МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що мене дратує…

07/17/2006 | Oleksiy_M
Вирішив для себе проаналізувати, що саме мене непокоїть в країні. Зпустився от до таких здебільшого побутових речей. Так, можливо це дрібниці, але від кожної "дрібниці" одна, максимум дві ланки до великої політики. Хочу зібрати якомога більше таких тез. По-перше, аби знати, чи я (не)правий, по-друге, щоб охопити всі "невдоволення", по-третє, що це систематизувати, та думати, як долати. Хто бажає - додайте своє!
1. Бруд на вулицях міста, безкарне кидання сміття всюди, «стихійні» звалища сміття за містом
2. Стан доріг жахливий: в містах та за ними.
3. Висока плата за опалення в складі комунальних послуг.
4. Бюрократія при приватному будівництві, переплануванні квартири, встановленні власної газової колонки/котла. Всюди хабарі. «Великі» це вирішують «оптом» - на весь будинок в момент будівництва, а одноособно таке робити – це жах.
5. Низький рівень сервісу (ресторанів, кав’ярень, автосервісу) в регіонах України та на околицях великих міст.
6. Бідність переважної більшості населення в комбінації з небажанням працювати / вчитись, тобто рухатись уперед.
7. ДАЇшники на трасах збирають данину. Замість автоматичних фото реєстраторів, які б реєстрували не тільки швидкість, але й інші «найяскравіші» порушення ПДР для _всіх_.
8. «Бєспрєдєл» при будівництві в містах. «Реконструкції» будинків з порушенням права приватної власності.
9. Дорогі квартири – через те, що будівництва пускають лише «обраних», через що підтримується монополія та надприбутки забудовників, немає ефективного конкурентного ринку житла.
10. Аби фірма купила ручку або степлер або картридж для принтера треба рахунок + довіреність на бланку суворої звітності + накладна (3 документи), а по товарним операціям на великі суми достатньо договору та акту прийому-передачі (2 аркуші).
11. Купа неякісних продуктів (прострочених, підробок) в супермаркетах та магазинах.
12. Земля продається. Багато землі. За безцінь. Це є фактом. Хоча начебто в нас земля не є предметом купівлі-продажу. Політики, які «тіпа» є проти ринку землі насправді забирають в селян можливість одержувати нормальні гроші від нормальної власності.
13. В кінотеатрах показують дешеве американське кіно. Європейське є значно серйознішим і змістовнішим, але менш касовим. Його не показують і не рекламують. Українського кіна немає. А хай би щось зняли. І не про «сльози», а на кшталт Пітер-FM.
14. Один капітан корабля розповів, що в українських територіальних водах навігацію забезпечують росіяни. Через те, що володіють нею в Криму. Без жодної відповідальності перед кораблями, що плавають. Ганьба.
15. Невиправдано високі ціни на мобільний зв'язок. Оператори не поспішають по-справжньому конкурувати.
16. Жодний телеканал, газету, журнал не можна назвати «вільним ЗМІ». Все цензорується. Все упереджене. Все куплене. Майже немає «польової» журналістики, «живих» репортажів з місця подій, цікавих оперативних новин міста.
17. Суди купуються. Дешево і дорого – залежно від інстанції та справи. Шансів встановити справедливість в простої людини майже немає. Судові рішення не виконуються.

Відповіді

  • 2006.07.17 | Уляна

    Мене дратують назви

    Кафе "Рюмочка", "Капєлька", "На коня" і т.п на кожному кроці. Реклама в метро пропонує купити елітне житло в місті Вишневому на вулиці Постишева в новоспроектованому кондомінімумі...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua