МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НАК “Нафтогаз України” платити не буде...

08/06/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Хіба личить одній з найбагатших комерційних структур платити якійсь пенсіонерці?

4 серпня в с. Дубове Красинської сільради Криворізького району, що на Дніпропетровщині повторилася спроба захоплення невідомими земельної ділянки, яка належить громадянці Пех Т.В. Невідомі особи в камуфляжах забажали розрити магістральний газопровід, який начебто пролягає саме через вказану ділянку. Але жодних натяків на те, що під землею знаходяться комунікації у технічній документації, наданій п. Пех при розпаюванні землі немає. До того ж НАК “Нафтогаз України”, якій належать магістральні трубопроводи без погодження з власником земельної ділянки не має жодного права завдавати непоправної шкоди чужій землі, змішуючи родючий шар з глиною.

Обурившись, що представники Громадянської мережі “Опора” проводять відеозйомку злочинних дій “Нафтогазу України”, невідомі в камуфляжах відібрали у опорівців камеру та мобільні телефони. Потім, заламавши представникам “Опори” руки та наносячи удари гумовими кийками, охоронці “Нафтогазу України” заштовхали їх у “бобика” та повезли в невідомому напрямку. У цей час начальник служби охорони, отримавши по телефону якісь вказівки, наказав загальмувати та висадити бранців біля красинської сільради і повернути опорівцям вилучені камеру й телефони. Звільнені хлопці за півгодини знову прибули на ділянку п. Пех, де були лише господарка паю, яка знаходилася в критичному стані через пережитий стрес, та її син. Пані Пех повідомила, що після її заяви, що вона ляже під ківш екскаватора, як тільки той перетне межу її ділянки, машиніст екскаватора відмовився продовжувати розкривні роботи і поїхав геть з усією охороною.

Ганебним є те, що місцева влада та силові структури від дільничного інспектора до СБУ були заздалегідь повідомлені про злочин, що мав ось-ось відбутися, але жоден чиновник чи силовик не втрутився, штовхаючи обидві сторони конфлікту на крайні заходи.

Якби НАК “Нафтогаз України” хотіла розв’язати конфлікт у цивілізований спосіб, вона запропонувала б пенсіонерці підписати взаємовигідну угоду про відшкодування збитків через втрату землі. Але ж хіба личить одній з найбагатших комерційних структур платити якійсь пенсіонерці?

Протистояння триває…

Громадянська мережа "ОПОРА"

Відповіді

 • 2006.08.07 | VOL

  Ось бачите земляки

  Що навколо вас витворяється. А ви як ті вівці, понуро опустивши голови, ідете за Бандюковичами і віддаєте їм свої голоси на виборах до Рад. Вас купують подачками у 10 гривень, чи пляшкою горілки, а ви готові продати за це рідну матір чи брата.

  А коли над вами весь час знущаються, то ви того й не помічаєте, звиклися. А приходять на ваше подвір"я, як до пані Пех, тоді починаєте шукати захисту. І хто ж вам допоможе? Ті кого ви обрали не думаючи?

  Думайте...Думайте і подумавши обирайте. Чи вибравши якогось диктатора, на зразок Сталіна, ви думаєте що всі ваші проблеми знімуться? Ось виступали за Януковича і підтримували його, а думає
  те вам стане краще під ним? Ні, не стане. Бо й він відверто бреше вам з трибуни, що буде говорити вам правду і тільки правду.

  Тож надійтеся тільки на власні сили і вчиться відстоювати свої права у різний законний спосіб. А тим, хто не мовчить, на допомогу прийде ОПОРА. А разом, як ви знаєте, легко й батька бить...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua