МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко-Тимошенко: невичерпна тема-1.

08/05/2006 | Карт
От лише один абзац з інтерв’ю Ющенка:

„Я не люблю слово "націоналізація", я не люблю слова "реприватизація", я не люблю ревізії. Я переконаний, що не успішні політичні сили, а аутсайдери будуть вимагати повернутися назад, зробить ревізію, забрати, поділити... Це тупик, який Україну розвертає від прогресу”. Т.Ніколаєнко, С.Лещенко, УП, 5.05.2004, http://www2.pravda.com.ua/ archive/2004/may/5/2.shtml.

А може він не любить міняти обставини? І не вміє цього робити – от спробував закрити ДАІ, вийшло смішно.
Може він боїться слова «справедливість», бо встановлення справедливості потребує втручання?
Чому, якщо власність, що очевидно була вкрадена у держави, за рішенням суду повертається для відкритого перепродажу, Ющенко називає такі дії «націоналізацією», чи – «забрати, поділити»?

Може тому, що така юліна політика послаблення олігархів могла мати успіх, і це посилило б позиції Тимошенко? А він планував зробити олігархів своїми партнерами у боротьбі з Тимошенко (зверніть увагу на дату).

«Я переконаний, що не успішні політичні сили, а аутсайдери ..». Чому переконаний?
Можливо тому, що вже в травні спланував відправити Тимошенко в аутсайдери?

Таки відправив. І отримав на наступних виборах в аутсайдерах свою ліберальну НУ.
А Тимошенко, спростовуючи переконаність Ющенка, виявилась успішною політичною силою.
Ну, шо ж, а він знову посприяв тому, щоб виштовхати її в аутсайдери.
Впертим все ж таки виявився наш батько нації ..Тимошенко була ідейним лідером антикучмівської опозиції, а Ющенка привели туди під білі руки. Завдяки цьому він опинився в такій незручній для себе ролі опозиціонера, бо без цього на виборах-2002 не було б у нього успіху.
У 1977 він змушено вступив до КПРС, а в 2001 - до опозиції.

Тимошенко свідомо обрала свій шлях. Вона була (і є) вільною людиною.

І цей контраст між креативом Тимошенко і вимушеними кроками Ющенка не може не впливати на характер його дій.

Бо всі це розуміють, в тому числі і Ющенко.

Як я не намагаюсь відлучити Тимошенко від Ющенка, щоб знайти в ньому самодостатність, у мене не виходить.

Все вказує на ту, ключову для розуміння дій Ющенка обставину, що без Тимошенко він не був би Президентом.
Все свідчить на користь тієї думки, що неприйнятність Тимошенко є лейтмотивом його вчинків.
Ніяка гнучкість Юлі, яка до останнього зберігала лояльність до відверто ворожого Ющенка, не вилікує Вітю від його комплексу несамодостатності.

Відповіді

 • 2006.08.05 | SpokusXalepniy

  Щодо психології - є сумніви.

  Карт пише:
  > Все вказує на ту, ключову для розуміння дій Ющенка обставину, що без Тимошенко він не був би Президентом. Все свідчить на користь тієї думки, що неприйнятність Тимошенко є лейтмотивом його вчинків.
  Как для меня, то это "секрет полишинеля". Могу даже сказать когда это неприятие началось у Ющенко. Пусть даже сначала в слабой форме и не совсем осознанно для него самого.
  Всё началось после того, как он сдал её Кучме с поста зам.премьер-министра, откуда она угодила прямо в тюрьму. Далее действует закон, по которому: подсознание требует оправдания предательства и свою вину он переносит на свою же жертву. Поэтому нет ничего удивительного, что после этого и месяца не прошло как он подписался против "фашиствующих" участников "Украина Без Кучмы" (УБК). Это тоже психологически характерно для таких случаев: всегда найдутся люди которые ему "мягко напомнят" о предательстве для использования в личных целях. Видимо Кучма "подсказал" Ющенко, что ведь с Юлькой - своим лучшим товарищем - ты поступил не хорошо (это народ можно за нос водить, а мы-то с тобой же знаем), так что, чего уж, подписывайся под обращением к УБК.

  Дальше уже всё катилось по инерции. Он ни разу не выступил в защиту Юли на процессе, а мог бы. Короче, чем дальше, чем больше предовал, тем сильнее чувство вины усугубляло процесс отторжения этой вины от себя с переносом её на свою жертву.
  Дело не в Ющенко, дело в дурацком законе человеческой природы. :)

  > Ніяка гнучкість Юлі, яка до останнього зберігала лояльність до відверто ворожого Ющенка, не вилікує Вітю від його комплексу несамодостатності.
  Думаю, что вы ошибаетесь в "гнучкісті Юлі" и в лояльном её по отношению к Ющенко. Она избрала более утонченное оружие. Я бы сказал - более коварное. Юля понимает чувства Ющенко (см.выше) и мстит ему путём показной, МАКСИМАЛЬНО ПУБЛИЧНОЙ преданности!!! Тот - в своём предательстве - не может затормозить, т.к. это ещё сложнее, чем "не думать об обезьяне", а Юлька пользуется этим, провоцируя своей [якобы] преданностью, всё новые и новые МАКСИМАЛЬНО ПУБЛИЧНЫЕ предательства Ющенко. Она его уничтожает его же руками, вернее, его же собственным подсознанием, которое катится без тормозов вниз. От этого люди сходят с ума. Это страшное наказание! Я бы его запретил Женевским соглашением. :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | Карт

   Re: Щодо психології - є сумніви.

   SpokusXalepniy пише:

   > Дело не в Ющенко, дело в дурацком законе человеческой природы. :)
   >

   Вибачте, але якщо в тобі превалює "дурацкий закон человеческой природы", то тобі краще не бути президентом.


   > Юля понимает чувства Ющенко (см.выше) и мстит ему путём показной, МАКИМАЛЬНО ПУБЛИЧНОЙ преданности!!! Тот - в своём предательстве - не может затормозить, т.к. это ещё сложнее, чем "не думать об обезьяне", а Юлька пользуется этим, провоцируя своей [якобы] преданностью, всё новые и новые МАКСИМАЛЬНО ПУБЛИЧНЫЕ предательства Ющенко. Она его уничтожает его же руками, вернее, его же собственным подсознанием, которое катится без тормозов вниз. От этого люди сходят с ума. Это страшное наказание! Я бы его запретил Женевским соглашением. :)

   А я вбачаю ІНШУ мотивованість "МАКИМАЛЬНО ПУБЛИЧНОЙ преданности" Юлі Президенту.
   Як на мене, їй просто дуже важко встояти, вона шукає як найменшої можливості знайти підтримку у Президента. За нею стоять люди (її блок), які сподіваються на успіх. Юля є дійсно відповідальною людиною.
   Відносно почуття помсти ми нічого не знаємо, хоча і можемо про нього говорити (все ж таки ЖІНКА!), але це є територія спекуляцій. Жодного разу ми не спостерігали ознак помсти у Тимошенко. Отже помста, якщо вона є і мотивує її дії, залишається її приватною справою.

   Ви вважаєте, що "Она его уничтожает его же руками". Якщо це не є тонкою іронією, тоді віднесемо таке Ваше сприйняття вже до Ваших психологічних особливостей.
   Як на мене, вона ледь-ледь встигає очунятись після наступної зради, після наступного удару в спину.
   Така жінка заслуговує на підтримку і розуміння.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.06 | SpokusXalepniy

    Ви не обратили внимание на смайлики.

    Карт пише:
    > SpokusXalepniy пише:
    > > Дело не в Ющенко, дело в дурацком законе человеческой природы. :)
    > Вибачте, але якщо в тобі превалює "дурацкий закон человеческой природы", то тобі краще не бути президентом.
    Ви не подивились на смайлік.

    > > Юля понимает чувства Ющенко (см.выше) и мстит ему путём показной, МАКСИМАЛЬНО ПУБЛИЧНОЙ преданности!!! Тот - в своём предательстве - не может затормозить, т.к. это ещё сложнее, чем "не думать об обезьяне", а Юлька пользуется этим, провоцируя своей [якобы] преданностью, всё новые и новые МАКСИМАЛЬНО ПУБЛИЧНЫЕ предательства Ющенко. Она его уничтожает его же руками, вернее, его же собственным подсознанием, которое катится без тормозов вниз. От этого люди сходят с ума. Это страшное наказание! Я бы его запретил Женевским соглашением. :)
    > А я вбачаю ІНШУ мотивованість "МАКСИМАЛЬНО ПУБЛИЧНОЙ преданности" Юлі Президенту. Як на мене, їй просто дуже важко встояти, вона шукає як найменшої можливості знайти підтримку у Президента. За нею стоять люди (її блок), які сподіваються на успіх. Юля є дійсно відповідальною людиною.
    Справа в тому, що в політиці людину треба оцінювати по суспільно значимим справам, а не по здогатках про що вона буцім-то думає "насправді".
    В цьому сенсі громадьска поведінка Юлі, в порівнянні з іншими політиками в державі, - бездоганна.
    Справжні мотивації дій такої людини часом не зовсім зрозуміє не тільки громадськість, але і сама ця людина. Останнє підкреслюю, бо це є типовий психологічний стан.
    Наши з вами "дослідження" є лише дослідження зовнішних спостерегачів.

    > Відносно почуття помсти ми нічого не знаємо, хоча і можемо про нього говорити (все ж таки ЖІНКА!), але це є територія спекуляцій. Жодного разу ми не спостерігали ознак помсти у Тимошенко. Отже помста, якщо вона є і мотивує її дії, залишається її приватною справою.
    Я не казав, що помста є мотивацією. Я казав лише про метод її боротьби проти наклепів.

    > Ви вважаєте, що "Она его уничтожает его же руками". Якщо це не є тонкою іронією, тоді віднесемо таке Ваше сприйняття вже до Ваших психологічних особливостей.
    А ось на цьому я наполягаю. Це стосується її методи боротьби за свою гідність.

    > Як на мене, вона ледь-ледь встигає очунятись після наступної зради, після наступного удару в спину.
    В боксе есть такое понятие: держать удар.
    Опытный боец иногда намеренно ставит себя в положение, когда он чуть ли не провоцирует противника наносить один за одним удары, в надежде на то, что тот обессилит от необузданной злости из-за стойкости "оппонента". Всё дело в том, что нокаут в боксе происходит в основном не от силы удара, и не от количества ударов, а от внезапности удара. Ющенко сейчас уже в стадии обессиливания от нападок на Тимошенко. Он просто уже выдохся предовать.

    > Така жінка заслуговує на підтримку і розуміння.
    Просто в Украине такого достойного лидера нации ещё никогда не было. Как говорится - "и близко не стояло". Это непривычно для народа. :)
    Зато он - народ - воздаст должное Юле после того как её какие-нибудь бандюки от власти хлопнут. Вот тогда нация почувствует себя в своей тарелке - будет далеко не театрально оплакивать очередную свою историческую глупость, хотя и избавит себя ещё от одной маленькой капли рабского поведения.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.06 | Карт

     Re: Ви не обратили внимание на смайлики.

     Юля удар тримає, але, мені так здається, заяви про відданість Президенту не правильно розгядати як провокації (якою б дотепною така думка Вам не здавалась). Я питаю себе: а яка тактика могла б бути альтернативною? Розвінчування Президента?

     З рештою я погоджуюсь.

     Обставини такі, що фізичне усунення Юлі для мафії, тепер ставшою владою, є бажаним зараз, як ніколи.

     Щоб накрити Україну на десятки років.
 • 2006.08.05 | tomcat

  вичерпна..

  Карт пише:
  > От лише один абзац з інтерв’ю Ющенка:
  >
  > „Я не люблю слово "націоналізація", я не люблю слова "реприватизація", я не люблю ревізії. Я переконаний, що не успішні політичні сили, а аутсайдери будуть вимагати повернутися назад, зробить ревізію, забрати, поділити... Це тупик, який Україну розвертає від прогресу”. Т.Ніколаєнко, С.Лещенко, УП, 5.05.2004, http://www2.pravda.com.ua/ archive/2004/may/5/2.shtml.
  >
  > А може він не любить міняти обставини? І не вміє цього робити – от спробував закрити ДАІ, вийшло смішно.
  > Може він боїться слова «справедливість», бо встановлення справедливості потребує втручання?
  > Чому, якщо власність, що очевидно була вкрадена у держави, за рішенням суду повертається для відкритого перепродажу, Ющенко називає такі дії «націоналізацією», чи – «забрати, поділити»?

  ВАЮ виконав своє слово - повернув та чесно перепродав КРСталь, Юлiни 3000 так i залишились пiар-гаслами.

  >
  > Може тому, що така юліна політика послаблення олігархів могла мати успіх, і це посилило б позиції Тимошенко? А він планував зробити олігархів своїми партнерами у боротьбі з Тимошенко (зверніть увагу на дату).
  >
  > «Я переконаний, що не успішні політичні сили, а аутсайдери ..». Чому переконаний?
  > Можливо тому, що вже в травні спланував відправити Тимошенко в аутсайдери?
  >
  > Таки відправив. І отримав на наступних виборах в аутсайдерах свою ліберальну НУ.
  > А Тимошенко, спростовуючи переконаність Ющенка, виявилась успішною політичною силою.
  > Ну, шо ж, а він знову посприяв тому, щоб виштовхати її в аутсайдери.
  > Впертим все ж таки виявився наш батько нації ..
  >
  >
  >
  > Тимошенко була ідейним лідером антикучмівської опозиції,

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  > а Ющенка привели туди під білі руки.

  у голови НБУ та уряду було БЕЗЛIЧ можливостей домовитись

  > Завдяки цьому він опинився в такій незручній для себе ролі опозиціонера, бо без цього на виборах-2002 не було б у нього успіху.
  > У 1977 він змушено вступив до КПРС, а в 2001 - до опозиції.
  >
  > Тимошенко свідомо обрала свій шлях. Вона була (і є) вільною людиною.

  ага. свiдомо вiддала газовий бiзнес, свiдомо вiдмовилась вiд вiцепрем'єрськоi посади (на вiдмiну вiд Пiнзеника), свiдомо пiшла у камеру лук'янiвки. НЕ СМIШИТЬ МОI ТАПКИ. якраз саме Юля опинилась у опозицii як шлях до помсти та вiдновлення бiзнесу

  > Ніяка гнучкість Юлі, яка до останнього зберігала лояльність

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  > до відверто ворожого Ющенка,
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | Карт

   О, і Томсат відмітився.

 • 2006.08.06 | Социст

  Проект мирної угоди

  1. Підтримувати Ющенка, поки він залишається президентом.
  2. Підтримувати Тимошенко, поки вона залишається в опозиції.
  3. Не підтримувати Януковича ніколи.
  4. Підтримувати завжди всіх громадян, незалежних від влади.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.06 | Мих.

   Re: Проект мирної угоди

   Объясните, пожалуйста, в чем поддерживать Ющенко?
   Меня давным-давно учили судить человека не по словам, а по делам. Так вот: то, что он делает, меня не устраивает - причем чем дальше, тем больше. А на слова я просто перестал обращать внимание.
 • 2006.08.06 | пан Roller

  КГ

  Ющенко в связке с Тимошенко тема для 3.14- езднутых политтехнологов. Так сложилось, что думаючи как пополнить ряды прихильников Тимошенко за счет других блоков они обращаются к этой теме. С этой целью, они делят выборцев на юлефанов и юлефобов, им так хочется, с тем, что бы оттеснить другие политические силы из которых выбирает выборец.

  Раз уж зашла здесь речь о Ющенко, то треба отметить, что Ющенко президент, а станет ли президентом Тимошенко это еще вопрос.

  Поэтому, что бы быть корректным, ища напарника Тимошенко треба обратиться к фигурам равного порядка. Такой фигурой сегодня выступает Янукович.

  И, говоря о Ющенко, как о предмете, следует обратить внимание как используют этот "столб" Тимошенко и Янукович.

  Если обратиться к последним публичным высказываниям некого Ковтуненко, командированного Тимошенко для дачи показаний про Ющенко, то открываются некие мотивы, которые автор почему-то не замечает.

  А именно, что в 1997 году Ющенко не просто вступил в ряды КПСС, там он был не простым членом, а членом побольше коммуниста Турчинова, и побольше комсорга Тимошенко, он был инструктором ЦК КПСС.

  Конечно, это вам не шапки срывать, или на зоне сидеть, но каждому свое.

  Как же использовал ЗЕКА Янукович Ющенко? Тот был нужен ему, что бы того завалить.

  А как БУ (Бывший в употреблении) член КПСС Тимошенко? Что бы вскарабкаться, взять за руку, потом за горло, как змиюка по имени удав. Видимо, эту удавку и символизирует ее коса,

  И Ющенко прекрасно отдавал отчет себе кому и для чего он нужен. Он никому не нужен кроме как для того, что бы завалить его. Такая его доля, и выбрал он ее сам. Не совсем сам , конечно, члены ЦК сами не выбирают.

  Обращает внимание на себя и тот факт, что оранжевой символикой Тимошенко прикрывала свой срам только тогда, когда ей это было выгодно.

  Она оказывает «помощь», помощь о которой ее никто не просил. И всем рассказывает, что лучше нее никто этого не сможет сделать, как будто это минет.

  И лучше ее никто не сможет управлять нами....Как будто,нас на помойке нашли. Но ее никто не хочет.Ни Ющенко , ни Янукович, Ни Ахметов. Если бы хотели массажисток депутаток с собой не брали в ВР.

  Но, до шеи она пока не дотянулась. Это как в том анекдоте, про сучки и задоринки. Она так безгрешна, что не может вскорабкаться по бревну в рай.

  Как в сказке про сороку воровку, наоборот.
  "Этому не дала, этму не дала, а этому дала."

  Но, обещала ведь всем.

  Если любители, которые готовы до бесконечности сочинять эту мыльную оперу. Возникает сомнение, на кого они работают, их какого они штаба?
  "Чьи вы братцы будете?"


  Ведь тема эта отвлекает от многих важнейших вопросов,от " Универ- Сала" ее используют примерно с той же целью, как и тему мова, или федерализации.

  Вовлекая выборцев в обсмоктывание этой поганки, авторы забывают, что они делят народ.

  Потому что им народ пофиг.

  Brgds


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua