МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

День Незалежності не з Махном, а з поламаним автобусом...

08/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
... проводять 30+ харків`ян, які збиралися в Гуляйполе. Більшість з них заплатила по 100 гривень за квиток.

Один із двох автобусів, що їхав на Махно-фест у Гуляйполі, станом на 12:30 так і не вирушив з Харкова. 30+ пасажирів, серед яких учасники фестивалю Сашко Ушкалов та Ростислав Мельників, а також новинарі інформаційного спонсора фестивалю сайту "Майдан", вже встигли випити, закусити, відвідати мітинг політичних сил на честь Дня Незалежності, МакДональдс і всі прилеглі туалети.

Коли виїде автобус з Харков? Організатори фестивалю телефоном вибачаються, але точної відповіді дати не можуть. Без відповіді поки також залишаються питання, хто і чому замовив автобус, який за свідченням персоналу давно пора порізати на металолом, чому за 6 годин, які вже минули з часу відправки, організатори не замовили автобус на заміну?

Претензій до водія, який весь цей час намагається відремонтувати автобус, пірнаючи в калюжі, пасажири не мають.

На фото – так виглядає автобус зараз, а так на нього дивляться „радісні” пасажири. Дійство відбувається біля органного залу на Університетській.

Відповіді

 • 2006.08.24 | Сашко Ушкалов

  Re: День Незалежності не з Махном, а з поламаним автобусом...

  трохи свіжої інформації: о 14.00 годині автобус так і лишився в харкові, тобто повернувся на базу. наскільки я зрозумів, його відремонтували, але водій відмовився їхати, оскільки його не вдовольняла платня. сталося якесь непорозуміння. річ у тому, що маршрут до гуляй-поля виявився на 100 км довшим, ніж передбачалося - про це, схоже, водія нашого автобуса, повідомив його колега, що виїхав з харкова успішно й уже майже закінчував дистанцію. тобто з’ясувалося, що сума, запропонована перевізникам, не покриває витрат на дорогу. до слова, в харкові лишилися ще й літератори олег коцарев та лала багірова, що теж є учасниками фесту.
 • 2006.08.24 | kotygoroshko

  можливо орг-ри фесту мають інші клопоти?автостопом спробуйте діб

 • 2006.08.24 | Юрій Шеляженко

  А я доїхав успішно і зараз на Гуляйполі газетку випускаю...

  Напишу про ваше горе...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.24 | Пані

   Напиши. В новинах - повна версія стоїть..Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua