МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ставлю тільки тому, що в новину лінк потрібен

08/01/2006 | mala
ВСІ ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ!


На сьогодні в Україні існує реальна загроза приходу до влади кримінально-олігархічного клану, який взимку 2004-го нам довелось зупиняти масовим виходом на Майдан.
Якщо Президент України Віктор Ющенко не подасть кандидатуру екс-кандидата у Президенти Віктора Януковича на посаду голови Уряду, коаліція регіоналів-соціалістів-комуністів має намір проголосити цього проффесора прем’єр-міністром Постановою Верховної Ради та силою захопити Кабінет Міністрів.
Це означає ніщо інше, як кримінальне діяння під назвою антиконституційний державний переворот, оскільки Конституція не передбачає процедури проголошення прем’єра Верховною Радою без подання Президента.
Ми свідомі того, що “помаранчеві” не виправдали очікувань народу, виявились далеко не тими, за кого варто було б стояти у 2004-му на Майдані. Але хіба ми, незадоволені “помаранчевими”, хочемо, щоб до влади прийшли “синьо-білі”? Звичайно ж, що ні. Та ображені на тих, хто закликав нас вийти на вулиці у 2004-му, ми не виходимо їх захищати. Про що пошкодуємо трохи пізніше – коли синьо-біло-червона влада стане реальністю, і ми відчуємо її на собі в повну силу.
Тому в нас не лишається виходу – ми повинні змусити себе встати і вийти. Не за них, політиків, а заради себе і своїх дітей. Бо при “помаран-чевих” ми маємо можливість критикувати, протестувати, викривати, змінювати їх шляхом виборів. Якщо ж “синьо-білі” прийдуть їм на зміну, з часом (і дуже швидко) нас позбавлять такої можливості. І на зміну сьогоднішньому незадоволенню та розчаруванню прийдуть розпач та безнадія.
Не треба чекати вказівок лідерів, не варто подавати повідомлень на мітинг з вказуванням місця і часу проведення, не потрібно дослухатися до закликів.
Кожен громадянин має право гуляти вулицями Києва там, де йому заманеться. Тому сигналом для масового виходу до Кабінету Міністрів для кожного з нас має стати затвердження Верховною Радою Януковича в якості прем’єр-міністра без подання Президента.
Як тільки ви почуєте про це по телевізору, по радіо, від знайомих – негайно рухайтесь “гуляти” вулицею Грушевського під Кабмін, аби завадити силам кримінального реваншу здійснити переворот, який надовго покладе край будь-якому розвитку. Таку Україну не приймуть до Європи. Така Україна не матиме майбутнього.

Альянс громадянських активістів “Майдан”

Відповіді

 • 2006.08.01 | Дилетант

  Re: Ставлю тільки тому, що в новину лінк потрібен

  Не треба так переживати, Янукович що, вже Ющенка з Секретаріату не випускає?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.01 | mala

   Re: Ставлю тільки тому, що в новину лінк потрібен

   Дилетант пише:
   > Не треба так переживати, Янукович що, вже Ющенка з Секретаріату не випускає?

   Ну, якщо Янукович від яйця падає, то Ющенку буде не важко його подолати :lol:

   А хто Вам сказав, що я переживаю?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.01 | аб

    Re: Ставлю тільки тому, що в новину лінк потрібен

    Натовп йде на штурм Кабміну, охоронці стрілятимуть у повітря, далі у людей, але революціонери теж хлопці-молодці, дещо приховали у кишенях...
    Коли б захоплення будинку так вже лякало владу, то вона може повернути якогось рубільника і вимкнути єлектрику, воду, каналізацію, телефон і факс. Чи не так?
    А ви до залишків романтизму 2004 року бажаєте додати справжню кров?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.02 | mala

     Re: Ставлю тільки тому, що в новину лінк потрібен

     аб пише:
     > Натовп йде на штурм Кабміну, охоронці стрілятимуть у повітря, далі у людей, але революціонери теж хлопці-молодці, дещо приховали у кишенях...
     > Коли б захоплення будинку так вже лякало владу, то вона може повернути якогось рубільника і вимкнути єлектрику, воду, каналізацію, телефон і факс. Чи не так?
     > А ви до залишків романтизму 2004 року бажаєте додати справжню кров?

     Там, що є такий заклик? Ви читаєте між рядків?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua