МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Києві бандити чуються господарями?

07/27/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Удар кулаком в обличчя отримав заступник голови Української республіканської партії "Собор" Максим Стріха, який разом з іншими випадковими свідками пригоди намагався затримати до прибуття міліції водія специфічної кримінальної зовнішності, що близько 11.20 зухвало наїхав на восьмилітнього хлопчика на тротуарі під будинком по проспекту Перемоги, 1.

Причому відомий фізик, громадський діяч і письменник став не єдиною жертвою кулаків тренованого кримінальника. Зараз водія дорогого чорного авта з номерним знаком АА 3070 ВА розшукує столичне УВС. Проте навіть коли його буде знайдено і покарано, це аж ніяк не знімає проблеми фактичної беззахисності більшості киян перед новими "володарями життя". Тому УРП "Собор" очікує від столичної влади рішучих кроків для наведення порядку на київських вулицях.*Прес-служба** **УРП "Собор"*

Відповіді

 • 2006.07.27 | Хвізик

  Максиме! Моє співчуття. (ред)

  А що з тим хлопчиком?
  Колись коло мого дому якась падла, бодай вона у пеклі їздила, переїхала через дівчину, аж кишки по вулиці рзмазала, і зникла. було темно, номерів ніхто не побачив

  у дорожньому русі слід давно навести порядок. їздять так, наче чорти за ними женуться

  штрафи слід збільшити
  а за пияцтво за кермом - взагалі авта конфісковувати

  слід створити спецпідрозділ при СБУ, для контролю мєнтівки у тому числі на предмет:
  - хабарництва
  - не-реагування на правопоршника
  - зупинення тих, хто НЕ порушував
  цьому підрозділу можна навіть надати право проводити рейди-провокації проти мєнтів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.27 | kotygoroshko

   100%

   Хвізик пише:
   > штрафи слід збільшити
   > а за пияцтво за кермом - взагалі авта конфісковувати
   >
   > слід створити спецпідрозділ при СБУ, для контролю мєнтівки у тому числі на предмет:
   > - хабарництва
   > - не-реагування на правопоршника
   > - зупинення тих, хто НЕ порушував
   > цьому підрозділу можна навіть надати право проводити рейди-провокації проти мєнтів.

   риба з голови гниє, питання чи може в принципі існувати такій підрозділ, який штрафуватиме будь-кого, не дивлячись, чиїх батьків це дитятко, чи чия це коханка? і т.і.
   якщо нє, то і не варто просирати на такий підрозділ державні гроші
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.28 | rais

    Бандитизм, як наслідок кучмівської політики.

    Бандити. Ключове слово в постінгу. Вільно почувають себе в Києві і інших містах вже давно. Вони в різноманітних політичних альянсах. Дорожній рух з його правилами тут вторинний. Питання боротьби з криміналом і його холуями - первинне. Вони поза правовим полем. Безпокараність породжує рецедив. Читай біографії нардепів-бандитів. Київ вони взяли раніше ніж ВР.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.28 | ОРИШКА

     Re: Бандитизм, як наслідок кучмівської політики.

     Тоді - на кожному кроці повторювати це. Бізнесові біографії дупутатів - в листівки. Хронологія та обставини набиття їх карманів говорять самі за себе. І кримінальний кодекс не треба ні відкривати, ні коментувати. Як на долоні.

     Прочитайте всі версії біографії Ахметова, та співставте з долею тих, чиї справи він унаслідував. Послідовність - цікава річ. І смішно, і жаль, що ні Еркюля Пуаро, ні комісара Мегре inside не маємо.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.28 | Степан

      Бандитизм і його тато повинні засуджуватися щоденно!

      Не треба бути великим "фізіономістом". Як вам у перспективі обличчя українського правосуддя - ківалов. А блудливі очі, які ніколи не брехали - калашнікови, кушнарьови, щербані, клюєви? Кримінал поєднаний з комуністами у кучмівські часи трансформувався у більш страшну форму бандитизму ніж в Італіі. Ця форма має конкретну назву - комунобандитизм. Спадщина на яку спирається це утворення - історія комуністичних злочинів. Успадкоємлені всі методи комуністичних злочинів - від ідеологічної обробки до кривавих терористичних заходів. Два роки бездіяльності нової влади і ми маємо те що сказав лис-кравчук. Київ насичений бандитами у джипах і судових мантіях, прокурорських галунах і міліцейських пагонах. Нажаль, і не лише Київ.
      Який Пуаро? Ви ще Шерлок Хомса згадайте. Виховання держинців відбувалося саме за ідеологічними принципами бандитів. Історія комуністичного слідства, прокурорства, судійства розпочалася з червоного терору. Система комуністичного терору переросла в систему державного терору, де кримінал виховувася, як інструмент придушення
      інакомислення. Зараз теж під будь яку битовуху можуть прибюрати будь кого. Вартість будь якого питання добре відома "бухгалтерам" ахметова. Київ - розпродан бандитам в часи О.Омельченка. Систему змінювати потрібно з виправлення свідомості. Тому дійсно погоджуюся що потрібен щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитам. А для цього спочатку треба відібрати у них інформаційний простір. Хто про це згадав під час круглого?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.28 | rais

       Вдарили не лише Максима.

       Стиль керівництва аля Янукович це були квіточки. Захоплення влади криміналом, переговори з комунобандитами це найстрашніший удар по українській державності. Бандитський кулак тримає мікрофон у ВР. Вдарили не лише Максима. Вдарили всіх нас. Хто буде захищати Україну від цього бандитського удару? Чи побачили ви серед представників круглого столу захисника?

       Кожний раз, залишаючи комунобандитські граблі в своїй хаті, господарь буде всім скаржитися на гулі під оком.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.28 | ОРИШКА

        Re: Вдарили не лише Максима.

        Як?

        Програму люстрації. Щоб не дати бандюкам можливості винищувати - потрібний медіа-простір. Інформаційна політика.
        Де вона? Хто цим займається? Он януки ледве країну не переконали, що жити стало гірше.Адекватної експресії не діждалися.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.28 | rais

         Бандити. Предмет обговорення. Універсал.

         Все це в площені питання національної безпеки держави. РНБО оочолює Президент України. Не розуміючи які важелі тримаєш, не можна керувати. Кравчуки, Кучми, Януковичи - зрозуміло. А наш? Секретар РНБО то шоколадний заяць, то зрадник. Національні інтереси і безпека України не можуть бути предметом обговорення з комунобандитвми. Їх мета протилежна. Не пам'ятаєте, хто про це казав на куруглому?
 • 2006.07.28 | Забойщик

  Кто назовет парламентскую партию в которой нет бандюков?

  Перед написанием ответа настоятельно советую пошарить по сайту ОРД - http://www.ord.kiev.ua/
  А также подумать над действиями Ющенко и НУ ,позволяющими оставить бандюков у власти. А точнее разделить с нми (стать союзниками) эту самую власть.http://www.ord.kiev.ua/categ_1/article_50813.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.28 | rais

   Кто назовет бандюков?

   Саме в цьому і справа! За 15 років кравчуковської еволюції комунобандитські метастази проінтегровані в суспільство. Ця хвороба вміло законсервована. Але це не привід схилятися перед захопленням державної влади криміналом. Дехто пропонує історичні паралелі часів накопичення первинного капіталу і взвгалі оспівує ганстерський історичний романтізм. Ми чуємо бандита Азхарова з його казками про рівні стартові умови цього накопичення. Ми бачимо міміку і ліцемірство бандитського залу у ВР. Ми чуємо розповіді про безвихідність та нашу долю співпрацювати із злочинцями. Це кажуть український мінталітет - жити в багнюці і бардаку( за Корчинським). Але, шановні, цього ніхто не робив в німеччині, США. Ніхто в Європі, навіть через любов до історії, не натягне на себе майку з фашистською свастикою, або прапор часів 3-го Рейху. Всі природньо бажають відмитися від бруду. А тут на минулому обкомоських клерків виховали плеяду "успішних бізнесменів-політиків" і чекають від них порозуміння з тими кого нищили століття. 15 років найголовніша причина всіх негараздів України прикривається Пристаками, Крючковими, Горбуліними(міни з Януковичем розбирав - сильна річ для РНБО)... Прикрили майно КПРС, профспілок, прихопили інформ простір, руйнують віру в українську державність нищать людей. Ведуть неприкритий проросійський курс. Всі преференції російському криміналу. Де тут національні інтееси? Де захист національної безпеки? Де наш державник і гарант? До людей боявся вийти після свого обрання у 2004 році. А зараз(на повному серьйозі вважає, що пункт про здоровий образ життя примусить злочинців стати державниками) сподівається на порозуміння з комунобандитами.
   Приклад Берлусконі безумовно до вподоби комуністам. Тож треба називати призвища бандитів не залежно від партійної приналежності.
   Гадаю Максиму без різниці який бандит його вдарив. Гадаю Україні теж
   треба позбавлятися бруду, в які б кольори він не фарбувався.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.28 | Забойщик

    Это конечно всё хорошо! Но...........

    треба позбавлятися бруду, в які б кольори він не фарбувався.


    Остаётся вопрос :"как РЕАЛЬНО ИЗБАВЛЯТЬСЯ?" Кто формирует партсписки? Кто из избирателей знает КТО в этом списке бандюк? К тому же прежде чем обозвать человека бандюком должно бысть СУДЕБНОЕ решение.След. когда мы называем кого-либо бандюком , то это неправомерно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.28 | rais

     Re: Это конечно всё хорошо! Но...........

     За судовим рішенням тільки до Ківалова. Про порушення справи до Кушнарьова. Ви взагалі уявіть цей склад суду і процедуру судового засідання. Конкретно, уявили? Так що Максим, який пошкодив кулака випадковому громадянину, може розраховувати діб на 15.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.28 | Забойщик

      Ерничать не надо.

      Бандюком человека может назвать только суд. Независимо от того нравится вам это или нет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.28 | Мінор

       А уродом можно называть и без суда?

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.28 | Забойщик

        Смотря кого!!!

        А кого ты имел в виду? Всеукраинского Мудрака (носителя мудрости)???

        ;)
      • 2006.07.28 | Предсказамус

       Забойщик, ты не прав

       Забойщик пише:
       > Бандюком человека может назвать только суд. Независимо от того нравится вам это или нет.
       Бандюком человека может назвать кто угодно, так же, как мудаком. Если его так назовет суд, бандюку придется в нагрузку еще и посидеть.
       Человек может не согласиться, что он бандюк и сходить по этому поводу в суд. Только и того.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.28 | Забойщик

        Вполне возможно...

        28-07-2006 18:23, Предсказамус
        Забойщик, ты не прав

        Забойщик пише:
        > Бандюком человека может назвать только суд. Независимо от того нравится вам это или нет.

        Бандюком человека может назвать кто угодно, так же, как мудаком. Если его так назовет суд, бандюку придется в нагрузку еще и посидеть.

        Человек может не согласиться, что он бандюк и сходить по этому поводу в суд. Только и того.

        -------Значит я таки да НЕ ИМЕЛ права называть его бандюком.НеПечерский суд в таком случае возьмёт и присудит мне лет пять расстрела. ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.28 | Предсказамус

         Все не так просто

         Когда я говорю кому-то, что он бандюк, это может означать что угодно, от оценки манеры одеваться до результатов прочтения приговора этому "кому-то". "Бандюк" - не уголовно-правовой термин. Так что пусть посудится, докажет, что он не одевается, как бандюк, не говорит, как бандюк и т.п.
 • 2006.07.28 | Мінор

  Відчуйте господарями себе й ви

  1. На жаль не знайшов поки-що по базі даних, хто власник і де живе. Але ж хтось володіє пошуком краще ніж я - допоможіть пробити номер АА 3070 ВА. Доречі яка була марка автомашини?
  2. Автомобіль там паркувався, чи він вискочив на тротуар об"їзжаючи пробку. Якщо паркувався - тоді удача. Авто ж напевне не дешеве :-)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.28 | rais

   Re: Відчуйте господарями себе й ви

   А як запитають про Закон України
   "Про оперативно розшукову діяльність"?
   Зя?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.28 | Мінор

    То пошлете їх подалі. Кому вони пред"являть позов? Ніку?

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.28 | rais

     О, яка необізнаність в інформ технологіях!

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.28 | Мінор

      Ні. Просто Ви необізнані в Адмінкодексі України

      За газетою мого товариша 3 судових позови ганялися по півроку. Всі знали, хто головний редактор. Але юридично засновником газети був кіт Мурляс Мурлянович (так було у документах на оплату хостингу і домену). Ну і звісно ж жоден адмінпозов його не знайшов. Бо для доведення ідентифікації особи потрібно було провести ОРД, а в адмінпроцесі таке виключено
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.28 | Степан

       Re: Ні. Просто Ви необізнані в Адмінкодексі України

       Клас!
    • 2006.07.28 | Мінор

     Ви недооцінюєте таку річ, як самоорганізація суспільства

     Вона ж передбачає і самозахист. Один-два показових випадки і "бандити" будуть себе вести набагато стриманіше.
     Розбийте його авто. Проколіть шини. Облийте гівном двері його квартири. Напишіть про це в листівці і розклейте біля його роботи або ресторану. Креативніше, креативніше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.28 | rais

      Re: Ви недооцінюєте таку річ, як самоорганізація суспільства

      Саме на це і розраховуємо.
      Граблі, вила.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.07.28 | Мінор

       При чому тут вила. Креативу вам бракує. Розкажу історію

       Бачив на власні очі на Московській площі в Києві. Перед світлофором зупиняється очкастий мерс. Раптово його обїзжає і блокує москвіч-пирожок з якого вивалюється дядько в засмальцованій робі з монтировкою у руці. Він кидається до Мерса - там закриваються вікна. Дядько репетує на пів-Києва: "Да ти мене підрізав. Да у мене двоє дітей. Да ти аварію, падло, чуть не зробив. Та у тебе совість є" - і пересипає це все добірними матюками. "Та я твій мерс зараз розтрощу"! - переходить до погроз дядько. Вікно у мерсі ледь-ледь відкривається і звідти чути: "А пішов ти... моя машина дорожче, ніж дві твої квартири коштує".
       Краще б він такого не казав! Дядько ховає монтировку і витягає ... члена. Він починає сцяти прямо на капот Мерса і обсцикає його геть навіть на скло. Далі застібає штани і з почуттям виконаного обов"язку повагом іде під регіт публіки до свого Москвіча-Пиріжка. "Опущений" Мерс, повільно обтікаючи сечею, сунеться на сусідню мийку.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2006.07.28 | Степан

        Re: При чому тут вила. Креативу вам бракує. Розкажу історію

        Не у всіх така "витримка"
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.28 | Мінор

         Ага

         Я би так не зміг. Мене дивувало одне - як він у такому стані зміг так спокійно сцяти.
       • 2006.07.28 | Степан

        Re: При чому тут вила. Креативу вам бракує. Розкажу історію

        Вдруг би Мерс був не "опущений", а "помічений" і дядька отримав би гумову мажорну кульку в зад.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2006.07.28 | Мінор

         Re: При чому тут вила. Креативу вам бракує. Розкажу історію

         Степан пише:
         > Вдруг би Мерс був не "опущений", а "помічений" і дядька отримав би гумову мажорну кульку в зад.

         Звичайно можливо і таке. Але дядько щойно перед тим збирався бити на Мерседесі скло. А знаєте скільки воно коштує?

         А потім - вся справа у творчому підході. В аналогічній ситуації в Москві було недавно два трупи - один водій витягнув пістолет, інший - ножа.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2006.07.28 | rais

          Повернемося до наших баранів.

          То ви вважаєте що по морді, але лише через суд?
          І бандитам не вистачало саме круглого столу, щоб вони "так ссать осознали" свою неправоту відносно загально національного курсу?
          А відповідь мерседесам повинна бути адекватною, вибачте за вами - криативною. І всі ці заходи приведуть до виправлення а потім до самочищення від бандитів. А може щось в Університетах та Консерваторіях виправити? Може ми дійсно щось не те закінчували щоб зрозуміти логіку Президента?

          Ось би того вашого дядьку з монтіровкой за круглий стіл.
          Кого б ви гадаєте він першим?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2006.07.28 | Мінор

           Перепрошую, але я "баранію" від таких питань

           rais пише:
           > То ви вважаєте що по морді, але лише через суд?

           Мабуть я дуже тупий щоб зрозуміти - що ви маєте на увазі? Хіба я про таке писав?

           > І бандитам не вистачало саме круглого столу, щоб вони "так ссать осознали" свою неправоту відносно загально національного курсу?

           Де в городі бузина, а в Києві дядько? Хіба я круглий стіл скликав, чи я до партії Ющенка входжу?

           > А відповідь мерседесам повинна бути адекватною, вибачте за вами - криативною. І всі ці заходи приведуть до виправлення а потім до самочищення від бандитів.

           Краще самому їздити на мерседесі :-) І знову я вас не розумію.

           >А може щось в Університетах та Консерваторіях виправити? Може ми дійсно щось не те закінчували щоб зрозуміти логіку Президента?

           Ще раз. Я не входжу до партії Президента і не несу відповідальності за його бздюри.

           > Ось би того вашого дядьку з монтіровкой за круглий стіл.
           > Кого б ви гадаєте він першим?

           Я не гадаю - я знаю напевне. Мороза.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2006.07.28 | Мінор

            Дискусію припиняю, бо вже маю йти. Перепрошую

           • 2006.07.28 | rais

            Re: Перепрошую, але я "баранію" від таких питань

            Питання зрозумілі. Тема у назві. Люди мають право і бажання очистити країну від криміналу, але це треба починати робити з влади.
            Тут судами не обійдешся. А дядьки на всіх невистачить...

            Про Мороза - не погано, але можуть бути варіанти.

            І не треба б.л. брати на себе провину за викрутаси лідерів НУ. Це в них мабуть зветься висока політика - відчувається Ромціна рука. Як би самі себе не обіграли. Сорому буде.
 • 2006.07.28 | Дядя Вова

  Тут кто-то заметил, что при Януке столицу нужно бы перенести

  куда-нибудь на восток. Иначе киевляне не смирятся с таким вызовом.

  Охотно верю. Представляю, если бы резиденция Ющенко находилась бы в Донецке, Харькове, Одессе или Симферополе. Его автомобиль полинял бы от яиц. А если бы Тимошенко... то и подумать страшно.

  Только... Это что, проблемы политиков? Или наши с вами? Может, пора прощаться со средневековьем и начать думать по-европейски.
 • 2006.07.29 | Іван

  Re: В Києві бандити чуються господарями?

  Максиме, "підла наволоч рано богує без спротиву"!
 • 2006.07.29 | Степан

  Re: В Києві бандити чуються господарями?

  Вони вже і за круглим столом запросто по феніботають.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua