МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рука Москвы в событиях 3 августа.

08/05/2006 | Soft
Как вы думаете, не было ли в событиях 2-3 августа косвенного участия представителей российского правительства?

Если они были, то виновата в этом только российская верхушка или каждый россиянин, который выбирал, как в 1933 каждый немец в Германии выбирал Гитлера?

Тоесть обвиняя Россию обвиняете ли вы только руководство или же каждого ее гражданина?

Відповіді

 • 2006.08.05 | Альберт

  Пробачте - або сам Ви шукайте підтвердження цього...

  .. або не дратуйте людей зайвим згадуванням кінчених москалів.

  Власне мені зараз трошки пойуху, мала відношення Масква до чогось, чи не мала? У мене тепер замість одного два підери, і можливо, ще і запланована ними на зміну (для підтримки системи у життєздатності) підєрка. І треба спочатку виявити, що, як і коли - і що з цим щастям тепер робити.

  Та хоч нога маскви! Вам мало знати, що кожен москаль претендує на Вас, як на раба? Вам мало знати, що москалія ніколи не визнає вас у своєму складі за людину? Чому б Вам не віднестись до маскви, як наприклад, до Румунії? Бо - може Сігуранца клята теж руки тягне? Вас це не цікавить?

  Ви мабуть занадто молодий, щоб напряму стикнутися з совком, але мушу Вас запевнити: українець в москалії або викликає страх (це якшо поруч є ще гурт українців) або ничім не мотівоване призирство із відчуттям незрозумілої зверхньості москальских свиней. Страху вже більшає. Незабаром, якщо розберемось вдома, та зможемо трошки підтримувати діаспору в Рашці - страх перед українцем буде там суцільним. То - москалія не нагальна проблема. Проблема - власна верхівка, контроль над нею, і зміна системи приоритетів і цінностей, що мабуть робиться все ж не універсралами, а прицільними кулями зі снайперскої гвинтівки, бо так швидше.

  Повторюю - чим більше ми розберемось і покараємо своїх - тим менше буде бажань у чужинців навіть у подумах простягати до нас руки!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.05 | TrollSeeker

   Зараз він заявить, що він є прибічником Тимошенко. :-))))

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.05 | НТВ

    Re: Зараз він заявить, що він є прибічником Тимошенко. :-))))

    Какая нахер рука Москвы?Что,Москва виновата,что мы избрали придурка,который просрал все,что только можно было просрать?В эти выборы Москва нагло не влезала в отличие от президентских.Так,что нечего на зеркало пенять.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.05 | TrollSeeker

     Це звичне троляче гівнометання для захаращення Форума непотребом

    • 2006.08.05 | nick

     Re: Зараз він заявить, що він є прибічником Тимошенко. :-))))

     НТВ придурок, Масква в Україні з 1654 року, і все що з того часу і включно до вчорашнього дня відбувається - з її безпосередньою участю
    • 2006.08.05 | Альберт

     Це тролячий допис. Бо сенсу в ньому нема!

     НТВ пише:
     > Какая нахер рука Москвы?Что,Москва виновата,что мы избрали придурка,который просрал все,что только можно было просрать?

     Не ми, а ви "вибіралі прідурка". Ми на майданах заважали нерозумним дурням розвалити державу, і багато доречі хто саме виходив на морози саме за це - іноді навіть не саме за Україну, а за намагання знищити державу, котра є інститутом суспільних гарантій. А той "просрал" поки що тільки одне - власну гідність і підтримку громадян України, авансовану йому дуже великою мірою на тлі ще більш кінченої загрози розвалу держави і знищеня тих самих суспільних гарантій. Але надалі терпіти його не має сенсу. Як і всю цю систему шантажу і тіні, що доречі і має назву "КУЧМІЗМ"!

     >В эти выборы Москва нагло не влезала в отличие от президентских.
     Так,что нечего на зеркало пенять.

     Не бачу логічного зв'язку поміж довма реченнями, окрім непотрібу ще раз сказати, що масква - хароша. На це ще раз можу торпедувати - масква нехароша для українця безумовно, як безумовний рефлекс, цей продукт вироблений сторіччями, має свій гатунок витримки, і споживаєтся виключно при наявності адекватних умов, що наразі усі відповідають вишуканості страви. Я високо ціную намагання росіян тролювати це питання - але "я вашу маскву відал в гробу в бєлих тапках". Ви висловили свою точку зору - я свою. То не бачу сенсу робити з цієї іксні подальшу дискусію. Дякую за порозуміння, бо якщо Ви не троль, то можна на це розраховувати.
  • 2006.08.05 | Rus36

   Правильно: бей своих, чтоб чужие боялись.

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.05 | Альберт

    "Я знаю." (Де Жюссак до Бонасье), пан чужий.

  • 2006.08.05 | Soft

   Я не о том.

   О национальной идее, которая будет считать, что любой враг России - наш друг.

   Конечно я понимаю, что в открытом противостоянии России мы не победим, но мы можем всячески поддерживать силы дестабилизирующие в России экономическую и политическую ситуацию, лучше неявно. Результатом этого должно быть уничтожение России как единого государства.

   Иначе - существование России - угроза национальной безопасности Украины.

   PS
   А для всех любопытствующих я прежде всего сам за себя :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.05 | TrollSeeker

    Троль то за БЮТ, то за самого себе. Якби мізки були можна було б

    поставити діагноз - шизофренія.

    А так - звичайне тролячення.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2006.08.05 | один_козак

     Часом хочеться вас запитати, та не зручно офтопи

     розводити. Коли Ваша ласка, ви маєте навіть класифікацію тролів? Ну, там, троль-шептун, троль-крикун, клас, рід, вид, підвид, порода, популяція...? Може вже десь писали? Цікаво.))


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua