МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ДЛЯ ЛУЦЕНКО. "Майдан" оценил внимание к интернет-сообществу

08/24/2006 | Майдан-ІНФОРМ
Небольшое интернет-расследование показало, что блокирование сегодня утром небольшой группы людей превосходящими силами милиции, могло стать результатом внимательного чтения форумов "Майдана" и сайта Тимошенко интернет-серферами в штатском.

Как уже сообщалось ( http://maidan.org.ua/static/news/2006/1156415189.html и http://maidan.org.ua/static/news/2006/1156433323.html ), сегодня в 10 часов утра в Киеве возле станции метро "Золотые ворота" десяток работников милиции во главе с подполковником Захаровым С.В. и майором Косяном Ф.П., выполняя распоряжение полковника Паслёна А.А., блокировали троих киевлян, державших флаг БЮТ. Милиция блокировала их, а также подошедших позже сочувствующих, в течение часа, до окончания выступления Президента.

Такая парадоксальная реакция на символику совсем недавно дружественной политической силы со стороны Ваших подчиненных, Юрий Витальевич, стала понятнее, когда Майдан-ИНФОРМ ознакомился с этими ветками форумов Тимошенко и "Майдана":
http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/forums/index.php?showtopic=12188
http://www2.maidan.org.ua/n/free/1155856190

Не знаем, что именно произвело на читателей в штатском такое сильное впечатление, но слова "Зберемось з 10 до 10.30 на «Золотих Воротах»" явно не оставили их равнодушными. Результат можно посмотреть на фото с места, так сказать, происшествия.
http://www2.maidan.org.ua/n/free/1156447422

Відповіді

 • 2006.08.25 | real

  Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКО. "Майдан" оценил внимание к интернет-сообществу

  Як координатор даної акції виражаю "Майдан-інфо" ширу вдячність за оперативність та інформаційну підтримку.
  Інтернет-спілка "Нова Країна", форум Юлії Тимошенко.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2006.08.25 | catko

   не "нова країна" а "ідеальна країна". копірайт з реклами

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2006.08.25 | Чучхе

    У них є і якась "нова країна"

    Це якась мережева спільнота, що збиралася палити помаранчеві прапори учора під метро Арсенальною (тут десь обговорювалося)
 • 2006.08.25 | real

  Re: ДЛЯ ЛУЦЕНКО. "Майдан" оценил внимание к интернет-сообществу

  Друзі, дякуємо за оперативну інформацію та підтримку. "Ідеальна Країна" - це проект Юлії Тимошенко і "Лабораторії-8", "Нова Країна" - інтернет-спілка, що виникла останнім часом на основі ідей, що склались у середовищі форумчан форуму Юлії Тимошенко, "Маніфест" тут http://www.tymoshenko.com.ua/ukr/forums/index.php?showtopic=12104 Це неформальний мережевий утвір "за інтересами", не є ані юридичною особою, ані політичною організацією. Всім друзям з сайту "Майдан" велика подяка за підтримку!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua