МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Поясніть, будь-ласка, логіку зама голови СБУ Герасимовича(л)

08/23/2006 | Sych
http://www.pravda.com.ua/news/2006/8/23/46408.htm

"Справа Могилевича" попереджала про газову кризу-2006?

Співробітники СБУ, що займалися "справою Могилевича", ще в серпні 2005 року попереджали, що в листопаді-грудні Україну очікують серйозні проблеми, пов'язані з газопостачанням.

Про це розповів заступник голови СБУ Іван Герасимович в інтерв'ю щотижневику "Контракти".

За його словами, "офіцери запропонували тодішньому керівництву СБУ алгоритм дій, що дозволяв уряду більш ефективно відстоювати інтереси держави в процесі газових переговорів".

"Замість цього були прийняті дуже дивні рішення - припинити роботу групи, що займалася Могилевичем, і знищити відповідну справу", - додав Герасимович.

...

"Справа Семена Могилевича знищена під час зміни керівництва СБУ у вересні 2005 року, незважаючи на розпорядження нового голови Ігоря Дріжчаного про заборону ліквідувати будь-які документи", - відзначив Герасимович.

...

Як відомо, у справі про знищення "справи Могилевича" фігурують екс-глава СБУ Олександр Турчинов і його екс-заступник Андрій Кожем'якін – обидва члени БЮТ.


Тобто, по Герасимовичу, справа велась-велась з 1993 року, Турчинов її вів-вів аж 7 місяців, а потім раптом, коли вже не був Головою СБУ, її знищив... Чому б йому не знищити її на пів-року раніше??? При чому Герасимович фактично стверджує що Турчинов покривав РосУкрЕнерго... Шо за марення?

Відповіді

 • 2006.08.23 | alx_1904

  Таки БЮТ домочат

 • 2006.08.23 | QuasiGiraffe

  Re: Поясніть, будь-ласка, логіку зама голови СБУ Герасимовича(л)

  Взагалі-то все має бути з'ясовано вже майже рік тому. Або є письмовий наказ зробити те й те, або його немає. Якщо документ - наказ є, його вже мали згадати. І Турчинов нічого не зміг би заперечити. Якщо документу немає, про що говорити?

  Яку позицію відстоювала Тимошенко під час газової кризи? Домагатися в європейському суді виконання всіх положень діючого договору. Могло це бути вигідно Могилевичу і Ко? Гм. Тому, хто поєднає логіку двох ліній поведінки - Тимошенко і (гіпотетичну) Турчинова, можна співати славу.
 • 2006.08.23 | catko

  вам однозначно сюди (л)

  http://www.ord.kiev.ua/forum/3/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua