МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Винуватця скандального ДТП заарештовано

08/02/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Інформація щодо ДТП, яка сталася 29 липня 2006 року на вул.Інститутській в м.Києві

29 липня 2006 о 21.30 на вулиці Інститутській у місті Києві автомобіль „Мітсубісі-Ланцер" під керуванням 21-річного студента Київського національного університету імені Тараса Шевченка, порушивши Правила дорожнього руху, виїхав на зустрічну смугу та скоїв наїзд на двох дівчат. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди потерпілі отримали тілесні ушкодження, від яких одна з дівчат померла на місці.

Після ДТП водій зник з місця події, але на перехресті вулиць П.Орлика та Шовковичної його було затримано нарядом полку патрульно-постової служби ГУМВС України в місті Києві.

Згідно з протоколом медичного огляду водій знаходився у тверезому стані.

31 липня 2006 року слідчим відділенням Печерського райуправління ГУМВС України в м. Києві було порушено кримінальну справу відносно водія іномарки за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого) КК України.

Безпосереднім очевидцем скоєння дорожньо-транспортної пригоди був старший інспектор дорожньо-патрульної служби ГУМВС України в місті Києві, який підтвердив факт порушення водієм Правил дорожнього руху України (виїзд на зустрічну смугу та залишення місця пригоди).

В ході проведення слідства було допитано в якості свідків працівників міліції, які займались оформленням дорожньо-транспортної пригоди. Вони, в свою чергу, заперечили будь-яке втручання з боку сторонніх осіб у процес оформлення цієї ДТП, як про це повідомлялося у матеріалах деяких ЗМІ в день події.

Винуватець ДТП з 31 липня 2006 року за направленням лікарів інституту нейрохірургії імені А.П. Римарука перебуває в неврологічному відділенні Київської клінічної лікарні № 5 з діагнозом струс головного мозку та гострий люмбологічний посттравматичний синдром. Того ж дня його затримано в порядку ст. 115 КПК України біля палати, де він знаходиться на лікуванні. Там виставлено пост працівників міліції.

Слідчі дії із затриманим не проводилися у зв'язку з тим, що він згідно з інформацією лікарів перебуває під впливом медичних препаратів.

Кримінальну справу прийнято до провадження слідчим управлінням Головного управління МВС України в м. Києві, створено слідчо-оперативну групу.

Хід розслідування перебуває на контролі керівництва МВС України.

ДЗГ МВС України 2.08.2006р.

Відповіді

 • 2006.08.02 | Oleg

  Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

  Автору.

  Что это за сообщение, в котором вместо имени стоит
  "винуватець", студент и т.д. Вам, что, заплатили за это ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | Пані

   Красиво

   Багато бреда пишуть на форумі, але це - неперевершений перл.

   Новину ставила я. За дуже великі бабки. Які - дзвоніть за вказаним в новині телефоном і питайте.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.02 | Oleg

    Re: Красиво

    Пані, я не собирался кого-то обидеть, тем более Вас.
    Уколоть, возможно. Получилось грубо - звиняйте.
    А назвать виновника все таки нужно было.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.02 | Albes

     Re: Красиво

     Прежде чем пытаться кого-то уколоть, не мешало бы для начала включить мозги и подумать. Ясно же из текста, что это не мнение автора постинга, а просто размещение сообщения МВС. А если думали и кололи, то это уже не укол, а открытая и наглая провокация и хамство.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.02 | Oleg

      Ну вы разошлись не на шутку. У вас все в порядке в семье ?

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2006.08.02 | Albes

       Не волнуйтесь, все отлично.

       Да и не расходился я. А Ваше поведение только подтвердило изложенное мною. В худшем виде. Видимо, у Вас не все в порядке с самооценкой, раз тянет на провокационное писание. Расслабьтесь.
    • 2006.08.02 | Пані

     Re: Красиво

     Oleg пише:
     > Пані, я не собирался кого-то обидеть, тем более Вас.
     > Уколоть, возможно. Получилось грубо - звиняйте.
     > А назвать виновника все таки нужно было.

     І ніхто не зрозумів суті моєї відповіді...

     Ви КОЛИСЬ бачили МВС-ні прес релізи з вказанням прізвищ???? Хоч на Майдані, хоч де інде. Хоч при цій владі, хоч при попередній....
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2006.08.02 | Oleg

      Re: Красиво

      Уважаемая Пани.
      Это не для общего обозрения, а для Вас.
      Я еще раз извиняюсь. В первый раз я даже не посмотрел на signature, поэтому и не понял, что это МВС.
      Должен сказать, что мое первое извинение Вы поставили очень быстро. Для моих постов такая оперативность - исключительная редкость.
      Ранее, все мои заметки ставились только через два-три часа. По-видимому, я на вашем сайте отношусь к людям второго, а может третьего сорта. Ваша демократия такая, же как и все демократии, с которыми я встречался. У всех у них декларации и суть не одно и то же.
      Но, честно, я как-то безразлично отношусь к тому, как ваш сайт относится к моим постам. До сегодняшнего дня я не мог понять в этом отношении себя, но сейчас пониманаю, что пишу по паре предложений больше для себя, а не для кого-то.

      С уважением к Вам,
      Oleg
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.03 | Faargenwelsh

     прєкрасно

     Oleg пише:
     > А назвать виновника все таки нужно было.
     кому?

     ну я його назвав гілкою нижче. вас попустило? ні, не попустило. вам шашечькі, ілі єхать?
     до речі, раз ви вже помітили, що ні за старої, ні за нової влади в прес-релізах мвс прізвища відповідних осіб не вказувалися, то, можливо, ви б поставили собі питання - чому? і знайшли б відповідь, не таку вже й складну, самотужки, не задаючи риторичні питання першому-ліпшому перехожому?

     пс : а що ще "треба" викладати? дату народження, номер паспорту, адресу і телефон, щоб правдолюби могли власноруч набити морду віновніку торжества? у вас не складається враження, що між правом на інформацію та правом на особисте життя мусить бути якесь розмежування, і що, раз воно мусить бути, право на інформацію таки має інколи бути обмежене? особливо якщо пересічним людям абсолютно по барабану, як цього водія звали?
   • 2006.08.02 | stefan

    пані Наталко, скажіть які "великі бабки"

    Ви заробили на цій новині.
    ...
    Пані пише:
    > Багато бреда пишуть на форумі, але це - неперевершений перл.
    >
    > Новину ставила я. За дуже великі бабки. Які - дзвоніть за вказаним в новині телефоном і питайте.
  • 2006.08.02 | Faargenwelsh

   Максименко Віт.Мик., як вас так цікавить

 • 2006.08.02 | шкіпер

  Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

  >... з діагнозом струс головного мозку та гострий люмбологічний посттравматичний синдром.

  Может кто-нибудь из специалистов прокомментировать это место.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.03 | OF

   Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

   Цe абракадабра. Cтрус мозkу, як діагноз, можна поставити тільки після знeпритомніння, якого нe було - цe обов'язковий прeрeквізит діагнозу + рeзультат комп'ютeрної томограми, щe кращe - МRI головного мозку. Якого, вочeвидь, нeмає, тому що на ньому МУCЯТь бути ознаки струсу.
   Люмбологічний синдром в 21 рік?... Гм..
   Цe нагадує озвучeні рeзультати судово-мeдичної eкспeртизи, прoвeдeної після "самогубства" Кравчeнка. Та і нe тільки його.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.03 | Нейрохирург

    Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

    Как врач-нейрохирург могу засвидетельствовать, что вышеприведенный пост писал баран, кторый никогда церебрального больного не видел и не понимает, что такое сотрясение мозга или люмбальный синдром! Никогда(!) пререквизитом(?) постановки диагноза - сотрясение мозга, не являлась потеря сознания! Потеря сознания - это симптом при котором можно под вопросом поставить диагноз сотрясения мозга 3-й степени... Под вопросом, потому что зависит от длительности потери сознания, АД, неврологических симптомов и прчее.
   • 2006.08.03 | Михайло Свистович

    Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

    OF пише:
    > Cтрус мозkу, як діагноз, можна поставити тільки після знeпритомніння, якого нe було - цe обов'язковий прeрeквізит діагнозу + рeзультат комп'ютeрної томограми, щe кращe - МRI головного мозку.

    Та неправда. Сам неодноразово був свідком, як ставили струс мозку без усього цього. Причому в нейтральних випадках, коли це нікому не було потрібно, ніхто не був зацікавлений. І навіть у випадку, коли треба було через це псувати стосунки з міліцією, місцевою владою, лікарі ставили такий діагноз без рписаного Вами.

    > Люмбологічний синдром в 21 рік?

    А що це за синдром?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.05 | OF

     Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

     Cтавити діагноз - та справді бути хворим з цим дізгнозом цe дві вeликі різниці. Які записують діагнози а, особливо, при потрeбі - мeні добрe відомо. Я говорю про ІCНУЮЧИЙ діагноз, а нe про записаний. Ну а поєднати люмбологічний синдром із струсом мозгу можe тільки наша влада та також шановний "нeйрохірург", котрий, мабуть, направляє на стаціонарнe лікування із "струсом мозгу" бeз втрати свідомості чи запоморочeння. Патофізіологічно cтрус( concussion) є лишe при втраті свідомості, чи запаморочeнні. Хоча б на сeкунди.
     Люмбологічий синдром - в простонароді - радикуліт. До рeчі, больовий синдром в попeрeку - цe просто eпідeмія. У нас - eпідeмія сeрeд владоможців та їх діток, коли трeба заховатися в лікарні. В багатих країнах - цe надзвичайно прибуткова хвороба - там просто пандeмія люмбологічногo синдрому.
     Бeз сарказму - люмбологічний синдром( радикуліт) - цe рeально існуюча хвороба, котру, одначe, охочe симулюють.
 • 2006.08.02 | Олег Непокора

  Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > .
  >
  > Після ДТП водій зник з місця події, але на перехресті вулиць П.Орлика та Шовковичної його було затримано нарядом полку патрульно-постової служби ГУМВС України в місті Києві.
  >

  >
  > Винуватець ДТП з 31 липня 2006 року за направленням лікарів інституту нейрохірургії імені А.П. Римарука перебуває в неврологічному відділенні Київської клінічної лікарні № 5 з діагнозом струс головного мозку та гострий люмбологічний посттравматичний синдром.


  Я пацтулам! :)

  Водій зник із "струшеним мозгом"?
 • 2006.08.02 | alx_1904

  Т.е. я был прав, он оказался виноват т.к.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > ... виїхав на зустрічну смугу ... Після ДТП водій зник з місця події....
  > Згідно з протоколом медичного огляду водій знаходився у тверезому стані.....

  Если бы он НЕ МЕНЯЛ полосу движения, не вылазил бы на встречку и не сбегал - то был бы абсолютно невиновен.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | Albes

   Re: Т.е. я был прав, он оказался виноват т.к.

   Я б не заявлял о "невиновен", а уж тем более с эпитетом "абсолютно".
   Даже при тех условиях, какие описали Вы как исходные, вопрос виновности-невиновности просто становится более сложным и менее очевидным.
 • 2006.08.02 | user

  Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

  не винуватця, а підозрюваного. не заарештовано, а затримано
  тщательнее надо, тщательнее.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.02 | ф

   Re: Винуватця скандального ДТП заарештовано

   Гадаю, ліки якими його накачують містять наркоречовини, щоб аналізи... і таке інше...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua