МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перший(?) відкритий наїзд на Юща? Хто(сь же) за ним стоїть?

07/19/2006 | jean-valjean
http://www.kyivpost.com/opinion/editorial/24794/

Боягузтво чи змова

1139, 17 липня 2006 // Kyiv Post

Редакційна стаття
13 липня 2006

Іще минулого літа прихильники українського Президента Віктора Ющенка називали цього всесвітньо відомого героя Помаранчевої революції "месією" країни. Сьогодні, лише через рік, Ющенко був розп’ятий своїми ворогами та зраджений одним зі своїх колишніх соратників, якого деякі з теперішніх протестувальників прозвали "Іудою".

Як же міг такий шанований лідер дійти до такого падіння популярності за такий короткий проміжок часу – навіть у такій нестабільній країні, як Україна?

Для початку, він віддалився від однієї зі своїх ключових соратниць у боротьбі за президентство: палкої фатальної жінки Юлії Тимошенко, яку він звільнив минулої осені. Передбачливий політичний лідер тримав би її близько і контролював.

Замість цього Ющенко обрав компанію вичерпаних політиків на зразок Романа Зварича, який також пішов з центральної сцени української політики минулого року після того, як його зловили на брехні про його освіту.

Зварич також був пліч о пліч з Ющенком, коли Помаранчева коаліція, парламент і будь-яка повага до цінностей Майдану, що ще могли залишитися, були збезчещені.

"Месія" мав би зрозуміти натяк, коли люди не проголосували, щоб вберегти його, на парламентських виборах, віддавши свою підтримку партії того, кого багато українців називають "злочинцями" – сучасними Барабасами.

Після цього між Президентом та хрестом залишився лише один крок, цю дорогу він, очевидно, обрав сам.

Чому Ющенко не діяв, як король королів (чи принаймні українців), коли його політичні опоненти кинули виклик суверенітету держави, поставивши під питання державну мову та права Києва проводити військові навчання?

Ті, хто кинули цей виклик, були слабкі – регіональні чиновники та купка радикалів – але ставки були високі, бо віру месії випробовував ніби сам диявол.

З цього моменту для Партії регіонів, яку так демонізували під час Помаранчевої революції Ющенко та його соратники, стало дуже легко підняти ставки ще вище.

Вони буквально захопили контроль над парламентом та оголосили про свої вимоги, а "месія" у той час намагався дистанціювати себе від всієї боротьби, так, ніби він стоїть вище цих земних справ.

Незважаючи на це, Ющенко зрештою пристав на вимогу "Регіонів" про свою участь у коаліційних переговорах, відмовився від коаліційної домовленості про пакетне голосування за спікера та прем’єра і допустив таємне парламентське голосування, яке зробило лідера соціалістів Олександра Мороза, того самого Іуду, парламентським спікером.

Знову і знову його соратники та послідовники намагалися переконати Ющенка відродити Помаранчеву коаліцію з Тимошенко (в якій більше від Жанни Д’Арк, ніж від Марії Магдалени) та Морозом.

Але Ющенко здавався або неспроможним прийняти рішення, або засліпленим своїм страхом перед більш харизматичною та сміливою Тимошенко.

6 липня, того доленосного вечора четверга, коли відбулося таємне голосування, може і не було тієї останньої вечері, але доля месії вже була визначена. Його вірний апостол Петро (Порошенко) не зміг його врятувати.

Але на цьому біблейська аналогія закінчується. Ющенко має бути Президентом, а не пророком, але в країні не було Конституційного суду чи функціонуючого парламенту протягом місяців.

Внаслідок боягузтва чи змови Ющенка політично розп’яли.

У той день, коли цей номер ішов у друк, Мороз та лідер "Регіонів" Віктор Янукович розповідали журналістам після зустрічі з Ющенком, що партія Президента "Наша Україна" точно до них приєднається.

Водночас Тимошенко оголосила по національному телебаченню, що вона ніколи не приєднається до коаліції її давніх ворогів, яких її партія в своєму прес-релізі назвала "кримінал-комуністами".

Вона говорила прямо, закликала людей боротися за цінності Майдану, заперечуючи призначення Мороза в суді та розбивши наметове містечко в Києві.

Ющенко був менш рішучим, сказавши журналістам, що його шанси об’єднатися з "Регіонами" та компанією є "мало оптимістичні", та вказав на порушення регламенту парламенту – це звучало менш натхненно, ніж можна було очікувати від месії.

Навіть деякі депутати з його партії допомагали блокувати парламент разом із Тимошенко та БЮТ. Інші, включаючи деяких соціалістів, вийшли зі своєї партії, протестуючи проти зради Мороза.

Пов’язане чи ні небажання Президента діяти з боягузтвом, змовою чи комплексом мученика, але Україні вкрай необхідний лідер. Якщо Ющенко нездатний врятувати самого себе, то чого має очікувати від нього нація?

Переклад з англійської: прес-служба БЮТ

http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/news/press/3381/

Відповіді

 • 2006.07.19 | tomcat

  Юля потихеньку домовляється з ПРУ. Янук - ПМ, вона - през. буде.

  ..грати роль кишеньковоi опозицii. щось на зразок Карпачовоi.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.19 | TrollSeeker

   А кур'єром Єханурова найняла! Юлька-тюлька-ковбаса!

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.19 | jean-valjean

    Я, мабуть, дуже відстав від життя (у Краї).

    Останнім часом помічаю, хо в майданівському середовищі Юлю не поважають.

    А ... : Єслі нє она , то кто же?

    От поячніть бовдуру! ???

    Як тут уже запитували - під як(ч)иїми знаменами нам (в черговий раз) перемагати?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.19 | TrollSeeker

     "Юлька-тюлька-ковбаса" - Карфаген томкета.

  • 2006.07.19 | jean-valjean

   А що, Юля контролює "Київ Пост"?

   А "как начьот" Файненшіал Таймз? Там також опосередковано поперли на Юща.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.20 | tomcat

    нiщо не заважає Вам оплатити замовну статтю, а потiм ваша...

    ..прес-служба передрукує цю статтю нiбито "випадкова знайдену" у свiтовiй пресi. Ви що - перший день на цьому свiтi? кому в Англii може бути цiкаво колупатись у дiяльностi ВАЮ? вас цiкавить дiяльнiсть короля Бурундi? його вiдносини з дружинами, генералами (дружинами генералiв), тощо? то не задавайте дурних запитань..
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.20 | Englishman

     Re: нiщо не заважає Вам оплатити замовну статтю, а потiм ваша...

     tomcat пише:
     > ..прес-служба передрукує цю статтю нiбито "випадкова знайдену" у свiтовiй пресi. Ви що - перший день на цьому свiтi? кому в Англii може бути цiкаво колупатись у дiяльностi ВАЮ? вас цiкавить дiяльнiсть короля Бурундi? його вiдносини з дружинами, генералами (дружинами генералiв), тощо? то не задавайте дурних запитань..


     1) Київ- Пост- українська газета.

     2) в Англії достатньо людей, кому це цікаво. Не переносьте вашу провінційність на цілий світ.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.20 | tomcat

      Стаття - замовна i є частиною iнфо-тиску на ВАЮ з боку ПР або..

      ..Юлi а можливо i обох разом. бо обох НЕ цiкавить анi закон анi держава, лише "табуретки" та грошi.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.20 | Englishman

       розкажіть мені краще, як

       космічні кораблі бороздять води Бальшова Тєатра. Бо ваше бездарне бухтіння починає діставати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.20 | tomcat

        якщо нема чим вiдповiсти хоча б не флудiть

  • 2006.07.20 | Shadow

   Re: Юля потихеньку домовляється з ПРУ. Янук - ПМ, вона - през. б

   tomcat, Ваш на пару з Шутером просто-таки печерний ідіотизм вже дістав. Шутер оно вже ширку з Янеком підтримує, аби не Юлька. Та ви що, подуріли остаточно???
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.20 | Englishman

    Невже ви не відрізняєте платного троля від людини,

    що просто висловлює власну думку?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.20 | Shadow

     Re: Невже ви не відрізняєте платного троля від людини,

     Вони тут ніби давно, тож вони не тролі. Але вперто підтримують політиків, що явно є нікчемами і яких треба гнати в три шиї з влади.

     Хлопці, ви, мабуть, як релігійні фанатики, зациклились на ВАЮ і просто не аналізуєте критично його дії. Бо якщо це зробити, навіть дууууже поблажливо, то це просто пісец. "відкритий наїзд", "відкритий наїзд", ой-ой, образили "бідолашного". Та тут не словами наїжджати, тут пику бити треба...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.20 | Englishman

      троль там один- томкет

      Shadow пише:
      > Вони тут ніби давно, тож вони не тролі. Але вперто підтримують політиків, що явно є нікчемами і яких треба гнати в три шиї з влади.
      >
      > Хлопці, ви, мабуть, як релігійні фанатики, зациклились на ВАЮ і просто не аналізуєте критично його дії. Бо якщо це зробити, навіть дууууже поблажливо, то це просто пісец. "відкритий наїзд", "відкритий наїзд", ой-ой, образили "бідолашного". Та тут не словами наїжджати, тут пику бити треба...

      Думаю, скоро все всім буде остаточно зрозуміло.
      Інша справа, чи ми визнаємо свої помилки, чи ні.
    • 2006.07.20 | tomcat

     Я відрізняю. ВИ - ТРОЛЬ! та ще кiлька ваших клонiв, бо ...

     .. . я не пам'ятаю жодного випадку коли почув би вiд вас спробу ВIДПОВIДI на запитання, лише "гостроти" та обговорення моєi персони. Що Ви тут взагалi робите? Вам потрiбно комусь показати свiй "гострий ум"? чи Ви просто тут розважаєтесь?
 • 2006.07.19 | TrollSeeker

  Що конкретно вкликало гнів праведний?

 • 2006.07.20 | Echo

  Re: В будьякому випадку, Ющ винний сам

  Слабких і бездіюльних не люблять. Іх зметають.
 • 2006.07.20 | Горицвіт

  Маленькі (?) випадкові (?) неточності

  > Редакційна стаття
  >
  > Іще минулого літа прихильники українського Президента Віктора Ющенка називали цього всесвітньо відомого героя Помаранчевої революції "месією" країни.


  Прихильники ніколи не називали Ющенка "месією". Це слово фігурувало тільки в противників. Дивно, що редакція його зараз повторює рефреном.  > Ющенко [] відмовився від коаліційної домовленості про пакетне голосування за спікера та прем’єра


  Такої домовленості не було. Принаймні всі лідери коаліції багато раз спростовували чутки про цю нібито домовленісь.


  > і допустив таємне парламентське голосування, яке зробило лідера соціалістів Олександра Мороза,


  Голосування було фактично відкритим. Бо всі, хто взяв бюлетені, проголосували за, і ще й показували свої бюлетені перед вкиданням.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.20 | TrollSeeker

   Re: Маленькі (?) випадкові (?) неточності

   Горицвіт пише:
   > Голосування було фактично відкритим. Бо всі, хто взяв бюлетені, проголосували за, і ще й показували свої бюлетені перед вкиданням.

   Більш правильним його можна було б назвати - демонстративним.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.20 | Горицвіт

    угу. але ніяк не таємним

  • 2006.07.20 | Englishman

   Re: Маленькі (?) випадкові (?) неточності

   Горицвіт пише:
   > > Ющенко [] відмовився від коаліційної домовленості про пакетне голосування за спікера та прем’єра
   >
   >
   > Такої домовленості не було. Принаймні всі лідери коаліції багато раз спростовували чутки про цю нібито домовленісь.

   та невже? А проти чого блокували роботу парламенту Регіони, не підкажете?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.20 | Максим

    Хабад кричить ґевулт?

    Якщо, наведений у початку цієї гілки матеріал, був РЕДАКЦІЙНОЮ статтею, то це за гамерикансько-британськими канонами означає, що цій статті викладено НІ ЩО ІНШЕ як ПОЗИЦІЯ РЕДАКЦІЇ.

    Позаяк неодноразово стверджувалося, що засновник Київ Пост гамериканський іудей (такий-то - не пригадаю просто) є представником Хабаду, то не виключено, що цією статтею світове іудеське лоббі (якась із ключових частин цього лоббі) за натиркою Березовських-Фрідманів-Коломойських, зчиняє лемент і ґевулт або від розпачу, або в надії таки спихнути остаточно Україну до руїни чергових перевиборів, хаосу протистоянь та анархії сепаратизму.

    Чи зможе Ющ не піддатися цьому тиску і спокійно відправити кокаїністку з її кагалом на голодні істерично-опозиційні хліба покаже лише 25 липня.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.20 | tomcat

     :)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.20 | TrollSeeker

     Re: Хабад кричить ґевулт?

     Максим пише:
     > Позаяк неодноразово стверджувалося, що засновник Київ Пост гамериканський іудей (такий-то - не пригадаю просто)...

     Підказую - Моше Даян вкупі з Голдою Меїр. :lol:
    • 2006.07.21 | Між іншим

     Re: Хабад кричить ґевулт?

     Хабад, звісно, нам не указ, але й ти, Максиме, тут травиш цілком визначену донецьку мульку.
    • 2006.07.22 | harnack

     Re: Хабад кричить ґевулт?

     Максим пише:
     > Якщо, наведений у початку цієї гілки матеріал, був РЕДАКЦІЙНОЮ статтею, то це за гамерикансько-британськими канонами означає, що цій статті викладено НІ ЩО ІНШЕ як ПОЗИЦІЯ РЕДАКЦІЇ.
     >
     > Позаяк неодноразово стверджувалося, що засновник Київ Пост гамериканський іудей (такий-то - не пригадаю просто) є представником Хабаду, то не виключено, що цією статтею світове іудеське лоббі (якась із ключових частин цього лоббі) за натиркою Березовських-Фрідманів-Коломойських, зчиняє лемент і ґевулт або від розпачу, або в надії таки спихнути остаточно Україну до руїни чергових перевиборів, хаосу протистоянь та анархії сепаратизму.
     >
     > Чи зможе Ющ не піддатися цьому тиску і спокійно відправити кокаїністку з її кагалом на голодні істерично-опозиційні хліба покаже лише 25 липня.

     А де більше кагалістів - у Юлі, у Юща чи у Янучара?
   • 2006.07.20 | Горицвіт

    Re: Маленькі (?) випадкові (?) неточності

    Englishman пише:
    > Горицвіт пише:
    > > > Ющенко [] відмовився від коаліційної домовленості про пакетне голосування за спікера та прем’єра
    > >
    > >
    > > Такої домовленості не було. Принаймні всі лідери коаліції багато раз спростовували чутки про цю нібито домовленісь.
    >
    > та невже? А проти чого блокували роботу парламенту Регіони, не підкажете?


    У них був довгий список вимог. Пакетне голосування було зразу спростоване лідерами коаліції. Але серед вимог регіоналів були і справедливі: про керівників комітетів. Коаліція хотіла не дати їм жодного комітету, що було неправильно, на мою думку.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.20 | Englishman

     Re: Маленькі (?) випадкові (?) неточності

     Горицвіт пише:

     >
     > У них був довгий список вимог. Пакетне голосування було зразу спростоване лідерами коаліції. Але серед вимог регіоналів були і справедливі: про керівників комітетів. Коаліція хотіла не дати їм жодного комітету, що було неправильно, на мою думку.


     Дозволю собі наполягти: до останього представники коаліції говорили про ПАКЕТНЕ голосування і аргументували це можливітю застосування регламентної процедури ад-хок. Я добре пам"ятаю, що блокаду було знято невдовзі після погодженя на "роздільне голосування", за яке таки виступив Ющенко.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.21 | Горицвіт

      Re: Маленькі (?) випадкові (?) неточності

      Englishman пише:
      > Горицвіт пише:
      >
      > >
      > > У них був довгий список вимог. Пакетне голосування було зразу спростоване лідерами коаліції. Але серед вимог регіоналів були і справедливі: про керівників комітетів. Коаліція хотіла не дати їм жодного комітету, що було неправильно, на мою думку.
      >
      >
      > Дозволю собі наполягти: до останього представники коаліції говорили про ПАКЕТНЕ голосування і аргументували це можливітю застосування регламентної процедури ад-хок. Я добре пам"ятаю, що блокаду було знято невдовзі після погодженя на "роздільне голосування", за яке таки виступив Ющенко.


      Погоджуюсь. Вони відмовились від "пакету" вже під час блокування.
      Але все ж не відмова від пакетного голосування розвалила коаліцію.
 • 2006.07.21 | catko

  перший суттєвий наїзд на юща був в історії з сином

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.21 | jean-valjean

   Re: перший суттєвий наїзд на юща був в історії з сином

   мабуть Ви праві, але там було "конкрєтно по дєлу", а тут мова вже йде про неспроможність "месії" виконати "місію", покладену на нього Вами, мною, історією :), та ще й 51% українців.

   А щодо випадку з сином - давайте проведемо експеримент, орієнтовною датою якого можна вибрати 15 Серпня 2006 року (іншої фізичної можливості просто немає), місце проведення - центр міста Києва.

   Суть експерименту: з мого авто знімаються його нежовтоблакитні номери, і, поки я п"ю безалкогольне пиво біля золотих воріт, Ви накручуєте круги по найближчих вулицях за кермом транспортного засобу без номерних знаків, та ще й зареєстрованого не в Україні. Якщо Вас не зупинять, або ми впишемося в штраф 17 гривень - то був таки "наїзд". Якщо ні - то внесок в боротьбу за європеїзацію України. Згода? :)

   От тільки хто платитиме за звільнення авто з-під арешту, якщо таке матиме місце? Адже "дітьми бога" ми навряд чи зможемо прикинутися, а тільки вони залишаються рівнішіми серед рівних.

   Єдиний очевидний плюс в цьому "розкладі" - є велика вірогідність того, що з"явиться можливість перехилити 100 грам, адже додому можна буде їхати на трамваї :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.22 | catko

    легко. після перевірки номерів шонакара і младоянучари

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.22 | jean-valjean

     звичайно, для Вас це легко, адже авто в екперименті - моє :)

     Про янучара не знаю, а от шонкар таки має право їздити на своїх рідних закордонних номерах ((чи він без них "рулює"? - (навряд чи - вже давно з"їли б)).

     ок (позіхаючи...) - я з Вами (з Вашого дозволу) повністю і безповоротньо погоджуюся (одна з причин - вже досить пізно, щоб продовжувати дискусію:), але попереджаю : незабаром здійсню наліт на Ваш офіс з метою придбання (всіх) видань, рекламованих на останній сторінці шп, адже на освоє фіційне електонно-поштове замовлення відповіді я не отримав (Тогда ми ідєм к Вам:).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua