стати саме такою:
1. Обрання голосами регіоналів, КПУ і СПУ спікера Мороза.
2. Обрання віце-спікером Мартинюка.
3. Поступовий перехід олігархів із "неНашої України" до лав "широкої коаліції" (на придуркуватих рухівців прицьому всі дружно забивають).
4. Все це відбувається на фоні мовчазної згоди ющенки, який лише час від часу розводить руками і щось там меле про спів трипільських баб. Звісно ніякого розпуску парламенту не буде, адже тоді очевидно, що вибори виграє Юлія Тимошенко, яка і сформує одноосібно кабмін.
5. Українську Незалежність спускають в унітаз, але для пацанів типу ющенка, порошенка, третякова, жванії і т.д. - це всього лише непотрібна декорація на фоні їхнього колосального особистого збагачення.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua