МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Протистояння свередині СПУ видно неозброєним оком

07/15/2006 | Майдан-ІНФОРМ
“Соціалісти Київщини” Київської обласної ради вирішили виключити першого заступника голови Київської обласної ради Костянтина Бондарева зі складу фракції та вирішили розпочати процес відкликання його з посади.

На їх думку, "11 липня 2006 року в засобах масової інформації з вуст першого заступника голови Київської обласної ради Костянтина Бондарева прозвучали безпідставні звинувачення в зраді на адресу Голови Соціалістичної партії України Олександра Мороза стосовно зміни ним формату коаліції у Верховній Раді".
-----

"Тому, за порушення рішення фракції та некоректну поведінку, що дискредитує Соціалістичну партію України та її лідера в очах виборців, 12 липня 2006 року на позачерговому засіданні Пленуму Київського обласного комітету СПУ Костянтина Анатолійовича Бондарева було виключено з лав партії та рекомендовано фракції ініціювати звільнення його з посади першого заступника Київської обласної ради, оскільки ця посада згідно коаліційної угоди належить по квоті обласній організації."

Стоп!

Тут уже ми перестаємо взагалі розуміти, нормальну логіку того, що говорить СПУ і що означає для них "коаліційна угода". Товариші! Так ви розірвали цю угоду, чи ні? Якщо розірвали - то як можете претендувати на якісь місця? Для чого фа-фа/ля-ля про боротьбу за добро народу, якщо насправді йде мова про те, що вам потрібні просто посади при владі? І це насправді є логікою діяльності Олександра Мороза як лідера СПУ і Київського обласного комітету СПУ зокрема.

Відповіді

 • 2006.07.16 | Tantalas

  Re: Протистояння свередині СПУ видно неозброєним оком

  Включите мозги и всё поймёте.
  Кроме коалиции в центре, создаются коалиции на местах (в каждом областном совете, городском совете итд итп). И если коалиция в центре была развалена, это ещё не значит, что развалены коалиции на местах.
  На данный момент, Политсовет СПУ лишь рекомендовал расширить формат коалиций на местах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.16 | Гюльчатай

   Re: Политсовет СПУ лишь рекомендовал расширить формат коалиций

   Tantalas пише:
   > Включите мозги и всё поймёте.

   Сейчас :)

   > Кроме коалиции в центре, создаются коалиции на местах (в каждом областном совете, городском совете итд итп). И если коалиция в центре была развалена, это ещё не значит, что развалены коалиции на местах.

   Это точно.

   > На данный момент, Политсовет СПУ лишь рекомендовал расширить формат коалиций на местах.

   Но это не сработает.
   В Сумах, например. Не сработает, и все тут. По многим причинам.
   Чем быстрее верхи "уволят" из партийных структур тех, кто еще остается на местах (из обоймы осени 2004 года), тем быстрее придет официальный кирдык.
   Если увольнять не будут, - кирдык придет сам. Все просто развалится снизу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.17 | Tantalas

    Re: Политсовет СПУ лишь рекомендовал расширить формат коалиций

    Приятно и странно видеть, что остались ещё здесь здравомыслящие люди.

    А то от отдельных товарищей сразу слюни, сопли полетели "Так ви розірвали цю угоду, чи ні? Якщо розірвали - то як можете претендувати на якісь місця?". Разобрались бы хотя бы о какой коалиции идёт речь.

    Что же касается расширения формата коалиции, то где-то это, безусловно, произойдёт, где-то нет, где-то произошло уже, в любом случае подписанные коалиционные соглашения "на местах" ещё никто не отменял.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua