МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гэй! Форумчане! Кто клялся, что...... (/)

08/03/2006 | Забойщик
"ширки" не будет? Что НУ и ПРУ не объединятся?Рада затвердить Януковича прем'єром у п'ятницю

Верховна Рада України розгляне питання затвердження кандидатури Віктора Януковича на пост прем’єр-міністра і формування Кабінету Міністрів України у п'ятницю.

Голова ВР Олександр Мороз завершив вечірнє засідання парламенту у четвер і повідомив, що затвердження кандидатури Віктора Януковича не може відбутися зараз у зв’язку з процесом “переформатування коаліції”.

Спікер сказав, що ця процедура ще не завершена, оскільки, лідери парламентських фракцій Партії регіонів і "Нашої України" підписали у четвер Меморандум про створення коаліції в новому форматі .До цього меморандуму ще мають приєднатися лідери інших фракцій. Голова ВР також додав, що Президент Віктор Ющенко хоче прийти завтра до парламенту, “відбути свій обов’язок”, взяти участь у процедурі затвердження кандидатури прем’єра і формування Кабінету Міністрів.

Раніше представник "Нашої України" Микола Катеринчук заявив, що в разі створення широкої коаліції за участі його партії частина "нашоукраїнців" до неї не увійде.

Один із лідерів Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов, після засідання фракції блоку, повідомив про перехід БЮТ в жортску опозицію і створення міжфракційного об'єднання, до якого може приєднатися частина нашоукраїнців.
http://www.bbc.co.uk/ukrainian/domestic/story/2006/08/060803_rada_pm_friday_oh.shtml


Процесс политической проституции идёт своим логическим путём.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua