МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сорочинський ярмарок з точки зору львівського сільгоспвиробника

08/18/2006 | keymaster
Львівські сільгоспвиробники не брали участі у цьогорічному Сорочинському ярмарку. Про це кореспонденту Західної інформаційної корпорації повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Стефанишин. «Сорочинський ярмарок – це красиве свято, але з погляду виробника – збиткове, і очевидно, що його формат слід змінювати», – зазначив заступник голови ЛОДА і погодився з тим, що Сорочинський ярмарок – це радше декоративне святкування.

Найбільш ефективною сільгоспвиставкою міжнародного значення І.Стефанишин вважає «АГРО», що відбувається щороку у Києві. ««Агро» – ключова, підсумкова міжнародна виставка, яка сприяє налагодженню зв’язків, закупівлі ресурсів, техніки, там сконцентровано все нове, що є. І ефект колосальний, – навіть ми це відчуваємо з практичного погляду, бо купили нове знаряддя, переходимо на обробіток ґрунту за новими принципами», – наголосив він.

На думку І.Стефанишина, не менш результативною є регіональний ярмарок, що традиційно організовують у Львові восени. «На цю виставку втягуються все більше і більше людей, фірм, поляки приїжджають. Наш ярмарок виходить на міжнародний рівень», – констатував чиновник.

Західна інформаційна корпорація

Відповіді

  • 2006.08.21 | Оксана

    Re: Сорочинський ярмарок з точки зору львівського сільгоспвиробника

    До пана Срефанишина: Будь ласка, подайте більже інформацій про "осінній ярмарок у Львові". Де? Коли?Дякую


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua