МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява ЛОО КУН

08/10/2006 | Smereka
Внаслідок безплідних перемовин демократичної коаліції та маневрів соціалістів заради посад у парламенті та уряді в Україні склалася неоднозначна політична ситуація, яка загострила багато питань. Головне з них: бути чи не бути Україні? Суспільство поляризується щодо проведення дострокових виборів чи створення широкої коаліції. Щоправда, обидві полярні сторони зі своїми аргументами виглядають непереконливо. Учасники політичного процесу не спромоглися відмовитися від амбіцій в ім’я побудови міцної держави і, навіть, при проведенні загальнонаціонального Круглого столу. Зрештою, в умовах Конституційного цейтноту Президент таки заставив опонентів поставити свої підписи під Універсалом національної єдності. На жаль, історичні помилки не вчать тих,
• хто розколює, а потім закликає всіх об’єднатися довкола нього;
• хто бачить себе на усіх найвищих посадах, а не отримавши їх згоден зайняти і менші стільці;
• хто уже сьогодні готовий усіх проголосити зрадниками, окрім себе. Львівська обласна організація КУН підтримує зусилля Президента України, спрямовані на об’єднання нації, зміцнення унітарності держави і забезпечення стабільності зовнішнього та внутрішнього курсу, і водночас вимагає рішучості, послідовності та принциповості при їх реалізації. ЛОО КУН підтримує в основному Універсал (крім п.26) і вважає, що він має стати базовим для національно-державної доктрини, яка має втілитися у відповідні укази, закони і постанови. ЛОО КУН вважає несумісним перебування членів КУН в коаліції з ідеологічними опонентами, що здійснювали політичні репресії, голодомори, та інші акти геноциду проти української нації. ЛОО КУН звертається до всіх патріотичних сил, беручи до уваги перспективу майбутніх чергових чи позачергових виборів, негайно розпочати створення могутньої правої політичної сили. Степан Бандера писав: «Якщо є можливість залучити всіх на правильний визвольний шлях, то мусимо докласти до того всіх старань, відсунути на задній план другорядні чи менш актуальні справи». Конгрес Українських Націоналістів послідовно захищає інтереси української нації, тож залишає за собою право реагувати на відступи від задекларованих в Універсалі національної єдності принципів державного будівництва, зовнішньої та внутрішньої політики, а особливо тих, які стосуються державної цілісності, пріоритету української мови, як державної, принципів, які сприятимуть зміцненню української самостійної соборної держави.

Слава Україні !
Слава Героям !

Секретаріат ЛОО КУН

Відповіді

 • 2006.08.10 | rolan

  Re: Заява ЛОО КУН

  Нема потреби Кунівцям обэднуватися, приэднуватися чи ще чогось такого. КУН - організація, яка утворена за рішенням Організації Українських Націоналістів. Це партія з чіткою ідеологією , ідеологією української Нації. Європа і світ робляться правими , чітко захищають інтереси своєї нації. А всі ті унпісти , перепісти ,унсовці свободівці ітаке інше взагалі повинні зникнути з українського політикуму. Хто їх постворював всім зрозуміло і ціль утворення також. Кращі люди цих організацій повинні прийти і зміцнити єдину націоналістичну силу КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | Михайло Свистович

   Re: Заява ЛОО КУН

   rolan пише:
   > Нема потреби Кунівцям обэднуватися, приэднуватися чи ще чогось такого. КУН - організація, яка утворена за рішенням Організації Українських Націоналістів. Це партія з чіткою ідеологією , ідеологією української Нації. Європа і світ робляться правими , чітко захищають інтереси своєї нації. А всі ті унпісти , перепісти ,унсовці свободівці ітаке інше взагалі повинні зникнути з українського політикуму. Хто їх постворював всім зрозуміло і ціль утворення також. Кращі люди цих організацій повинні прийти і зміцнити єдину націоналістичну силу КОНГРЕС УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ.

   Ви самі вірите в те, що написали? :)
 • 2006.08.10 | Albes

  Блин, Майдан превращается в панель для дешевых плечевых

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.11 | Николай Чернигов

   Скорее в паперть для юродивых...

   Плечевые, те хоть в меру сил, что-то делают. За, что и получают. А ЭТИ только языками треплют. А дойди до дела? Вон внештатный советник, он же депутат, он же глава наблюдательного совета Нафтогаза, он же любитель простатных массажеров, он же просто рагуль, он же просто Ивченко - тот в Москве по-русски не понимает, а как договор подписывать, так сдал "рідну неньку", которой слава... Як так у пророка:"За шмат гнилої ковбаси ти рідну матір продаси..."
   Еще Леся Украинка вспомнилась (из письма Драгоманову): «...можна почути у нас таку фразу: «Як се? От ви казали, що NN дурень і тупиця, а він же так чудово говорить по-нашому!» «Говорить по-нашому» — се вже ценз! А послухати часом, що тільки він говорить по-нашому, то, може б, краще, якби він говорив по-китайськи».


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua