МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зубик рассказывает, почему поддержал КРС.

07/13/2006 | Роман ShaRP
В целом - стандартно.


http://ua.proua.com/news/2006/07/13/160254.html

Зубик розповів, чому підтримав антикризову коаліцію
proUA / 13.07.2006 16:02

Депутат Верховної Ради від БЮТ Володимир Зубик, що підтримав антикризову коаліцію, заявляє про небезпеку громадянської війни у разі винесення конфронтації із стін парламенту на вулиці. Про це він сказав в четвер, коментуючи своє рішення підтримати антикризову коаліцію, передає «Корреспондент».

«Я прийшов будувати, а не ламати. Те, що відбувалося в Раді останні декілька днів, це розпалювання конфлікту. Це знак для тих, хто на вулиці, мовляв, треба вставати і бити т.з. «ворогів», «бандитів», - заявив Зубик.

При цьому, вважає депутат, «в БЮТ багато конструктивних людей, але «яструби» підбурюють Юлію Тимошенко до нової революції - їм лише б воювати». «Коли протистояння з парламенту переноситься на вулиці - так недалеко до громадянської війни. У 2004 році ми вже були на межі. Але сьогодні, коли в економіці країни ситуація не з кращих, масові безлади це точно не те, що потрібно Україні», - заявив він.

Водночас він спростовує, що за підтримку коаліції нібито платили гроші. Зубик назвав ці чутки абсурдом. «Всі, хто мене знає, навіть посоромилися б мені таке пропонувати», - заявив народний депутат. «З моменту, коли я став кандидатом в народні депутати, я неодноразово звертався до моїх колег про необхідність об’єднання Партії регіонів та БЮТ», - сказав парламентарій. Але, за його словами, його ніхто не слухав.

Депутат розповів, що свого часу його залучило в БЮТ загострене почуття справедливості. Але сьогодні, на його жаль, «у блоку немає об’єктивної оцінки того, що відбувається, а тільки емоції».

Кажучи про те, як можуть члени БЮТ співпрацювати з тими, кого називають «бандитами», Зубик відзначив: «Це говорять ті, хто в житті не створили нічого - кіоск не можуть організувати, а беруться вчити інших, а також ті, хто, сховавшись за ярликами, самі хочуть заробляти на політиці». Водночас, він відзначив, що в БЮТ багато сильних і здібних людей, які можуть принести користь країні, серед них - лідер Блоку Юлії Тимошенко. «І не треба називати одних лиходіями, а інших добрими чарівниками. Наголошую, тільки знайшовши компроміс серед різних думок можна отримати рух країни вперед», - заявив депутат. Зубик також заявив, що підтримує приєднання до нової коаліції «Нашої України».

З приводу інформації ЗМІ про те, що Зубика нібито побили соратники з блоку за підтримку антикризової коаліції, сам депутат відзначив: «Нічого страшного не відбулося, і людям властиві емоції». «В умовах загальних колотнеч у Верховній Раді були спроби силових вправ. Проте не чоловіча це справа - виносити подібні речі на публіку», - сказав депутат.

Антикризову коаліцію, створену СПУ, КПУ, ПРУ, також підтримав один депутат від БЮТ (Зубик) і два від «Нашої України» (Олександр Волков і Володимир Заплатинський).Кстати, вопрос: граждане, расскажите пожалуйста, что уже начали строить там, где КРС при власти, а?

Відповіді

 • 2006.07.13 | Предсказамус

  В Харькове пока первая стадия, "До основанья". "Затем" нет пока

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.13 | Пані

   Затем - є насправді

   Тепер в них пішла така сама (за психологічною природою) стадія негації дійсності, як в ющефанів.

   От, наприклад, читайте тут:

   http://atn.kharkov.ua/mess.php?id=15240

   Вывоз мусора как был проблемой, так и остался.


   Вывоз мусора как был проблемой, так и остался. Сегодня чиновники горисполкома пытались решить этот вопрос на совещании по очистке Харькова. Некоторые предложения первых лиц города были весьма оригинальны.


   Полторы тысячи предписаний жилищным организациям, почти столько же руководителей привлечены к административной ответственности - это итог проверок по чистоте города. Но мусорный воз так и не сдвинулся с места.

   Сергей Кадыгроб, и.о.заместителя городского головы “ Прекращен вывоз мусора из домов частного сектора в Октябрьском, Киевском, частично в Дзержинском районе. Фирмой "Принц" с 1.07-го прекращено обслуживание урн в центральной части города.”

   Первый зам городского головы Александр Кривцов, повторив слова классика о том, что разруха - в головах, назвал неуправляемыми многие процессы, происходящие в городе.

   Александр Кривцов, первый зам. городского головы “И эта неуправляемость не оттого, что не выстроена система, а оттого, что царит элементарная безответственность каждого. И те, которые представляют чисто городскую власть, и те, кто представляет районную.”

   Первый вице-мэр предложил чиновникам брать на карандаш все увиденные в городе несанкционированные свалки и переполненные урны и сообщать о них коллегам из жилищно-коммунального управления. Городской голова Михаил Добкин намерен ежедневно справляться о том, как меняется ситуация с вывозом мусора в Харькове. а секретарь горсовета Геннадий Кернес предложил оригинальный способ решения проблемы переполненных урн.

   Геннадий Кернес, секретарь горсовета “ Я был позавчера в Киеве. В воскресенье был в Киеве. Нету урн на улицах, и нету мусора. Значит, снимите эти урны, чтобы их не наполняли, если вы не можете с ними в обороте работать.”

   Нету урн и нету мусора - эта идея харьковчанам показалась весьма спорной. Вряд ли прохожие начнут прятать в карманы или засовывать в сумки обертки от мороженого, окурки и пустые пластиковые бутылки. Мусор, который и сейчас часто не попадает в урны, будет перекатываться по асфальту или в лучшем случае осядет под деревьями.

   “Урны-то нужны, но бросают же мимо урн всё. Всё ж бросают. Идут там, бросили.”

   “ Мусором будет завалена вообще вся территория. Так хотя бы мусор собирается возле мусорных ящиков, а так будет вообще беспорядок.”

   “ Надо просто вовремя убирать из урн мусор, а не урны.”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua