МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Громадяни підтримують інформаційну акцію "Майдану"

07/17/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Біля інформаційного намету "Майдану" з'явилася жінка, яка цілий день агітує перехожих ставити підписи під зверненням. В розмові з кореспондентом "Майдану" вона сказала, що буде це робити і завтра відразу після мітингу, який планується зранку біля ВР, і далі, скільки треба. Ніхто з майданівців її не знає особисто і не було часу розпитати, як її звати.

Кілька людей приносили папір і друкували статті. Дякуємо їм (імена не називаємо, бо не спитали у них дозволу), а також Андрієві Андріюку, який приніс карточки для поповнення телефонних разунків.

Учасники акції і підписанти занесли сьогодні зібраних під зверненням 4 тисячі підписів до секретаріату президента. Збір підписів триває.

Відповіді

 • 2006.07.17 | ПРОФИ

  Re: Громадяни підтримують інформаційну акцію "Майдану"

  Був на Майдані в неділю. Й ПОРА й БЮТ наводять,на мій погляд, слабку аргументацію щодо необхідності позачергових виборів. Якщо розглядати не персоналії, а ідеологічні чинники, то необхідно зробити акцент на тому, що комуністи не можуть бути підтримані в заможному, вільному, європейського типу суспільстві. В усіх країнах Європейського Союзу комуністи фактично зійшли з політичної арени. Враховуючи, що в КПУ не зовсім дурні зібрались, необхідно зробити висновок: коаліція в яку входять комуністи не збирається рухатись в європейському напрямку. В державотворенні як і в техніці доцільно взяти вже діючу модель, що вже нормально функціонує, й створити умови до її відтворення, а вже потім намагатись її вдосконалити. Яку модель країни збираються створювати ПР вкупі з комуністами та "соціалістами"? В кращому випадку це буде тупцювання на "багатовекторному" просторі й "ручне регулювання" країною в своїх інтересах. До речі величезну послугу народу України ПР вже створили. Вони, купивши соціалістів та КПУ, викинули їх з політичного простору України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.17 | Адвокат ...

   Ви трохом поспішаєте.

   ПРОФИ пише:
   > Був на Майдані в неділю. Й ПОРА й БЮТ наводять,на мій погляд, слабку аргументацію щодо необхідності позачергових виборів. Якщо розглядати не персоналії, а ідеологічні чинники, то необхідно зробити акцент на тому, що комуністи не можуть бути підтримані в заможному, вільному, європейського типу суспільстві. В усіх країнах Європейського Союзу комуністи фактично зійшли з політичної арени. Враховуючи, що в КПУ не зовсім дурні зібрались, необхідно зробити висновок: коаліція в яку входять комуністи не збирається рухатись в європейському напрямку. В державотворенні як і в техніці доцільно взяти вже діючу модель, що вже нормально функціонує, й створити умови до її відтворення, а вже потім намагатись її вдосконалити. Яку модель країни збираються створювати ПР вкупі з комуністами та "соціалістами"? В кращому випадку це буде тупцювання на "багатовекторному" просторі й "ручне регулювання" країною в своїх інтересах. До речі величезну послугу народу України ПР вже створили. Вони, купивши соціалістів та КПУ, викинули їх з політичного простору України.

   Річь у тім, що социки так сяк, а коміки перхвектно освоїли за часів Ку-чма ролю кишенькової опозиції. Себто, вони собі поживу знайдуть. З іншого боку, прусакм, як свого часу ку-чмо-ві та ку-чма-кам, дуже треба мати саме таку "опозицію".
  • 2006.07.17 | Никос Джелали

   Самый страшный грех - незнание :-)

   Фаусто Бертинотти - спикер нижней палаты парламента Италии. Он же - руководитель итальянской компартии. Это так - навскидку.

   А теперь - смирно! Есть ли коммунисты в Европарламенте?
   Так точно. Целая коалиция левых. Более сорока мест.
   Кто входит во фракцию:
   Те же вездесущие макаронные коммунисты ;-)
   Французские коммунисты
   Германские коммунисты
   Компартия Греции
   Германские социалисты
   Испанские социалисты
   Киприотские социалисты
   Шин Фейн (да-да, она самая!)
   Финские социалисты

   И это еще не все. Есть еще зафракционные комми.
   Этого достаточно?

   Короче, хлопцы, ученье свет, а неученье - тьма.
   Прежде чем утверждать что либо, убедитесь хорошенько, не являетесь ли вы профаном в данном предмете, ибо выглядеть будете либо неучами либо вралями - на ваш выбор.
   ;-)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.17 | Предсказамус

    Кажется, я Вам уже советовал не грешить?

    Прежде, чем проводить такие рискованные параллели между нашими и ненашими левыми, нужно их, как минимум, знать. Судя по всему, как минимум наших Вы не знаете.
    Когда в Финляндии региональную партийную организацию социалистов за предвыборную кампанию дважды перекупят люди, не имевшие еще вчера к партии ни малейшего отношения, посмотрим, куда они попадут. Кстати, СПУ, похоже, из Социнтерна скоро вылетит. Томущо очень социалисты, наверное...
    Левые партии нужны, но именно партии, а не бизнес-проекты по торговле парламентскими мандатами.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua