МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не кажіть бидлюкам, що вони - билюки.

08/03/2006 | один_козак
І не кажіть бандюкам, що вони бандюки.

Хлопці й дівчата, брати й сестри!

Це я звертаюся до тих людей, що змогли бути вільними й зараз із прикрістю дивляться на співгромадян, які злякано поглядають на нас, настирливо міняючи волю на сочевичну юшку.

Давайте не ставити на них тавро худоби, а пояснювати, ЯК громадяни можуть бути вільними, бути господарями своєї країни. Як це добре і що для цього треба. Показувати приклади. Відчувши різницю, ті люди будуть також ставати вільними, а не будуть опонувати:"Ні, ми не раби, ми просто шалено любимо нашого "кормільца"".

Окремою бідою є ситуація, коли бидлюк перетворюється на пана. "Не дай, Боже, з хама пана", - каже українське прислів'я. Дійсно, той, хто ніколи не цінував власної гідності, не поцінує гідності іншого. Йому складно побачити всю мерзотність брутального панування над собі подібними. Складно зрозуміти, що принижуючи (ображаючи, обкрадаючи, обдурюючи) їх, він ганьбить і принижує себе.

Тому давайте домагатися перетворення бидлюка на вільну людину, поки хам ще не став паном. ;)

ПС:
І хочеться нагадати, що українці - історично козацька нація. А для справжнього козака притаманно не терпіти зверхності ні над собою, ні в собі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua