МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

XVII Великий Збір Українських Націоналістів

08/10/2006 | Майдан-ІНФОРМ
12-13 серпня 2006 року у Києві відбудеться XVII Великий Збір Українських Націоналістів. У роботі Збору візьмуть участь делегати з усіх областей України, Києва та Севастополя. Крім того, учасниками Збору будуть представники українських організацій Росії, Канади, США, Німеччини, Франції та інших країн, де проживають українці.

Під час проведення Збору планується розглянути політичну ситуацію в Україні, ухвалити низку документів, що стосуються актуальних питання життя української нації. Планується також обрання керівних органів Організації Українських Націоналістів.

У роботі Збору візьмуть участь представники традиційних українських церков, лідери партій, громадських організацій, відомі діячі науки і культури. У рамках проведення Збору відбудуться також з’їзди асоційованих членів ОУН – Всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги та молодіжної організації “Зарево”.

Великий Збір Українських Націоналістів відбудеться за адресою: Київ, Будинок вчителя (приміщення колишньої Української Центральної Ради). Початок реєстрації - 9.00. Початок Збору – 11.00. З питань участі та акредитації звертатися за телефонами: 280-03-25; 280-16-75; факс – 280-55-32.

Довідка: Організація Українських Націоналістів заснована у 1929 році. Першим Головою ОУН був полковник Євген Коновалець.

ОУН брала активну участь у національно-визвольному русі першої половини та середини ХХ сторіччя, зокрема її члени утверджували державність Карпатської України, в лавах Похідних груп ОУН та УПА брали участь у подіях Другої світової війни. Від рук фашистів загинули такі визначні члени ОУН як Олег Ольжич та Олена Теліга. Під час більшовицької окупації України Провід ОУН перебував на еміграції. У 1990 році ОУН відновила активну діяльність на українських землях. З 1992 року ОУН зареєстрована у Міністерстві юстиції України. Сьогодні ОУН очолює Микола Плав’юк. Організація видає тижневик “Українське Слово” та журнал “Розбудова держави”.

Відповіді

 • 2006.08.10 | jean-valjean

  1. А які в них до цих пір розходження? Принципові? (і.е. М та Б)

  2. Хто тепер очолює тих, що (Б)?

  3. Яке до них (М та Б) має відношення КУН (хоча вже тепер і ясно, що КУН виродився, але - формально?)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.10 | ЖАК

   Re: 1. А які в них до цих пір розходження? Принципові? (і.е. М та Б)

   И то и другое, "обое рябое", особенно в бане. Попробуйте найти хотя бы пару-тройку различий! И эти "чуды" рассуждают о каких-то различиях? Болезнь обнаруживается, "бред националистический" называется.
   Больным- больницы!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.11 | Адвокат ...

    А дурням,-- дурдоми!

 • 2006.08.10 | jean-valjean

  Чому б М та Б не об"єднатися? Булаву ділять?Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua