МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українська громада міста Чікаго з жалем повідомляє про зраду

08/07/2006 | jean-valjean
Не можу в цілому не погодитися зі змістом та і самим фактом цього повідомлення. Це показова ініціатива. Так само, як в першому-другому турах - 2004 чекали на повідомлення з закордонних дільниць, щоб дізнатися про принципову (бо в арифметичному плані то - жалюгідні цифри) підтримку кандидатів.

От тільки вимоги до майбутнього кандидата на президетську посаду знову завищені (останній абзац). При чому тут "національно-свідомий", маю на увазі - чим це вимірюється? - національністю, акцентАм, кольором очей? Та і радянська категоричність не дуже зрозуміла (трохи нагадує сумнозвісті листи "трудових коллєктівов").

А в цілому - прекрасна ініціатива, "варто:)" підтримувати.


Українська громада міста Чікаго з жалем повідомляє про зраду
http://maidan.org.ua/static/news/2006/1154933307.html

Виборці м. Чікаго, США
перестали вірити президенту України
Віктору Ющенко

В Чікаго 6 серпня 2006 року відбувся мітинг-протест української громади в зв’язку з підписанням Універсалу єдності президентом України В. Ющенко, його висуванцем на пост прєм’єр-міністра Януковичем і зрадником Морозом.

Громада міста Чікаго не буде мовчати проти зради президентом України своїх виборців і закликає національно-патріотичні сили об’єднатися навколо національної ідеї збереження і розбудови незалежної держави.

Резолюція
мітингу української громади міста Чікаго
від 6 серпня 2006 року

Українська громада міста Чікаго з жалем повідомляє про зраду президентом України В. Ющенком великого електорату виборців, котрі підтримали його на президентських виборах в грудні 2004 року.

Створення коаліції між блоком “Нашої України”, партією регіонів, СПУ, КПУ, подання кандидатури В. Януковича і його затвердження ВР на посаду прем’єр-міністром України, з наданням йому великих повноважень – це той фінал безславного правління В. Ющенка, як президента України.

Вибраний українським народом президент, зрадивши своїх виборців, надав бандитам великі права керування державою, замість відправити їх в тюрьми. Підтримавши створення кримінально-комуністичної коаліції В. Ющенко втратив останню нагоду започаткувати в Україні демократичні процеси державоутворення.

За півтора року бездіяльного і нерішучого керування державою В. Ющенком в Україні створилась надзвичайно небезпечна ситуація зникнення української мови, як єдиної державної мови країни; відчулась повна безпорадність перед проявами сепаратиських закликів; продемонструвалось невміння і небажання довести всьому народові України про героїчну боротьбу воїнів ОУН-УПА за волю і незалежність України; не покараними залишаються злочинці, які вбивали і вбивають українських патріотів.

Ми – Чікагські виборці В. Ющенка, на жаль, не можемо змінити політичної ситуації в Україні. Ми не будемо більше закликати цього президента врятувати Україну від загрози втрати незалежності і свободи. Ми не будемо нагадувати президенту, хто знущався над пам’ятю його батька і мільйонів замордованих українців, називаючи президента і його партію “нашистами” і “фашистами”.

Ми не будемо більше вимагати від цього президента застосовувати рішучих дій про заборону комуністичної партії, злочини якої проти українців повинні бути визнаними, як злочинами проти людства, тому що наші попередні вимоги та звернення були ним проігноровані.

Ми, українці Чікаго, доводимо всьому світові, що не будемо підкорятися комуністично-кримінальним структурам, яких президент В. Ющенко свідомо привів до керування державою. Тепер, як ніколи, ми прагнемо об’єднання всіх патріотичних сил для перемоги на наступних президентських виборах людини, котра би ніколи так ганебно не зраджувала своїх виборців.

Тільки національно-свідома людина, яка має тверді переконання в побудові демократичної держави і може переконливо донести їх до всього українського народу, котра вміє вірно підібрати морально-чесну, принципову команду, яка б відстоювала інтереси держави – тільки кандидатуру такої особи підтримають виборці міста Чікаго на наступних президентських виборах.

Українська громада міста Чікаго, США
Надіслано на пошту Майдану Mon, 7 Aug 2006 00:06:21 -0400 (EDT)

Фоторепортаж з мітинґу в Чікаґо на сторінці Майдан-Захід тут:
URL: http://maidan.org.ua/static/narnewslviv/1154932210.html

Відповіді

 • 2006.08.07 | Боровик

  Не можна ані робити кумирів, ані топтати їх. То є ознака ...

  Не можна ані робити кумирів, ані топтати їх. То є ознака плебейства.
  Л.П.
  ***
  Шановні, без проблем можна подивитись дані по результатах недавніх виборів в консульстві, що в м. Чікаго.
  Прооголосувало там кілька тисяч громадян. Зараз кілька десятків громадян, переважно похилого віку, беруться виступати від імені всієї громади.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.07 | Timeo

   Мсьє таки патрицій

   Боровик пише:
   > Не можна ані робити кумирів, ані топтати їх. То є ознака плебейства.
   > Л.П.

   А з якого дива пан вирішив, що там у 2004 робили кумирів, або що зараз кумирів топтали?

   Якщо підтримку на виборах найбільш прийнятного з кандидатів слід вважати "творенням кумирів", то вибори взагалі - "ознака плебейства".
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.07 | Боровик

    Re: Мсьє таки патрицій

    Пан так вирішив, бо так сталося, що тоді йому довелось саме там брати участь у виборах. І тодішня картина значно відрізняється від сучасної.
  • 2006.08.08 | Богдан

   Re: Не можна ані робити кумирів, ані топтати їх. То є ознака ...


   ЧЕРГОВИМ МАРАЗМОМ ЮЩЕНКА ЗАБИТО ОСТАННІЙ ЦВЯХ В ТРУНУ ПОМАРАНЧЕВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ!ОБУРЕНІ ВСІ МИСЛЯЧІ ЛЮДИ ТОРОНТА
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.08 | Мірко

    Про мислячих з Торонта

    Богдан пише
    >ОБУРЕНІ ВСІ МИСЛЯЧІ ЛЮДИ ТОРОНТА<

    Якби справді мислячі, то доглупалися би ще 2 роки тому що Ющ-президент це спецоперація Кучми. А слабомислячі догадалися б в день призначення Піскуна прокурором. А немислячі побачили б торік 9-го вересня. Час на обурення давно минув. Стид.
    А Юля, - це вже стихія. Лиш боюся її самогубства, трьома кулями різного калібру.
 • 2006.08.07 | Дядя Вова

  Бля, как нам здесь не хватало Вашего мнения!

  Это мне напоминает израильских хасидов. Школьный друг пишет из Израиля, что хасиды учат всю нацию быть истинными евреями, аж стыдно быть нехасидом. Но только первые ракеты упали на Израиль, как все они «уехали отдыхать в США». Может пацан немного иронизирует, я просто повторяю его слова.

  Так и господа из Чикаґо. А пожить в Украине месячишко вы точно не хотели?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.07 | .

   Re: Бля, как нам здесь не хватало Вашего мнения!

   господа из Чикаго так же имеют свое мнение как и Дяди Вовы... и во всяком случае сумели донести его без мата.
 • 2006.08.08 | tomcat

  з Чікаго воно, звичайно, виднiше...

 • 2006.08.17 | Боровик

  Re: Українська громада міста Чікаго з жалем повідомляє про зраду

  Український Конгресовий комітет Америки штату Іллінойс спростовує інформацію про свою відмову підтримувати президента Віктора Ющенка.

  Новини ТаблоID

  Депутати роздяглись до плавок

  Кінах живе на 11 поверсі з видом на Льва Толстого

  "Алібі" налягають на вареники

  Про це йдеться у заяві президії й управи Українського Конґресового Комітету Америки у Чікаґо.

  Раніше повідомлялося, що 6 серпня мітинг української громади Чикаго ухвалив резолюцію, в якій вважає зрадою виборців підписання універсалу національної єдності президентом Віктором Ющенком та подання Віктора Януковича на посаду прем’єра.

  У повідомленні наголошується, що "зорганізована українська чікаґська громада не мала будь-якого відношення до цього так званого "віча".

  Конгресовий комітет також наголошує, що таке "віче" було скликано анонімно особою по місцевому радіомовленню, яка заявила, що вона не представляє будь-якої організації".

  В документі наголошується, що в так званому мітингу брали участь приблизно 15 осіб - активістів, решта, біля 40 осіб, це випадкові прохожі, які затрималися з цікавості.

  "Висловлюємо свою пошану до президента Української Держави, і незважаючи на тимчасове розчарування, віримо, що у своїх рішеннях президент керувався думкою про добро і єдність українського народу, а як ґарант конституції діє згідно з її принципами в ім’я демократії", - йдеться у повідомленні.

  "Сподіваємося, що політика нового уряду буде спрямована в раніше обраному напрямку "лицем до Заходу", - зазначається в документі.

  Раніше повідомлялося про проведення мітингу української громади Чикаго, який ухвалив різку резолюцію, що критикує дії президента. Також повідомлялося, що громада відмовляється підтримувати Ющенка надалі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.09.07 | яблуко

   Re: Українська громада міста Чікаго з жалем повідомляє про зраду

   Чи можна знати хто напусав цю статтю? Чому автор стидється підписатися? Яка організація представляє ту громаду про яку говориться? Скільки членів у тій організації? Кожний має право представляти себе, але люди вибирають когось, щоб представляти їх! Думка написана цікава, але я не думаю представляє всіх Чикагістів.
 • 2006.08.17 | Nemesis

  Американський Фронт Патріотів І Захисників Державності України

  Скороченно: А, ФПІЗДУ! Впізнати активістів руха ФПІЗДУ можна дуже просто: вони дудять в дудку, не люблять митися і від своїх ідей всцикаються прямо в штани.

  http://d.foto.radikal.ru/0608/c9091f3ffee5.jpg


  Український Конгресовий комітет Америки штату Іллінойс спростовує інформацію про свою відмову підтримувати президента Віктора Ющенка.
  Про це йдеться у заяві президії й управи Українського Конгресового Комітету Америки у Чикаго.

  В документі наголошується, що в так званому мітингу брали участь приблизно 15 осіб-активістів, решта, біля 40 осіб, - це випадкові прохожі, які затрималися з цікавості.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua