МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УНП вимагає від низових організацій СПУ визнати зраду

07/18/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Заява Полтавської обласної організації Української народної партії

Полтавська обласна організація Української народної партії підтримує заяву УНП з приводу останніх подій в Україні та звернення до Президента з вимогою розпуску Верховної Ради України.

Факт утворення нової більшості у Верховній Раді за участю соціалістів, комуністів та Партії регіонів – це виклик усім українським силам, зрада ідеалів національної революції 2004 року.

Звертаємося до низових організацій СПУ з пропозицією офіційно оприлюднити свою позицію з приводу вчинку голови партії О.Мороза – приєднання Соцпартії до табору Партії регіонів.

Закликаємо не забувати, що зрада ще ніколи не приводила до добра, справедливості та консолідації в державі.

Звертаємося до депутатів усіх рівнів, обраних за списками демократичних партій і блоків, з проханням ініціювати розгляд питання щодо політичної ситуації в Україні після утворення „антикризової” коаліції.

Полтавська обласна організація Української народної партії наголошує на спільній відповідальності за ситуацію в державі тих політичних сил, які прийшли до парламенту під помаранчевими прапорами, та виборців, які довірили їм мандати.

Подальший розвиток подій залежить від кожного з нас. Не допустимо повернення бандитизму і тоталітаризму!

Ухвалено на засіданні Ради Полтавської обласної організації
Української народної партії
15 липня 2006 року.

Відповіді

  • 2006.07.19 | matsukm

    Re: УНП вимагає від низових організацій СПУ визнати зраду

    Вчинок Мороза (зрада демократичній коаліції) є сам по собі абсолютно аморальним. Але коли врахувати те, що з ним іде на співпрацю більшість Верховної Ради, то це вже політичний маразм загальнонаціонального масштабу. Це є свідченням того, як низько в моральному відношенні опустилося наше суспільство. Зрадою, брехнею, ошуканством, можна захопити владу, але ж як потім дивитися людям в очі? Не можу повірити, що в аморальної влади добра перспектива. Пірати захоплюють кораблі, але ненадовго. Згодом їх вішають.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua