МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Територія, вільна від Януковича»

07/18/2006 | keymaster
«Зважаючи на обурливу ситуацію в країні», Івано-Франківська громадська організація «Студентське братство» на своїй координаційній раді вирішила домагатися «оголошення Івано-Франківської області «територією, вільною від Януковича». Про це вчора, 17 липня, власкора ЗІКу повідомив голова ГО «Студентське братство», студент-політолог Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Дмитро Чуйко.

«Ми висловлюємо різкий протест проти штучних коаліцій та хвилі «блакитного» реваншу, – йдеться у листі-зверненні «Студентського братства» до голови обласної ради Ігоря Олійника. – Вважаємо за необхідне наголосити, що не коритимемося «комуно-олігархічній» коаліції на чолі з людиною, яка не дбає про народ та його майбутнє, говоримо рішуче «Ні!» такій владі. Вимагаємо від депутатів Івано-Франківської обласної ради, як виразників волі народу та захисників демократії, оголосити Івано-Франківську область «територією, вільною від Януковича» і не дати «блакитно-біло-червоним» знищити паростки демократії та надії нації на гідне майбутнє».

Голова обласної ради Ігор Олійник під час зустрічі з лідером «Студентського братства» Дмитром Чуйком зазначив, що 12 липня позачергова сесія обласної ради висловила свою позицію щодо останніх подій у Верховній Раді. Прийнято звернення до Президента України «засудити дії фракції СПУ, які спричинили до розвалу демократичної коаліції у парламенті». У зверненні, зокрема, йдеться про «одностайну підтримку обраного народом Президента Віктора Ющенка», і міститься прохання до гаранта Конституції «вжити адекватних заходів задля забезпечення суверенітету і цілісності держави, не допустити реваншу імперських промосковських сил та використати право на дострокове припинення повноважень Верховної Ради, що стала джерелом напруги та нестабільності, оголосивши позачергові вибори народних депутатів».

Ігор Олійник зазначив: «Ми і надалі будемо підтримувати Президента України Віктора Ющенка. Івано-Франківська обласна рада не піддаватиметься на різного роду провокації з боку інших політичних сил, які у цей не простий час розхитують незалежність України, в тому числі інформаційно. Мусимо бути виваженими у своїх діях і непохитними в наших стремліннях зберегти цілісність української держави».

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

 • 2006.07.18 | zmi007

  Re: «Територія, вільна від Януковича»

  Двома руками і двома ногами ЗА!

  Хоча розумію, шо С.Р.А.К.А видала саме ту кандидатуру яку вона лиш і могла видати внаслідок специфічних фізіологічно-політичних процесів, які в ній відбуваються.
 • 2006.07.18 | Дядя Вова

  А если завтра победит Юля, но восток объявит такую же херню?

  Думать следует прежде. Хотя молодежной организации не грех и повеселиться.
 • 2006.07.18 | Карт

  Той, хто звертається до Ющенка - чудак

 • 2006.07.18 | Роман ShaRP

  Це цікаво.

  Дійсно - якщо може бути "територія, вільна від НАТО", то чому не може бути "території, вільної від яйцуковіча"?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.18 | Забойщик

   ПАТАМУ шо!

   НАТО - организация зарубЁжных стран.А Янук гражданин Украины.Каким конкретно законом ему можно запретить посещение той или иной территории.
   К тому же после избрания его Премьером территории свободной от него в Украине просто не будет.Кто бы и чего не декларировал.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.18 | Ukrod

    Тіріторія вільна від Яйцуковіча на 100%

    Я оголошую свою квартиру територією вільною від Януковича. Навіть якщо прийде я його не пущу ! Зуб даю !
 • 2006.07.18 | alx_1904

  Интересно, ющ потребует посадить за сепаратизм, а?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua