МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Засуджуємо і не допустимо!"

07/25/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Заява "Нашої України".

Фракція «Наша Україна» засуджує вчорашні виступи Голови Верховної Ради України Олександра Мороза та його першого заступника Адама Мартинюка. У своїх висловлюваннях вони продемонстрували всьому Українському народу та світовій громадськості наміри узурпувати владу в Україні. Їхні заяви є прямим порушенням Конституції та законодавства України, зазіханням на конституційний лад.

Ми переконані, що виборці, які віддали свої голоси за Соціалістичну та Комуністичну партії не уповноважували їх на такі антизаконні дії. Така позиція керівництва Верховної Ради України є зразком політичного шантажу та вседозволеності. Ми ще раз наголошуємо – шантаж та узурпація в Україні не пройдуть. Це довів Майдан 2004 року.

Вважаємо, що сьогодні окремі політичні сили не мають права шантажувати кандидатурою Прем’єр-міністра Президента і весь Український народ. Ми переконані, що кандидатура голови Уряду повинна бути консолідуючою і неконфліктною. На сьогодні ж суспільству і Президенту України нав’язують конфронтаційний сценарій.

Фракція «Наша Україна» заявляє про те, що вона всіма дозволеними Конституцією та законнами України засобами захищатиме всенародно обраного Президента України і не допустить узурпації влади в державі верхівкою парламенту.

Джерело: www.razom.org.ua

Відповіді

 • 2006.07.25 | eddy

  Re: "Засуджуємо і не допустимо!"

  Поздно песни поете "нашеукраинцы"! Хотя, вы давно уже не наши...
 • 2006.07.25 | Петр Тарасевич

  Очень показательно: НСНУ всегда лучше, чем то как его малюют

  Сколько уже раз говорилось: придумывают истории о НСНУ, а потом начинают в них верить. А реалии доказывают опять и опять, что НСНУ стоит верить.

  Вспомните. То говорили, что НСНУ не пойдет в оранжевую коалицию. И что? Как постановили сразу же после выборов, так и сделали. А предал Мороз. То говорили, что НСНУ пойдет в ширку, а из БЮТа в КРС ушло больше депутатов, чем из НСНУ.

  В общем, враги и "друзья" поливают НСНУ грязью, но грязью из своей хаты.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua