МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Империя Николаенко наносит МАУП ответный удар. (/)

07/16/2006 | Роман ShaRP
http://cn.com.ua/N412/events/remark/remark.html

ЗАО «МАУП»: ПРИКАЗАНО ЗАКРЫТЬ!
Сергей Ковтуненко


Все плохое, что могло случиться для студентов ряда филиалов Межрегиональной академии управления персоналом (МАУП), к сожалению, случилось. Они без денег и диплома. А вот ныне закрытые филиалы МАУП хоть и без студентов и с подмоченной репутацией, но... с деньгами.

Вчера Министерство образования и науки опубликовало на своем интернет-сайте список высших учебных заведений, которых лишили лицензии или запретили преподавать отдельные предметы. Сделано это было, дабы нынешние абитуриенты не ошиблись с выбором.

Всего в список попало 104 вуза и филиала. При этом больше всех пострадала именно МАУП, которая не только называла себя крупнейшим негосударственным высшим учебным заведением страны, но и хвалилась тем, что готовит кадры для высших эшелонов власти. (Представляете, каково теперь тем, кто все-таки попал во власть. С дипломом МАУПа?! Это же от стыда сгореть можно!)

Академия консерватора-шовиниста Щекина была лишена лицензий на преподавание в 12 филиалах, а еще в четырех закрыт ряд факультетов. О чем это говорит? Да о том, что с молодых людей просто сдирали деньги, снабжая их липовыми дипломами с профашистской литературой в придачу.

МАУП «надула» студентов Борисполя и Кривого Рога, Дружковки и Макеевки, Житомира и Бердичева, Кременчуга и Чернигова, Каменец-Подольского и Смелы. Вешала лапшу на уши студентам из Черновцов и Симферополя, Ужгорода и Кировограда. Что теперь делать тем, кто так верил Щекину и рекламе его детища, а в итоге потерял и студенческий билет, и деньги? Что наверняка по силам сделать правоохранительным органам нашей страны, так это заставить всех проходимцев, которые зарабатывали на образовании, возместить пострадавшим ущерб, включая моральный. Думаю, с МАУП как с «крупнейшего негосударственного вуза страны», и с Георгия Щекина как с успешного дельца от образования и главного продавца ученых титулов можно забрать то, что они выудили у студентов и их родителей.

Да, кстати, каждый из филиалов МАУП всегда регистрировался как акционерное общество закрытого типа. То есть студенты имели дело не с вузами, а с коммерческими структурами, купившими лицензии и не выполнившими требования, согласно которым эти лицензии выдавались...


В том, что указанный "черный список" действительно существует, вы можете убедиться по адресу http://www.mon.gov.ua/ (новость от 03.07.2006), адрес списка - http://www.mon.gov.ua/license/dis_lcnz.doc , формат MS Word.

Р.S. Не знаю, как вы, а я от названия
Кам'янець-Подільське відділення Хмельницького інституту імені Митрополита Київського і всієї України предстоятеля УПЦ Блаженішого Володимира Міжрегіональної академії управління персоналом у формі акціонерного товариства закритого типу
просто балдею

Відповіді

 • 2006.07.17 | casesensitive

  теперь еще осталось

  лишить зоотехнические техникумы права называться "университетами", и разогнать всякие "всегалактические академии права и бальных танцев" на общественных началах, и будет почти нормально. А по руководству МАУП тюрьма плачет.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.17 | Степан

   Імперія Ніколаєнко - корумповане угрупування.

   Справи з тендерами на випуск підручників під патронатом міністра освіти. Особисто міністром Ніколаєнко кришуються і ректор Херсонського політехнічного університету. Ю.М.Бордачев - відомий хабарник та мафіозі від освіти, який, маніпулюючи через навчання дітьми, контролює державних високопосадовців області - державну адміністрацію, міліцію, суди, прокуратуру. Саме це дозволяє йому багато років залишатися безпокараним за скоєні злочини.
   Відносно керівництва МАУП можемо підтвердити що це дійсно справжні патріоти України, які успішно конкурують з монополією Ніколаєнко, залучивши до навчального процесу професійних фахівців-викладачив.
   Саме це завжди було головною причиною наїзду криміналу на успішні підприємства + реально існуючий сионіський вплив на державотворення в Україні.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.17 | Нестор

    Звісно, що корумповане угруповання

    Але це не спростовує необхідності ліквідації всіх цих дебільних фірмочок типу МАУП або зоологічних технікумів, які імітують навчальний процес, а по суті просто торгують дипломами.
 • 2006.07.17 | толя дейнека

  Re: скромна радість підоро-сіоніста

  звісно, що ще може порадувати більше, ніж нищення українських учбових закладів за прямим замовленням сіоністів - нагадаю - на державному рівні.

  От тільки з фашистами ви, пане Пододлян разом з цитованими вами паскудними писаками, трохи помилилися. Справжісінькі невигадані фашисти чудово живуть і діють зараз в державі Ізраїль. Саме там поділ на обраних і решту вважається природнім і підтримується державно. Саме там діють расиські закони і впроваджена система апартеїду. Там щодня здійснюються розправи. Саме там відбуваються етнічні чистки. Там триває нескінчена і нахабна агресія проти сусідів, і окупація захопеної (= краденої) землі.
  саме сьогодні. як вчора. як позавчора.

  весь джентльменський нацисько-фашиський набір шукайте там, де збуваються мрії сіонізму.
 • 2006.07.17 | Чучхе

  У мене є питання, ніяким чином не пов"язане з антисемітизмом

  Очевидно, якщо закриті нині філіали колись були відкриті, то ті люди, які давали дозвіл на відкриття, мають понести якусь кару. Чому я про це нічого не чую? Це по-перше.

  По-друге, якщо через головотяпство чиновників з Міносвіти сталася така неприємність, що люди вклали гроші в свою освіту, а залишилися як Зварич (без диплому), то логічно було б, аби Міносвіти якось компенсував би це діло.

  А з другого боку, як я можу вірити Ніколаєнку, що ці вузи дійсно не давали знань, коли сам Ніколаєнко виглядає якимось недоучкою, а в його відомстві панує бардак, що особливо добре видно за наповненням шкільних підручкників, в яких учням третього класу розповідається, наприклад, що в лютому може бути 28 чи 29 днів через те, що бог пообіцяв якомусь святому, що виділить раз на чотири роки спеціальний день для справляння його іменин.

  Так само ця людина є автором багатьох кретиністичних нововведень в справу середньої освіти, тому, може, закриття МАУП є правильним, а може це просто бзік цього психопатичного міністра
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.17 | толя дейнека

   Re: давайте виходити з того, що було замовлення

   конкретне замовлення від сіоністів: "закрити МАУП". Оскільки прості наїзди через суди скінчилися для різних числених позивачів дуже сумно, вирішено було нищити вуз вибиттям з під нього економічного грунту. МАУП справді є найбільшим недержавним закладом освіти, без різних образливих лапок, і основа його добробуту - якраз числені філіали в регіонах. Просто вуз іде назустріч студентам. Ці філіали вирішено нищити, чим зайнявся конкретно сіоно-соціаліст міністр Ніколаєнко.

   Що за кучми, що за ніколаєнка доля людей, що поспраждають від виконаного замовлення на знишення, є справа другорядна, це нікого не [censored]. Тільки тоді такий заказ звався "темними часами кучмізму", натепер це зветься "правовою державою". Бо замовники - сіоністи. Такі термінологічні тонкощі.
  • 2006.07.17 | rais

   Re: У мене є питання, ніяким чином не пов"язане з антисемітизмом

   Не так давно Ніколаєнко казав зовсім інше -
   "В Україні кожен має право отримати освіту за власні кошти."

   Тому гра в акредитацію та з'ясування приорітетів дипломів (особливо на фоні відомих всім проффесорів від політики) виглядає як корупційні діяння.
  • 2006.07.17 | ziggy_freud

   скоріш це комбінація причин

   Чучхе пише:
   > Так само ця людина є автором багатьох кретиністичних нововведень в справу середньої освіти, тому, може, закриття МАУП є правильним, а може це просто бзік цього психопатичного міністра

   Мені складно сказати, що було справжнішою причиною закриття філій МАУП. Низька якість підготовки, політичне рішення чи "особливі" стосунки Ніколаєнка і Щокіна. Скоріш це комбінація причин. Свічку їм не тримав, та сумніваюсь, що в райцентрах працювали фахівці, які давали студентам справжнє ВО, хоча б на середньому по Україні рівні.

   _на жаль_, на це могли заплющувати очі, як зараз їх заплющують на безліч тракторно-балетних аККадемій на базі містечкових ПТУ. Які вчать десь так само, але менше граються в анти\семітизм.
   __________
   Но я же антікомуніст! А нам всё равно, какой ви комуніст ;-)
 • 2006.07.17 | один_козак

  Щодо постраждалих

  Є асоціація недержавних закладів освіти. Чи є МАУМ її членом? Принаймні колись керівник цієї асоціації казав, що в таких випадках потерпілі студенти будуть розбиратися "хорошими" ВНЗ-членами асоціації.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua