МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Роман Скрипін знайшов собі роботу

08/16/2006 | Майдан-ІНФОРМ
14 серпня керівництво інформаційного агентства «РБК-Україна» призначило Романа Скрипіна на посаду медіа-директора.
Як повідомив генеральний директор «РБК-Україна» Йосип Пінтус, агентство має великі плани щодо виходу на український медіа-ринок та завоювання лідируючих позицій у різних його сегментах.

«В стратегічні плани компанії входить створення медіа-холдингу на базі інформаційного агентства «РБК-Україна». Це не буде агресія, але це буде чітко прорахована поступальна експансія», - наголосив пан Пінтус.

Керівництво компанії вважає, що такі амбітні плани мають реалізовувати амбітні і професійні люди.

„Це було одним з мотивів, чому вибір топ-менеджменту впав на Романа Скрипіна», - пояснив генеральний директор «РБК-Україна».

«Я оптимістично дивлюся на перспективи, - зазначив медіа-директор Роман Скрипін. - «РБК-Україна» - українське інформаційне агентство і ми чітко діємо відповідно до українського правового поля, яке визначає необхідність ухвалення засад редакційної політики, що гарантуватимуть чесну, об’єктивну, не заангажовану інформацію. До того ж – безкоштовну”.

„Восени агентство презентує широкому колу своїх споживачів цікаві та унікальні пропозиції на медійному ринку України, а також стратегію розвитку медіа-холдингу на базі „РБК-Україна», - запевнив Роман Скрипін .

«РБК-Україна» – незалежна українська інформаційна агенція, що спеціалізується на фінансових, економічних і політичних новинах і створена за підтримки групи компаній «РБК» (Росія).


Прес-служба ІА „РБК-Україна”
media@rbc.ua

Відповіді

 • 2006.08.17 | Сашко

  Re: Роман Скрипін знайшов собі роботу

  Поздоровляю. Пан Роман буде працювати на компанію, редакційна політика якої допускає друк матеріалів що відверто закликають до порушення цілісності сусідніх суверенних держав. Нижче цитата з http://www.utro.ru/articles/2006/08/16/574857.shtml

  ... Однако, с другой стороны, оставлять Крым "суверенной Украине" также невозможно, поскольку это создает прямую угрозу геополитической безопасности России и будет все дальше усиливать этническую напряженность в самом Крыму, откуда она неизбежно будет проецироваться на Кубань и далее на российский Северный Кавказ.

  При учете всех этих соображений напрашивается вывод о необходимости придания Крыму особого автономного статуса и обеспечения максимальной самостоятельности при прямом стратегическом контроле со стороны как Киева, так и Москвы, с учетом экономических и этнокультурных требований крымских татар, которые, однако, не могут осуществляться за счет интересов всех остальных жителей полуострова.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.17 | Linx

   Карамелька Чупа-чупс

   Сашко пише:
   > Поздоровляю. Пан Роман буде працювати на компанію, редакційна політика якої допускає друк матеріалів що відверто закликають до порушення цілісності сусідніх суверенних держав. Нижче цитата з http://www.utro.ru/articles/2006/08/16/574857.shtml

   Ну звичайно "на Пєтю" працювати почесніше! Він же наш! Великий Оранж!
   Тьху блін, а чому це мешканці сходу і півдня голосують за гавнюковича?

   Відчепіться від людини! Чи у Вас є краща вакансія для нього?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.17 | alx_1904

    Вот из-за таких как

    Linx пише:
    > Сашко пише:
    > > Поздоровляю. Пан Роман буде працювати на компанію, редакційна політика якої допускає друк матеріалів що відверто закликають до порушення цілісності сусідніх суверенних держав. Нижче цитата з http://www.utro.ru/articles/2006/08/16/574857.shtml
    >
    > Ну звичайно "на Пєтю" працювати почесніше! Він же наш! Великий Оранж!
    > Тьху блін, а чому це мешканці сходу і півдня голосують за гавнюковича?

    Роман, Луценко, ющ, зварич, тарасюк ..... они и голосуют против них, и судя по всему в след. выборы таковых будет больше, т.к. янык хоть не предаёт так как умеют это делать оранжи.
 • 2006.08.17 | alx_1904

  Байяаааааааан (л)

  http://www2.maidanua.org/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1155715712&first=&last=&pattern=%F0%EE%EC%E0%ED
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.17 | TrollSeeker

   Краще - акордеон у Яші Табачника :-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua