МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумська міська рада вимагає від Президента розпуску ВР

07/12/2006 | min_golova
12 липня 2006 року на сесії Сумської міської ради було прийняте рішення № 73-МР звернутись до Президента України відносно політичної ситуації в Україні.

Президентові України
Віктору Андрійовичу Ющенку

Високоповажний пане Президенте!

Конституція України гарантує, що єдиним джерелом влади у державі є народ. Народ уже двічі, у 2004 і 2006 роках, зробив свій вибір. Але амбіції та шахрайство окремих політиків знову намагаються звести цей вибір нанівець, поставити народ і Президента у пряму залежність від олігархічних кланів, знову спрямуватити країну на шлях беззаконня.

Недостойний вчинок Олександра Мороза і деяких народних депутатів від Соціалістичної партії призвів до розвалу Демократичної коаліції, яка забезпечувала демократичний шлях розвитку нашої держави, на створення якої було витрачено стільки сил і на створення якої так сподівалися громадяни України. Цим вчинком О. Мороз знищив зусилля Майдану, зігнорував волю своїх виборців.

Політична ситуація, що склалася сьогодні, загрожує національній безпеці держави, яка може втратити не тільки обличчя перед цивілізованим світом, але і свою фактичну незалежність.

Виборці міста Суми показали своє ставлення і виявили мудрість ще 26 березня 2006 року і не обрали до міської ради представників Соціалістичної партії.

Тому ми, депутати Сумської міської ради, вимагаємо розпуску цього складу Верховної Ради та призначення нових виборів. Народ України має самостійно визначити, якою дорогою піде Україна. Це буде справедливо і це буде чесно.

Від імені Сумської міської ради
Міський голова _________ Г.М.Мінаєв,
Секретар ради _________ П.М.Гученко

Відповіді

  • 2006.07.12 | Nemesis

    Поправка до Конституції.

    min_golova пише:

    > Тому ми, депутати Сумської міської ради, вимагаємо розпуску цього складу Верховної Ради та призначення нових виборів.

    Верховну Ради України розпускає Президент за вимогою міської ради Сум, або іншого обласного центра.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua