МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безсметний: "Ну все, капець, догралися" (\)

07/29/2006 | Englishman
У свою чергу, як розповідають очевидці, лідер фракції "Наша Україна" Роман Безсмертний зайшов до зали, де мав проходити круглий стіл і звернувся до своїх соратників зі словами: "Ну все, капець, догралися. Пішли додому".


*************

І до чого це він?..

http://www.pravda.com.ua/news/2006/7/29/45289.htm

Відповіді

 • 2006.07.29 | Englishman

  Ющенко хоче підписати Універсал сьогодні (\)

  ЮЩЕНКО ХОЧЕ ПІДПИСАТИ УНІВЕРСАЛ "СЬОГОДНІ"
  www.ПРАВДА.com.ua, 29.07.2006, 02:21, оновлено 2:31
  Президент Віктор Ющенко наполягає на підписанні Універсалу національної єдності за підсумками переговорів, що тривали в п’ятницю.

  Про це заявила на нічному брифінгу секретар Ющенка Ірина Геращенко.

  Геращенко повідомила, що Ющенко хоче підписати документ "сьогодні". При цьому не уточнивши, йдеться про ніч з п’ятниці на суботу, або протягом суботи.

  Вона також повідомила, що Універсал національної єдності не вдається підписати через наполягання президента залишити незмінним курс України.

  "Президент жорстко стоїть на одній позиції – він хоче почути від парламентських сил і його голови, що курс України залишається незмінним. Курс України на євроатлантичну інтеграцію, курс реформ - і президент хоче, щоб це було зафіксовано публічно", - сказала вона.

  "Цей проект універсалу, який був на початку круглого столу, залишається практично без змін", - сказала Геращенко.

  За словами Геращенко, "найвразливішими є три моменти – дискусія щодо мовних питань, федералізму і НАТО".

  Вона також розповіла, що зустрічі відбуваються в рожевій кімнаті біля кабінету Ющенка. В переговорах беруть участь спікер Мороз і Янукович як лідер коаліції у Верховній раді.

  "На якомусь етапі до дискусії приєднуються Роман Безсмертний і деякі інші депутати", - додала Геращенко.

  За її словами, Ющенку відомо про присутність журналістів в секретаріаті, і тому він не затягуватиме це питання.

  Тим часом, до зали, де має відбуватись круглий стіл, повернулися лідер КПУ Симоненко і представник Партії регіонів Андрій Клюєв, які близько другої години ночі залишили секретаріат президента, оскільки зрозуміли, що в переговорах оголошено перерву.

  Пізніше до них підсіла Раїса Богатирьова.

  За словами Геращенко, в секретаріаті присутні всі лідери фракцій, крім Юлії Тимошенко, та депутати.  Українська правда
 • 2006.07.29 | Предсказамус

  Я сам офигел.

  Доигрались они уже примерно 10 месяцев тому назад, финальный аккорд поставлен 22 дня назад. Что могло случиться сегодня такого этакого? Ющенко решил проводить перевыборы? Слишком хорошо, чтоб я в это поверил...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.29 | Englishman

   Как видите, он хочет Универсал, если не лукавит

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.29 | Предсказамус

    Сами не знают, чего хотят. Хоть веселі яйця радуют (л)

    http://www.eggs.com.ua/files/16/_News_Photo_image_large_16205.jpg
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.29 | TrollSeeker

     Браво, Яйця! А двоголового мутанта я вже десь бачив. ;-)))

   • 2006.07.29 | 123

    Він хоче публічного визнання курсу на НАТО від ПР

    Це ясно і з того, що наведено в цій гілці, і з того, що я бачив по ТБ під час трансляції першого раунду круглого столу - я про це писав. Ющ тоді дуже жорстко вимагав вступу до НАТО.

    На мою думку, цим Ющ демонструє свою відданість національним інтересам у більшій мірі, ніж якби він позавчора оголосив позачергові вибори (хоча така його позиція може й вилитися у позачергові вибори).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.07.29 | один_козак

     Re: демонструє свою відданість національним інтересам

     123 пише:
     > На мою думку, цим Ющ демонструє свою відданість національним інтересам у більшій мірі...

     Кому як. Хто бачить національний інтерес в участі в НАТО - так. Хто такого не бачить, тому демонструється "прислужництво західним господарям". "Денежки нада атрабатывать". Я здогадуюся, що ви мали на увазі не піар, а я маю на увазі саме його. І те, що тенденція до розділення України та повернення її на орбіту Москви триває в т.ч. завдяки надто нетерплячим рухам "геть від Москви". ІМНО.
    • 2006.07.29 | Sean

     Не знаю я, хто що демонструє

     бо демонструють вони одне, триндять про друге, думають третє, реально думається четверте (незважаючи на потуги думати про третє) а виходить, ясен пень, п'яте.

     Але шо є хвактом - так те, що Ригійони Ющем поставлені у позу "зю". Відмовитися підписати негарно, а підписатися під НАТО - стати червоною ганчіркою в очах як блакитного виборця, так і ма-а-аськовськава дяді.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.07.29 | Moro

      Саме так

      Sean пише:
      > Але шо є хвактом - так те, що Ригійони Ющем поставлені у позу "зю". Відмовитися підписати негарно, а підписатися під НАТО - стати червоною ганчіркою в очах як блакитного виборця, так і ма-а-аськовськава дяді.

      Саме так. Від ПР вимагається публічно визначитися. Не підпишуть - отримують "прєвєд" від Вашінгтона, підпишуть - отримають від "прєвєд" від Москви (Вітрянка вже зачитала тези).
  • 2006.07.29 | Євген Захаров

   Re: Я сам офигел.

   Предсказамус пише:
   > Что могло случиться сегодня такого этакого? Ющенко решил проводить перевыборы? Слишком хорошо, чтоб я в это поверил...

   Ющенко делает последнюю попытку договориться ы выстроить всех. Для него этот самый круглый сто - не игра, а вполне органичное действие. Я за ним внимательно следил все время, пока был там, с 16 до 21.30. Попытка почти безнадежная, но он искренне пытается собрать тех, кого можно пытаться собрать. Но, поскольку собрать, очевидно, не удается -то перевыборы.

   Попробую описать расклад, так, как я его понимаю, и дать прогноз.

   У меня сложилось впечатление, что для его окружения круглый стол и универсал - это технология, которая в глазах общества оправдывает перевыборы парламента. И удачная, надо сказать, технология. А он действительно хочет добиться публичного признания принципов и их последующего исполнения. И очень старается добиться. Его терпеливость и доброжелательность соединенные с упорством и твердостью в остативании своей точки зрения поистине безграничны. Ну, а если не получится - то перевыборы.

   А даальше расклад простой. Партия регионов, очевидно, по-моему, готова подписать любые слова, лишь бы получить контроль над экономическим блоком в правительстве и пост премьера. Мороз панически боится выборов и близок к тому же. Наша Украина не захочет прлдписывать фикцию. С коммунистами все ясно, кажется, без слов. Так что вероятность того, что договорятся невысока.

   НО даже если договорятся, Ющенко не внесет Януковича. И вот тут уже регионалы не пойдут на компромисс, упрутся. И даже Мороз их не уговорит. Поэтому, на мой взгляд, результатом будут - перевыборы. Примерно 14 октября - они весь этот процесс переговоров будут тащить до серединфы августа, чтоб всем это окончательно осточертело и чтоб все были уже за новые выборы. Между прочим, вся эта процедура работает на Ющенко и на оранжевых.

   Так что, Предсказамус, верьте :))
 • 2006.07.29 | catko

  догрався хто? ну, пр, спу чи конкретні фамілії?

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.07.29 | ОРИШКА

   Re: догрався хто? ну, пр, спу чи конкретні фамілії?

   А вот интересно, подписывают ТПРУШНИКИ все требования преза - НАТО, мова, федерализацию на хрен - и что делает их электорат?

   Орет "Да здравствует Янукович?" Где-то у меня теплится веселье, что таки-да.

   Может, нужно народ поменять? А?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.07.29 | Moro

    Запраста!

    ОРИШКА пише:
    > А вот интересно, подписывают ТПРУШНИКИ все требования преза - НАТО, мова, федерализацию на хрен - и что делает их электорат?
    >
    > Орет "Да здравствует Янукович?" Где-то у меня теплится веселье, что таки-да.
    >
    > Может, нужно народ поменять? А?


    Значна частина виборців Януковича проголосує за нього тілки тому, що він Янукович(свій+специфічний механізм пропоганди-тиску)
   • 2006.07.29 | один_козак

    Тіки так

    ОРИШКА пише:
    > А вот интересно, подписывают ТПРУШНИКИ все требования преза - НАТО, мова, федерализацию на хрен - и что делает их электорат?
    >
    > Орет "Да здравствует Янукович?" Где-то у меня теплится веселье, что таки-да.

    Вони, ненависники "прищавого" "прислужника Америки", вже давно стоять з плакатом "Два Вікори - одна Україна!"))

    Хіба, може, деякі російські імперіалісти відійдуть. Але це в тому разі, якщо вони широ віритимуть у щирість підписаних декларацій, а не потиратимуть руки в очікуванні, коли їхній Віктор кине "прищавого".
 • 2006.07.29 | Moro

  Вот на етом прімєрє : як просто ВСІХ водит и за ніс

  Englishman пише:
  > У свою чергу, як розповідають очевидці, лідер фракції "Наша Україна" Роман Безсмертний зайшов до зали, де мав проходити круглий стіл і звернувся до своїх соратників зі словами: "Ну все, капець, догралися. Пішли додому".

  А уявіть собі, шановні, що Рома :
  1. Просто "прікалолся"
  2. Спеціально видав цю фразу - яка реально може значити все, що завгодно.

  І уже весь політикум, ЗМІ - включаючи московські телеканали - шелестить : Усьо! :-)

  А ШО ВСЬО? :-)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua